消防
去程: 成德家园 — 小堡 — 明山区政府 — 大峪 — 高峪 — 卫校 — 向阳山 — 木材 — 消防 — 中心医院 — 文化广场 — 青少年宫 — 银座商厦 — 站前 (14站)
回程: 站前 — 站前三角地 — 中心医院 — 消防 — 木材 — 向阳山 — 卫校 — 高峪 — 大峪 — 明山区政府 — 小堡 — 成德家园 (12站)
去程: 唐家 — 天福苑 — 向阳山 — 木材 — 消防 — 塔东 — 26中 — 水塔 — 立信 — 站前三角地 — 站前 — 银座商厦 — 市人大 — 立信 — 公安交通分局 — 东明 — 新兴佳园 — 技校 — 育新 — 电力安装 — 锦程 — 唐家 (22站)
回程: 唐家 — 锦程 — 电力安装 — 育新 — 技校 — 新兴佳园 — 东明 — 公安交通分局 — 立信 — 市人大 — 银座商厦 — 站前三角地 — 立信 — 水塔 — 26中 — 塔东 — 消防 — 木材 — 向阳山 — 天福苑 — 唐家 (21站)
去程: 樱桃小区 — 樱桃花园 — 烟草大厦 — 广电大厦 — 明山区政府 — 大峪 — 高峪 — 卫校 — 向阳山 — 木材 — 消防 — 公安明山分局 — 二高中 — 东芬 — 市妇幼保健所 — 行政服务中心 — 北地 — 北地广场 — 儿童乐园 — 文化广场 — 市人大 — 青少年宫 — 银座商厦 — 站前 (24站)
回程: 站前 — 站前三角地 — 儿童乐园 — 北地广场 — 北地 — 行政服务中心 — 市妇幼保健所 — 东芬 — 二高中 — 公安明山分局 — 消防 — 木材 — 向阳山 — 卫校 — 高峪 — 大峪 — 明山区政府 — 广电大厦 — 烟草大厦 — 樱桃小区 (20站)
去程: 新立屯 — 山水人家 — 职业病院 — 八一街 — 观山悦 — 群山调味品 — 技校 — 金色年华 — 丰华新城 — 市残联 — 传染病院 — 木材 — 消防 — 中心医院 — 文化宫 (15站)
回程: 文化宫 — 中心医院 — 消防 — 木材 — 传染病院 — 市残联 — 丰华新城 — 金色年华 — 技校 — 群山调味品 — 观山悦 — 八一街 — 职业病院 — 山水人家 — 新立屯 (15站)
去程: 227医院 — 华兴热力 — 平山消防大队 — 清平社区 — 动物园 — 市高中分部 — 平顶山索道 — 酒歌城 — 工学院附高 — 上三合 — 三合万顺达 — 清荣 — 崔东办事处 — 建工 — 青少年宫 — 银座商厦 — 站前 (17站)
回程: 站前 — 银座商厦 — 青少年宫 — 建工 — 崔东办事处 — 三合万顺达 — 上三合 — 工学院附高 — 酒歌城 — 平顶山索道 — 市高中分部 — 动物园 — 清平社区 — 平山消防大队 — 华兴热力 — 227七医院 (16站)
去程: 程家 — 客运维修中心 — 市中级法院 — 上海大众 — 广电大厦 — 明山区政府 — 大峪 — 高峪 — 卫校 — 向阳山 — 木材 — 消防 — 中心医院 — 文化广场 — 市人大 — 青少年宫 — 银座商厦 — 站前 (18站)
回程: 站前 — 中心医院 — 消防 — 木材 — 向阳山 — 卫校 — 高峪 — 大峪 — 明山区政府 — 广电大厦 — 上海大众 — 市中级法院 — 客运维修中心 — 程家 (14站)
