渡船街[妇联站]
去程: 青洲总站 — 跨境工业区站 — 青洲[美乐花园站] — 青洲[自来水公司站] — 圣德兰学校站 — 青洲[逸丽花园站] — 台山街市站 — 提督马路[雅廉坊站] — 连胜站 — 亚利鸦架街站 — 归侨总会站 — 沙嘉都喇街站 — 塔石球场站 — 爱都酒店站 — 水坑尾站 — 约翰四世大马路站 — 亚马喇前地站 — 葡京站 — 总统酒店站 — 城市日大马路[波尔图街站] — 澳门文化中心站 — 孙逸仙大马路[金沙站] — 出入境事务厅总站 (23站)
回程: 出入境事务厅总站 — 渔人码头站 — 澳门科学馆站 — 澳门文化中心站 — 新口岸站 — 捐血中心站 — 仙德丽街站 — 十月一日前地站 — 教育暨青年局站 — 水坑尾站 — 西坟马路站 — 社会工作局站 — 连胜[镜湖医院站] — 永乐戏院站 — 渡船街[妇联站] — 俾利喇街[新益站] — 美副将[高士德站] — 澳广视站 — 黑沙环站 — 拱形马路站 — 第二警司处站 — 青洲[嘉应花园站] — 青洲[美居广场站] — 青洲[圣若瑟中学站] — 青洲[福德花园站] — 青洲总站 (26站)
去程: 跨境工业区站 — 青洲[美乐花园站] — 青洲[自来水公司站] — 圣德兰学校站 — 青洲[逸丽花园站] — 台山街市站 — 提督马路[雅廉坊站] — 幸运阁站 — 贾伯乐站 — 罗利老马路[得胜花园站] — 爱都酒店站 — 水坑尾站 — 八角亭站 — 亚马喇前地站 — 中区[殷皇子马路站] (15站)
回程: 中区[殷皇子马路站] — 新马路站 — 内港站 — 沙栏仔里站 — 白鸽巢站 — 连胜[镜湖医院站] — 永乐戏院站 — 渡船街[妇联站] — 俾利喇街[新益站] — 美副将[高士德站] — 澳广视站 — 黑沙环站 — 拱形马路站 — 第二警司处站 — 青洲[嘉应花园站] — 青洲[美居广场站] — 青洲[圣若瑟中学站] — 青洲[福德花园站] — 跨境工业区站 (19站)