站前
途径“站前”的公交线路
3路 3路区间 4路 7路 8路 12路 15环路 16路 16路复线 17路 18路 19路 25路 27路 28路 29路 30路 31路 32路 33路 38路 50路 双层巴士 20路 60路 20路支线A 20路支线B 35路 36路A线 66路A线 66路B线 本溪——北台 本溪——大阳 本溪——大峪沟 本溪——赫地 本溪——梁家
去程: 彩北 — 彩北法庭 — 本钢耐火厂 — 盐库 — 鲍家 — 彩屯 — 彩屯南站 — 大河市场 — 一钢厂 — 永丰立交 — 站前 (11站)
回程: 站前 — 永丰立交 — 一钢厂 — 大河市场 — 彩屯南站 — 彩屯 — 二十二中 — 鲍家 — 盐库 — 本钢耐火厂 — 彩北法庭 — 彩北 (12站)
去程: 成德家园 — 小堡 — 明山区政府 — 大峪 — 高峪 — 卫校 — 向阳山 — 木材 — 消防 — 中心医院 — 文化广场 — 青少年宫 — 银座商厦 — 站前 (14站)
回程: 站前 — 站前三角地 — 中心医院 — 消防 — 木材 — 向阳山 — 卫校 — 高峪 — 大峪 — 明山区政府 — 小堡 — 成德家园 (12站)
去程: 兴安 — 化肥 — 团山 — 九水 — 九水东门 — 福金 — 平山交警队 — 本钢6号门 — 南地 — 铁通 — 市红十字医院 — 站前 — 市人大 — 文化广场 (14站)
回程: 文化广场 — 利维亚 — 站前 — 市红十字医院 — 铁通 — 南地 — 本钢6号门 — 平山交警队 — 福金 — 九水东门 — 九水 — 团山 — 化肥 — 兴安 (14站)
去程: 唐家 — 天福苑 — 向阳山 — 木材 — 消防 — 塔东 — 26中 — 水塔 — 立信 — 站前三角地 — 站前 — 银座商厦 — 市人大 — 立信 — 公安交通分局 — 东明 — 新兴佳园 — 技校 — 育新 — 电力安装 — 锦程 — 唐家 (22站)
回程: 唐家 — 锦程 — 电力安装 — 育新 — 技校 — 新兴佳园 — 东明 — 公安交通分局 — 立信 — 市人大 — 银座商厦 — 站前三角地 — 立信 — 水塔 — 26中 — 塔东 — 消防 — 木材 — 向阳山 — 天福苑 — 唐家 (21站)
去程: 溪湖 — 2中 — 顺山 — 河沿 — 河畔花园 — 一铁 — 二电 — 东芬 — 市妇幼保健所 — 行政服务中心 — 北地 — 北地广场 — 商业大厦 — 站前 — 市红十字医院 — 德太 — 南地 (17站)
回程: 南地 — 德太 — 市红十字医院 — 站前 — 商业大厦 — 北地广场 — 北地 — 市妇幼保健所 — 东芬 — 二电 — 一铁 — 河畔花园 — 河沿 — 顺山 — 2中 — 溪湖 (16站)
去程: 柳塘 — 铁路器材 — 后湖 — 天桥 — 河西 — 溪湖百货 — 骨科医院 — 2中 — 顺山 — 河沿 — 河畔花园 — 一铁 — 二电 — 东芬 — 市妇幼保健所 — 北地 — 北地广场 — 商业大厦 — 站前 — 市红十字医院 — 德太 — 南地 (22站)
回程: 南地 — 铁通 — 德太 — 市红十字医院 — 站前 — 商业大厦 — 北地广场 — 北地 — 行政服务中心 — 市妇幼保健所 — 东芬 — 二电 — 一铁 — 河畔花园 — 河沿 — 顺山 — 2中 — 骨科医院 — 溪湖百货 — 河西 — 天桥 — 后湖 — 铁路器材 — 柳塘 (24站)
去程: 新立屯南口 — 文化路206·1栋 — 东兴社区卫生站 — 20中学 — 新立屯 — 山水人家 — 职业病院 — 八一街 — 观山悦 — 群山调味品 — 技校 — 新兴佳园 — 前进 — 平山 — 花园 — 建工 — 永丰 — 站前 (18站)
