跌水沟景点
途径“跌水沟景点”的公交线路
去程: 井岗山 — 水务局 — 翠园 — 东方红 — 湾里一中 — 湾里 — 粮库 — 梅岭森林公园 — 香沅地村 — 东沅村 — 东沅新村 — 官溪村 — 堎上小学 — 堎上村 — 杨子像塑厂 — 梅岭世纪园(招呼站) — 九槽村 — 王家村 — 店前中学 — 农贸市场 — 店前 — 跌水沟景点 — 财政局招待所 — 梅岭镇政府 — 西昌村 — 梅岭主峰景点 — 架头村 — 太平 — 望狮涧狮子峰 (29站)
回程: 望狮涧狮子峰 — 太平 — 架头村 — 梅岭主峰景点 — 西昌村 — 梅岭镇政府 — 财政局招待所 — 跌水沟景点 — 店前 — 农贸市场 — 店前中学 — 王家村 — 九槽村 — 梅岭世纪园(招呼站) — 杨子像塑厂 — 堎上村 — 堎上小学 — 官溪村 — 东沅新村 — 东沅村 — 香沅地村 — 梅岭森林公园 — 粮库 — 湾里 — 湾里一中 — 东方红 — 翠园 — 水务局 — 井岗山 (29站)