去程: 枫叶广场 — 太子城一期 — 太子城 — 小华山 — 木材 — 消防 — 中心医院 — 文化广场 — 市人大 — 青少年宫 — 站前 (11站)
回程: 站前 — 站前三角地 — 中心医院 — 消防 — 木材 — 小华山 — 太子城 — 太子城一期 — 枫叶广场 (9站)
去程: 站前 — 中心医院 — 消防 — 木材 — 高峪 — 大峪 — 小堡 — 小堡车厂 — 烈士陵园 — 青松岭 — 卧龙办事处 — 惠民社区 — 赵家沟 — 上卧龙 — 二纺 — 卧龙一队 — 馨园 — 孤山子 — 香梅学校 — 欢喜岭 (20站)
回程: 欢喜岭 — 香梅学校 — 孤山子 — 馨园 — 卧龙一队 — 二纺 — 上卧龙 — 赵家沟 — 惠民社区 — 卧龙办事处 — 青松岭 — 烈士陵园 — 小堡车厂 — 小堡 — 大峪 — 高峪 — 木材 — 消防 — 中心医院 — 站前三角地 — 站前 (21站)
去程: 榆林华苑 — 辽宁科技学院正门 — 辽宁科技学院北门 — 本溪高新技术开发区管委会 — 市实验中学分校 — 石桥子 — 下石村 — 上石村 — 石桥子派出所 — 溪钢设备制造公司 — 石桥子停车场 — 响山子 — 高程寨 — 新岭车站 — 新岭列车乘降站 — 新岭 — 高台子 — 高台子镇政府 — 本溪党校 — 富临生态园 — 高台子加油站 — 高台子新村 — 高台子中心校 — 窑沟口三队 — 窑沟口二队 — 前甸 — 敦业板材 — 威宁营 — 威宁吊桥 — 马圈里 — 威宁桥头 — 冷库 — 崔家哨 — 小堡三队 — 小堡 — 大峪 — 高峪 — 向阳山 — 消防 — 中心医院 — 文化广场 — 站前 (42站)
回程: 站前 — 中心医院 — 消防 — 木材 — 向阳山 — 高峪 — 大峪 — 小堡 — 小堡三队 — 崔家哨 — 冷库 — 威宁桥头 — 马圈里 — 威宁吊桥 — 威宁营 — 敦业板材 — 前甸 — 窑沟口二队 — 窑沟口三队 — 高台子中心校 — 高台子新村 — 高台子加油站 — 富临生态园 — 本溪党校 — 高台子镇政府 — 高台子 — 新岭 — 新岭列车乘降站 — 新岭车站 — 高程寨 — 响山子 — 石桥子停车场 — 溪钢设备制造公司 — 石桥子派出所 — 上石村 — 下石村 — 石桥子 — 市实验中学分校 — 本溪高新技术开发区管委会 — 辽宁科技学院北门 — 辽宁科技学院正门 — 榆林华苑 (42站)
去程: 站前 — 中心医院 — 消防 — 木材 — 向阳山 — 卫校 — 高峪 — 大峪 — 小堡 — 小堡车厂 — 烈士陵园 — 青松岭 — 卧龙办事处 — 惠民社区 — 赵家沟 — 上卧龙 — 二纺 — 卧龙一队 — 馨园 — 孤山子 — 香梅学校 — 欢喜岭 — 东大牧业 — 龙溪园 — 三家子村 — 同泉 — 大冶营 — 崔家堡子 — 城子沟 — 方家堡 — 韩家 (31站)
回程: 韩家 — 方家堡 — 城子沟 — 崔家堡子 — 大冶营 — 同泉 — 三家子村 — 龙溪园 — 东大牧业 — 欢喜岭 — 香梅学校 — 孤山子 — 馨园 — 卧龙一队 — 二纺 — 上卧龙 — 赵家沟 — 惠民社区 — 卧龙办事处 — 青松岭 — 烈士陵园 — 小堡车厂 — 小堡 — 大峪 — 高峪 — 卫校 — 向阳山 — 木材 — 消防 — 中心医院 — 站前 (31站)