地区卫校
去程: 火车站 — 铁路医院 — 二马路 — 三太 — 产院 — 市医院 — 八中 — 供销 — 电信局 — 儿少中心 — 鑫淼 — 建行 — 大远 — 长虹造纸厂 — 交警队 — 七中 — 电视大楼 — 菜市场 — 天平村 — 西城 — 地区卫校 — 小商品 — 客运中心 — 长明胡同 — 师专 — 职高 — 林技校 — 邮政局 — 机床厂 — 开发区 — 一中 — 六马架 (32站)
回程: 六马架 — 一中 — 开发区 — 机床厂 — 邮政局 — 林技校 — 职高 — 师专 — 长明胡同 — 客运中心 — 小商品 — 地区卫校 — 西城 — 天平村 — 菜市场 — 电视大楼 — 七中 — 交警队 — 长虹造纸厂 — 大远 — 建行 — 鑫淼 — 儿少中心 — 电信局 — 供销 — 八中 — 市医院 — 产院 — 三太 — 二马路 — 铁路医院 — 火车站 (32站)