回程: 站前 — 青少年宫 — 建工 — 花园 — 平山 — 前进 — 新兴佳园 — 技校 — 群山调味品 — 观山悦 — 八一街 — 职业病院 — 山水人家 — 新立屯 — 20中学 — 东兴社区卫生站 — 文化路206·1栋 — 新立屯南口 (18站)
去程: 技校 — 前进 — 东明 — 公安交通分局 — 立信 — 儿童乐园 — 北地广场 — 商业大厦 — 站前 — 市红十字医院 — 德太 — 南地 (12站)
回程: 南地 — 德太 — 市红十字医院 — 站前 — 山城大药房 — 北地广场 — 儿童乐园 — 立信 — 公安交通分局 — 东明 — 新兴佳园 — 技校 (12站)
去程: 技校 — 金色年华 — 丰华新城 — 市残联 — 传染病院 — 木材 — 向阳山 — 明山 — 16中 — 住房公积金 — 东芬 — 市妇幼保健所 — 行政服务中心 — 北地 — 北地广场 — 商业大厦 — 站前 — 永丰 (18站)
回程: 永丰 — 站前 — 山城大药房 — 北地广场 — 北地 — 行政服务中心 — 市妇幼保健所 — 东芬 — 住房公积金 — 16中 — 明山 — 向阳山 — 木材 — 传染病院 — 市残联 — 丰华新城 — 金色年华 — 技校 (18站)
去程: 樱桃小区 — 樱桃花园 — 烟草大厦 — 广电大厦 — 明山区政府 — 大峪 — 高峪 — 卫校 — 向阳山 — 木材 — 消防 — 公安明山分局 — 二高中 — 东芬 — 市妇幼保健所 — 行政服务中心 — 北地 — 北地广场 — 儿童乐园 — 文化广场 — 市人大 — 青少年宫 — 银座商厦 — 站前 (24站)
回程: 站前 — 站前三角地 — 儿童乐园 — 北地广场 — 北地 — 行政服务中心 — 市妇幼保健所 — 东芬 — 二高中 — 公安明山分局 — 消防 — 木材 — 向阳山 — 卫校 — 高峪 — 大峪 — 明山区政府 — 广电大厦 — 烟草大厦 — 樱桃小区 (20站)
去程: 紫金水厂 — 紫东 — 继电器厂 — 紫西 — 金山办事处 — 本钢二宿 — 立信 — 文化广场 — 中医院 — 银座商厦 — 青少年宫 — 永丰 (12站)
回程: 永丰 — 站前 — 立信 — 本钢二宿 — 金山办事处 — 紫西 — 继电器厂 — 紫东 — 紫金水厂 (9站)
去程: 227医院 — 华兴热力 — 平山消防大队 — 清平社区 — 动物园 — 市高中分部 — 平顶山索道 — 酒歌城 — 工学院附高 — 上三合 — 三合万顺达 — 清荣 — 崔东办事处 — 建工 — 青少年宫 — 银座商厦 — 站前 (17站)
回程: 站前 — 银座商厦 — 青少年宫 — 建工 — 崔东办事处 — 三合万顺达 — 上三合 — 工学院附高 — 酒歌城 — 平顶山索道 — 市高中分部 — 动物园 — 清平社区 — 平山消防大队 — 华兴热力 — 227七医院 (16站)
去程: 三江游泳馆 — 实华家具城 — 二高中 — 胜建 — 商贸服务学校 — 西芬 — 本钢文化中心 — 税务稽查局 — 北地广场 — 一中 — 商业大厦 — 中医院 — 银座商厦 — 青少年宫 — 永丰 (15站)
回程: 永丰 — 站前 — 商业大厦 — 北地广场 — 本钢文化中心 — 西芬 — 商贸服务学校 — 胜建 — 二高中 — 实华家具城 — 三江游泳馆 (11站)
