西城
去程: 火车站 — 铁路医院 — 二马路 — 三太 — 产院 — 市医院 — 八中 — 供销 — 电信局 — 儿少中心 — 鑫淼 — 建行 — 大远 — 长虹造纸厂 — 交警队 — 七中 — 电视大楼 — 菜市场 — 天平村 — 西城 — 地区卫校 — 小商品 — 客运中心 — 长明胡同 — 师专 — 职高 — 林技校 — 邮政局 — 机床厂 — 开发区 — 一中 — 六马架 (32站)
回程: 六马架 — 一中 — 开发区 — 机床厂 — 邮政局 — 林技校 — 职高 — 师专 — 长明胡同 — 客运中心 — 小商品 — 地区卫校 — 西城 — 天平村 — 菜市场 — 电视大楼 — 七中 — 交警队 — 长虹造纸厂 — 大远 — 建行 — 鑫淼 — 儿少中心 — 电信局 — 供销 — 八中 — 市医院 — 产院 — 三太 — 二马路 — 铁路医院 — 火车站 (32站)
去程: 铁路水泥厂 — 三角线 — 火车站 — 货物处 — 机务段 — 粉米厂 — 果品公司 — 市医院 — 啤酒厂 — 东门 — 参美 — 三百胡同 — 大药房 — 二百 — 创业城 — 西门 — 小商品 — 地区卫校 — 西城 — 交警支队 — 市砖厂 (21站)
回程: 市砖厂 — 交警支队 — 西城 — 地区卫校 — 小商品 — 西门 — 创业城 — 二百 — 大药房 — 三百胡同 — 参美 — 东门 — 啤酒厂 — 市医院 — 果品公司 — 粉米厂 — 机务段 — 货物处 — 火车站 — 三角线 — 铁路水泥厂 (21站)
去程: 火车站 — 铁路医院 — 八副食 — 四百 — 啤酒厂 — 市医院 — 果品公司 — 粉米厂 — 八一厂 — 农机公司 — 农机市场 — 中直路口 — 交警队 — 七中 — 电视大楼 — 西城 — 小商品 — 客运中心 — 长明胡同 — 师专 — 职高 — 武警支队 — 兴旺路 — 工农新村 — 致富路 — 加油站 — 白酒厂 — 雷锋小学 — 长线局 — 东门 — 四百 — 八副食 — 铁路医院 — 火车站 (34站)
回程: 火车站 — 铁路医院 — 八副食 — 四百 — 东门 — 长线局 — 雷锋小学 — 白酒厂 — 加油站 — 致富路 — 工农新村 — 兴旺路 — 武警支队 — 职高 — 师专 — 长明胡同 — 客运中心 — 小商品 — 西城 — 电视大楼 — 七中 — 交警队 — 中直路口 — 农机市场 — 农机公司 — 八一厂 — 粉米厂 — 果品公司 — 市医院 — 啤酒厂 — 四百 — 八副食 — 铁路医院 — 火车站 (34站)
去程: 五中 — 小商品 — 卫校 — 西城客运站 — 尚志小学 — 市建行 — 鑫淼城 — 区宾馆 — 东亚饺子王 — 正大鞋城 — 大药房 — 三百胡同 — 参美 — 板金厂 — 市医院 — 粉米厂 — 二中 — 铁路医院 — 火车站 — 铁路医院 — 二中 — 粉米厂 — 市医院 — 供销大楼 — 邮局 — 儿少中心 — 尚志小学 — 西城客运站 — 小商品 — 五中 (30站)
回程: 五中 — 小商品 — 西城客运站 — 尚志小学 — 儿少中心 — 邮局 — 供销大楼 — 市医院 — 粉米厂 — 二中 — 铁路医院 — 火车站 — 铁路医院 — 二中 — 粉米厂 — 市医院 — 板金厂 — 参美 — 三百胡同 — 大药房 — 正大鞋城 — 东亚饺子王 — 区宾馆 — 鑫淼城 — 市建行 — 尚志小学 — 西城客运站 — 卫校 — 小商品 — 五中 (30站)