飞机场
去程: 民航路 — 飞机场 — 白音太来 — 大兴屯 — 三合堂 — 东台 — 腰台 — 西台 — 王家窝堡 — 顶合兴 (10站)
回程: 顶合兴 — 王家窝堡 — 西台 — 腰台 — 东台 — 三合堂 — 大兴屯 — 白音太来 — 飞机场 — 民航路 (10站)
去程: 民航路 — 飞机场 — 西艾丽 — 哈拉呼 — 育新 — 西乃营子 — 前进 — 李家围子 — 大香屯 — 高家围子 — 邹家街 — 义和达 (12站)
回程: 义和达 — 邹家街 — 高家围子 — 大香屯 — 李家围子 — 前进 — 西乃营子 — 育新 — 哈拉呼 — 西艾丽 — 飞机场 — 民航路 (12站)