富家
去程: 永丰 — 德太 — 南地 — 福金 — 九水 — 团山 — 兴安 — 兴山 — 公安缉毒支队 — 阿家沟 — 刘家 — 北台站 — 富家 — 北台大桥 — 榆树林 — 梨沟门 — 岭下西 — 岭下东 — 房申堡子 — 何家堡子 — 桥北工业园 — 金家 (22站)
回程: 金家 — 桥北工业园 — 何家堡子 — 房申堡子 — 岭下东 — 岭下西 — 梨沟门 — 榆树林 — 北台大桥 — 富家 — 北台站 — 刘家 — 阿家沟 — 公安缉毒支队 — 兴山 — 兴安 — 团山 — 九水 — 福金 — 南地 — 德太 — 永丰 (22站)
去程: 永丰 — 德太 — 南地 — 福金 — 九水 — 团山 — 兴安 — 兴山 — 公安缉毒支队 — 阿家沟 — 刘家 — 北台站 — 富家 — 北台大桥 — 榆树林 — 市拘留所 — 岭下 — 房申 — 金家 — 桥头村 — 孙家堡子 — 变电所路口 — 兴隆村 — 台沟村 — 台沟 (25站)
回程: 台沟 — 台沟村 — 兴隆村 — 变电所路口 — 孙家堡子 — 桥头村 — 金家 — 房申 — 岭下 — 市拘留所 — 榆树林 — 北台大桥 — 富家 — 北台站 — 刘家 — 阿家沟 — 公安缉毒支队 — 兴山 — 兴安 — 团山 — 九水 — 福金 — 南地 — 德太 — 永丰 (25站)
去程: 永丰 — 德太 — 南地 — 福金 — 九水 — 团山 — 兴安 — 兴山 — 公安缉毒支队 — 阿家沟 — 刘家 — 北台站 — 富家 — 北台大桥 — 榆树林 — 市拘留所 — 岭下 — 房申 — 金家 — 桥头村 — 孙家堡子 — 变电所路口 — 兴隆村 — 台沟村 — 小台沟 — 钓鱼台 — 长河沿 — 解放岔口 — 崴子 — 刘家山根 — 解放村 — 大徐家堡 — 那家堡子 — 徐家 (34站)
回程: 徐家 — 那家堡子 — 大徐家堡 — 解放村 — 刘家山根 — 崴子 — 解放岔口 — 长河沿 — 钓鱼台 — 小台沟 — 台沟村 — 兴隆村 — 变电所路口 — 孙家堡子 — 桥头村 — 金家 — 房申 — 岭下 — 市拘留所 — 榆树林 — 北台大桥 — 富家 — 北台站 — 刘家 — 阿家沟 — 公安缉毒支队 — 兴山 — 兴安 — 团山 — 九水 — 福金 — 南地 — 德太 — 永丰 (34站)