新立屯
去程: 新立屯南口 — 文化路206·1栋 — 东兴社区卫生站 — 20中学 — 新立屯 — 山水人家 — 职业病院 — 八一街 — 观山悦 — 群山调味品 — 技校 — 新兴佳园 — 前进 — 平山 — 花园 — 建工 — 永丰 — 站前 (18站)
回程: 站前 — 青少年宫 — 建工 — 花园 — 平山 — 前进 — 新兴佳园 — 技校 — 群山调味品 — 观山悦 — 八一街 — 职业病院 — 山水人家 — 新立屯 — 20中学 — 东兴社区卫生站 — 文化路206·1栋 — 新立屯南口 (18站)
去程: 新立屯 — 山水人家 — 职业病院 — 八一街 — 观山悦 — 群山调味品 — 技校 — 金色年华 — 丰华新城 — 市残联 — 传染病院 — 木材 — 消防 — 中心医院 — 文化宫 (15站)
回程: 文化宫 — 中心医院 — 消防 — 木材 — 传染病院 — 市残联 — 丰华新城 — 金色年华 — 技校 — 群山调味品 — 观山悦 — 八一街 — 职业病院 — 山水人家 — 新立屯 (15站)