去程: 樱桃小区 — 樱桃花园 — 烟草大厦 — 广电大厦 — 明山区政府 — 大峪 — 高峪 — 卫校 — 向阳山 — 明山 — 16中 — 住房公积金 — 东芬 — 市妇幼保健所 — 行政服务中心 — 北地 — 北地广场 — 商业大厦 — 站前 — 青少年宫 — 永丰 (21站)
回程: 永丰 — 站前 — 商业大厦 — 北地广场 — 北地 — 行政服务中心 — 市妇幼保健所 — 东芬 — 住房公积金 — 16中 — 明山 — 向阳山 — 卫校 — 高峪 — 大峪 — 明山区政府 — 广电大厦 — 烟草大厦 — 樱桃小区 (19站)
去程: 程家 — 客运维修中心 — 市中级法院 — 上海大众 — 广电大厦 — 明山区政府 — 大峪 — 高峪 — 卫校 — 向阳山 — 木材 — 消防 — 中心医院 — 文化广场 — 市人大 — 青少年宫 — 银座商厦 — 站前 (18站)
回程: 站前 — 中心医院 — 消防 — 木材 — 向阳山 — 卫校 — 高峪 — 大峪 — 明山区政府 — 广电大厦 — 上海大众 — 市中级法院 — 客运维修中心 — 程家 (14站)
去程: 站前 — 青少年宫 — 民生 — 崔东 — 东来顺 — 四高中 — 义乌小商品城 — 育明 — 育东 — 转山社区 — 煤气输配厂 — 森林公园 — 酒歌城 (13站)
回程: 酒歌城 — 森林公园 — 煤气输配厂 — 转山社区 — 育东 — 育明 — 义乌小商品城 — 四高中 — 东来顺 — 崔东 — 民生 — 永丰 — 站前 (13站)
去程: 枫叶广场 — 太子城一期 — 太子城 — 小华山 — 木材 — 消防 — 中心医院 — 文化广场 — 市人大 — 青少年宫 — 站前 (11站)
回程: 站前 — 站前三角地 — 中心医院 — 消防 — 木材 — 小华山 — 太子城 — 太子城一期 — 枫叶广场 (9站)
去程: 南地 — 德太 — 市红十字医院 — 站前 — 商业大厦 — 北地广场 — 北地 — 市妇幼保健所 — 东芬 — 住房公积金 — 16中 — 明山 — 向阳山 — 卫校 — 高峪 — 大峪 — 明山区政府 — 小堡 — 成德家园 (19站)
回程: 成德家园 — 小堡 — 明山区政府 — 大峪 — 高峪 — 卫校 — 向阳山 — 明山 — 16中 — 住房公积金 — 东芬 — 市妇幼保健所 — 北地 — 北地广场 — 站前 — 市红十字医院 — 德太 — 南地 (18站)
去程: 站前 — 中心医院 — 消防 — 木材 — 高峪 — 大峪 — 小堡 — 小堡车厂 — 烈士陵园 — 青松岭 — 卧龙办事处 — 惠民社区 — 赵家沟 — 上卧龙 — 二纺 — 卧龙一队 — 馨园 — 孤山子 — 香梅学校 — 欢喜岭 (20站)
回程: 欢喜岭 — 香梅学校 — 孤山子 — 馨园 — 卧龙一队 — 二纺 — 上卧龙 — 赵家沟 — 惠民社区 — 卧龙办事处 — 青松岭 — 烈士陵园 — 小堡车厂 — 小堡 — 大峪 — 高峪 — 木材 — 消防 — 中心医院 — 站前三角地 — 站前 (21站)
去程: 榆林华苑 — 辽宁科技学院正门 — 辽宁科技学院北门 — 本溪高新技术开发区管委会 — 市实验中学分校 — 石桥子 — 下石村 — 上石村 — 石桥子派出所 — 溪钢设备制造公司 — 石桥子停车场 — 响山子 — 高程寨 — 新岭车站 — 新岭列车乘降站 — 新岭 — 高台子 — 高台子镇政府 — 本溪党校 — 富临生态园 — 高台子加油站 — 高台子新村 — 高台子中心校 — 窑沟口三队 — 窑沟口二队 — 前甸 — 敦业板材 — 威宁营 — 威宁吊桥 — 马圈里 — 威宁桥头 — 冷库 — 崔家哨 — 小堡三队 — 小堡 — 大峪 — 高峪 — 向阳山 — 消防 — 中心医院 — 文化广场 — 站前 (42站)
