东环路西
途径“东环路西”的公交线路
去程: 朝阳公园 — 吉大三院 — 新民大街 — 牡丹街 — 同光路 — 桂林路 — 百汇街 — 东北师大 — 动植物园 — 体育场 — 文昌路 — 吉大南岭校区 — 磐石路 — 亚泰大街 — 东岭南街 — 临河街 — 金川街 — 赛得广场 — 苏州南街 — 会展大街 — 东环路西 — 东环路东 — 世纪大街 — 温州街 — 洋浦大街 — 坦校西门 — 武汉路 — 坦校北门 — 长吉南线 — 光华学院 (30站)
回程: 光华学院 — 长吉南线 — 坦校北门 — 武汉路 — 坦校西门 — 洋浦大街 — 温州街 — 世纪大街 — 东环路东 — 东环路西 — 会展大街 — 苏州南街 — 赛得广场 — 金川街 — 临河街 — 东岭南街 — 亚泰大街 — 磐石路 — 吉大南岭校区 — 文昌路 — 体育场 — 动植物园 — 东北师大 — 百汇街 — 桂林路 — 同光路 — 牡丹街 — 新民大街 — 吉大三院 — 朝阳公园 (30站)