东湾
去程: 芙蓉路公交站 — 芙蓉路 — 芙莲站 — 明珠广场(金寨南路) — 明珠广场(繁华大道) — 莲花路 — 天都路 — 范小郢 — 东湾 — 方郢 — 一六八中学 — 合肥学院新区 — 邬郢 — 沈河 — 三十庙 — 汤店 — 方始路口 — 滨湖学院 — 云始路口 — 临湖社区二期 — 宿松路[经开区] — 景智电子 — 吴岗郢 — 王小郢[南] — 熔安动力 (25站)
回程: 熔安动力 — 王小郢[南] — 吴岗郢 — 景智电子 — 宿松路[经开区] — 临湖社区二期 — 云始路口 — 滨湖学院 — 方始路口 — 汤店 — 三十庙 — 沈河 — 邬郢 — 合肥学院新区 — 一六八中学 — 方郢 — 东湾 — 范小郢 — 天都路 — 莲花路 — 明珠广场(繁华大道) — 明珠广场(金寨南路) — 芙莲站 — 芙蓉路 — 芙蓉路公交站 (25站)
去程: 合肥学院新区 — 一六八中学 — 方郢 — 东湾 — 范小郢 — 天都路 — 莲花路 — 明珠广场(繁华大道) — 明珠广场(金寨南路) — 柏树郢 — 稻香楼 — 博物馆 (12站)
回程: 博物馆 — 柏树郢 — 明珠广场(金寨南路) — 明珠广场(繁华大道) — 莲花路 — 天都路 — 范小郢 — 东湾 — 方郢 — 一六八中学 — 合肥学院新区 (11站)
去程: 市政务办公区(西) — 市政务办公区(北) — 市政务办公区(东) — 安徽日报社 — 蔚蓝商务港 — 翠澜站 — 香径站 — 五十四中 — 十八岗 — 芙莲站 — 芙蓉路公交站 — 何祠堂 — 天都路 — 范小郢 — 东湾 — 方郢 — 一六八中学 — 合肥学院新区 — 邬郢 — 滨湖前城 — 新年村 — 四十六中 — 一中 — 师范附小 — 滨湖时代广场 (25站)
回程: 滨湖时代广场 — 师范附小 — 一中 — 四十六中 — 新年村 — 滨湖前城 — 邬郢 — 合肥学院新区 — 一六八中学 — 方郢 — 东湾 — 范小郢 — 天都路 — 何祠堂 — 芙蓉路公交站 — 芙莲站 — 柏树郢 — 十八岗 — 五十四中 — 香径站 — 翠澜站 — 蔚蓝商务港 — 市政务办公区(西) (23站)
去程: 南门换乘中心 — 余郢 — 习友村 — 海恒社区 — 范小郢 — 东湾 — 方郢 — 一六八中学 — 合肥学院新区 — 天锦路口 — 锦绣大道 — 锦绣社区 — 紫莲路口 — 建工学院南门 — 青鸾路口 — 蓬莱路口(601蓬莱路) — 桃源路口(601紫云路) — 青龙潭路口 — 清汤路口 — 杜郢 — 青龙桥 — 大地中学 — 古埂公园 — 红十字会医院 — 杨桂塘市场 — 四十埠社区 — 上派中心学校 — 肥西党校 — 亿力机械 (29站)
回程: 亿力机械 — 肥西党校 — 上派中心学校 — 四十埠社区 — 杨桂塘市场 — 红十字会医院 — 古埂公园 — 大地中学 — 青龙桥 — 杜郢 — 清汤路口 — 青龙潭路口 — 桃源路口(601紫云路) — 蓬莱路口(601蓬莱路) — 青鸾路口 — 建工学院南门 — 紫莲路口 — 锦绣社区 — 锦绣大道 — 天锦路口 — 合肥学院新区 — 一六八中学 — 方郢 — 东湾 — 范小郢 — 海恒社区 — 习友村 — 余郢 — 南门换乘中心 (29站)