回程: 站前 — 中心医院 — 消防 — 木材 — 向阳山 — 高峪 — 大峪 — 小堡 — 小堡三队 — 崔家哨 — 冷库 — 威宁桥头 — 马圈里 — 威宁吊桥 — 威宁营 — 敦业板材 — 前甸 — 窑沟口二队 — 窑沟口三队 — 高台子中心校 — 高台子新村 — 高台子加油站 — 富临生态园 — 本溪党校 — 高台子镇政府 — 高台子 — 新岭 — 新岭列车乘降站 — 新岭车站 — 高程寨 — 响山子 — 石桥子停车场 — 溪钢设备制造公司 — 石桥子派出所 — 上石村 — 下石村 — 石桥子 — 市实验中学分校 — 本溪高新技术开发区管委会 — 辽宁科技学院北门 — 辽宁科技学院正门 — 榆林华苑 (42站)
去程: 站前 — 北地广场 — 北地 — 市妇幼保健所 — 东芬 — 住房公积金 — 16中 — 明山 — 向阳山 — 卫校 — 高峪 — 大峪 — 小堡 — 小堡车厂 — 烈士陵园 — 青松岭 — 卧龙办事处 — 惠民社区 — 赵家沟 — 上卧龙 — 二纺 — 卧龙一队 — 馨园 — 孤山子 — 香梅学校 — 欢喜岭 — 大顶子 — 任家堡子 — 郑家堡子 — 高家店 — 石庙沟 — 兴隆山 — 兴隆湖 (33站)
回程: 兴隆湖 — 兴隆山 — 石庙沟 — 高家店 — 郑家堡子 — 任家堡子 — 大顶子 — 欢喜岭 — 香梅学校 — 孤山子 — 馨园 — 卧龙一队 — 二纺 — 上卧龙 — 赵家沟 — 惠民社区 — 卧龙办事处 — 青松岭 — 烈士陵园 — 小堡车厂 — 小堡 — 大峪 — 高峪 — 卫校 — 向阳山 — 明山 — 16中 — 住房公积金 — 东芬 — 市妇幼保健所 — 北地 — 北地广场 — 站前 (33站)
去程: 站前 — 中心医院 — 消防 — 木材 — 向阳山 — 卫校 — 高峪 — 大峪 — 小堡 — 小堡车厂 — 烈士陵园 — 青松岭 — 卧龙办事处 — 惠民社区 — 赵家沟 — 上卧龙 — 二纺 — 卧龙一队 — 馨园 — 孤山子 — 香梅学校 — 欢喜岭 — 东大牧业 — 龙溪园 — 三家子村 — 同泉 — 大冶营 — 崔家堡子 — 城子沟 — 方家堡 — 韩家 (31站)
回程: 韩家 — 方家堡 — 城子沟 — 崔家堡子 — 大冶营 — 同泉 — 三家子村 — 龙溪园 — 东大牧业 — 欢喜岭 — 香梅学校 — 孤山子 — 馨园 — 卧龙一队 — 二纺 — 上卧龙 — 赵家沟 — 惠民社区 — 卧龙办事处 — 青松岭 — 烈士陵园 — 小堡车厂 — 小堡 — 大峪 — 高峪 — 卫校 — 向阳山 — 木材 — 消防 — 中心医院 — 站前 (31站)
去程: 站前 — 交通学校 — 河东村 — 戴家堡 — 桥头镇政府 — 尚家岔口 — 桥头社区 — 七中 — 桥头 (9站)
回程: 桥头 — 七中 — 桥头社区 — 尚家岔口 — 桥头镇政府 — 戴家堡 — 河东村 — 新立屯 — 观山悦 — 技校 — 前进 — 平山 — 花园 — 建工 — 站前 (15站)
去程: 站前 — 北地广场 — 北地 — 市妇幼保健所 — 东芬 — 河沿 — 溪湖 — 河西 — 后湖 — 大堡 — 头道岗 — 二道岗 — 三道岗 — 火药库道口 — 公路水泥厂 — 营子新村 — 营子 — 监狱 — 火连寨小学 — 火连寨镇政府 — 榆树底 — 矿渣微粉 — 火连寨检查站 — 明山粮库 — 陈家沟 — 下堡 — 上堡 — 梨树沟 (28站)
