方始路口
途径“方始路口”的公交线路
去程: 芙蓉路公交站 — 芙蓉路 — 芙莲站 — 明珠广场(金寨南路) — 明珠广场(繁华大道) — 莲花路 — 天都路 — 范小郢 — 东湾 — 方郢 — 一六八中学 — 合肥学院新区 — 邬郢 — 沈河 — 三十庙 — 汤店 — 方始路口 — 滨湖学院 — 云始路口 — 临湖社区二期 — 宿松路[经开区] — 景智电子 — 吴岗郢 — 王小郢[南] — 熔安动力 (25站)
回程: 熔安动力 — 王小郢[南] — 吴岗郢 — 景智电子 — 宿松路[经开区] — 临湖社区二期 — 云始路口 — 滨湖学院 — 方始路口 — 汤店 — 三十庙 — 沈河 — 邬郢 — 合肥学院新区 — 一六八中学 — 方郢 — 东湾 — 范小郢 — 天都路 — 莲花路 — 明珠广场(繁华大道) — 明珠广场(金寨南路) — 芙莲站 — 芙蓉路 — 芙蓉路公交站 (25站)