回程: 梨树沟 — 上堡 — 下堡 — 陈家沟 — 明山粮库 — 火连寨检查站 — 矿渣微粉 — 榆树底 — 火连寨镇政府 — 火连寨小学 — 监狱 — 营子 — 营子新村 — 公路水泥厂 — 火药库道口 — 三道岗 — 二道岗 — 头道岗 — 大堡 — 后湖 — 河西 — 溪湖 — 河沿 — 东芬 — 市妇幼保健所 — 北地 — 北地广场 — 站前 (28站)
去程: 永丰 — 站前 — 崔东 — 计控 — 广裕 — 长山 — 西泊子 — 山城子 — 革新 — 胸科医院 — 千金 — 千金检查站 — 千金岭 — 垃圾填埋场 — 千金岭西 — 石湖沟门 — 汞洞堡子 — 关家街 — 二道河子岔口 — 二道河子 — 三道河子 — 三道河子岔口 — 西崴子 — 思山岭乡政府 — 思山岭村 — 思山岭大桥 — 杨木沟村 — 杨木沟村委 — 房家堡子 — 北沟门 — 三台子岔口 — 三台子村 — 南头子 — 上二道河子 — 甬子峪 (35站)
回程: 甬子峪 — 上二道河子 — 南头子 — 三台子村 — 三台子岔口 — 北沟门 — 房家堡子 — 杨木沟村委 — 杨木沟村 — 思山岭大桥 — 思山岭村 — 思山岭乡政府 — 西崴子 — 三道河子岔口 — 三道河子 — 二道河子 — 二道河子岔口 — 关家街 — 汞洞堡子 — 石湖沟门 — 千金岭西 — 垃圾填埋场 — 千金岭 — 千金检查站 — 千金 — 胸科医院 — 革新 — 山城子 — 西泊子 — 长山 — 南地 — 德太 — 市红十字医院 — 永丰 (34站)
去程: 永丰 — 站前 — 崔东 — 计控 — 广裕 — 长山 — 西泊子 — 山城子 — 革新 — 胸科医院 — 千金 — 千金检查站 — 千金岭 — 垃圾填埋场 — 千金岭西 — 石湖沟门 — 汞洞堡子 — 关家街 — 二道河子岔口 — 二道河子 — 三道河子 — 三道河子岔口 — 西崴子 — 思山岭乡政府 — 思山岭村 — 思山岭大桥 — 杨木沟村 — 杨木沟村委 — 房家堡子 — 北沟门 — 三台子岔口 — 杨家堡子 — 财神庙 (33站)
回程: 财神庙 — 杨家堡子 — 三台子岔口 — 北沟门 — 房家堡子 — 杨木沟村委 — 杨木沟村 — 思山岭大桥 — 思山岭村 — 思山岭乡政府 — 西崴子 — 三道河子岔口 — 三道河子 — 二道河子 — 二道河子岔口 — 关家街 — 汞洞堡子 — 石湖沟门 — 千金岭西 — 垃圾填埋场 — 千金岭 — 千金检查站 — 千金 — 胸科医院 — 革新 — 山城子 — 西泊子 — 长山 — 南地 — 德太 — 市红十字医院 — 永丰 (32站)
去程: 站前 — 东芬 — 向阳山 — 高峪 — 大峪 — 小堡 — 青松岭 — 卧龙办事处 — 赵家沟 — 上卧龙 — 卧龙一队 — 馨园 — 孤山子 — 欢喜岭 — 三家子村 — 大阳 (16站)
回程: 大阳 — 三家子村 — 欢喜岭 — 孤山子 — 馨园 — 卧龙一队 — 上卧龙 — 赵家沟 — 卧龙办事处 — 青松岭 — 小堡 — 大峪 — 高峪 — 向阳山 — 东芬 — 站前 (16站)
去程: 大峪沟三队 — 大峪沟二队 — 大峪沟村委 — 砬崴子育龙路 — 砬崴子 — 砬崴子高速桥下 — 电校 — 8中 — 大峪 — 高峪 — 卫校 — 向阳山 — 明山 — 16中 — 住房公积金 — 东芬 — 市妇幼保健所 — 北地 — 北地广场 — 商业大厦 — 站前 — 永丰 (22站)
回程: 永丰 — 站前 — 商业大厦 — 北地广场 — 北地 — 市妇幼保健所 — 东芬 — 住房公积金 — 16中 — 明山 — 向阳山 — 卫校 — 高峪 — 大峪 — 8中 — 电校 — 砬崴子高速桥下 — 砬崴子 — 砬崴子育龙路 — 大峪沟村委 — 大峪沟二队 — 大峪沟三队 (22站)