银座商厦
去程: 成德家园 — 小堡 — 明山区政府 — 大峪 — 高峪 — 卫校 — 向阳山 — 木材 — 消防 — 中心医院 — 文化广场 — 青少年宫 — 银座商厦 — 站前 (14站)
回程: 站前 — 站前三角地 — 中心医院 — 消防 — 木材 — 向阳山 — 卫校 — 高峪 — 大峪 — 明山区政府 — 小堡 — 成德家园 (12站)
去程: 郑家屯 — 郑家化工厂 — 钢管车队 — 建材厂 — 钢模板厂 — 小西沟 — 鲍家 — 彩屯 — 彩屯南站 — 大河市场 — 一钢厂 — 永丰立交 — 银座商厦 (13站)
回程: 银座商厦 — 永丰 — 一钢厂 — 大河市场 — 彩屯南站 — 彩屯 — 22中 — 鲍家 — 小西沟 — 钢模板厂 — 建材厂 — 钢管车队 — 郑家化工厂 — 郑家屯 (14站)
去程: 唐家 — 天福苑 — 向阳山 — 木材 — 消防 — 塔东 — 26中 — 水塔 — 立信 — 站前三角地 — 站前 — 银座商厦 — 市人大 — 立信 — 公安交通分局 — 东明 — 新兴佳园 — 技校 — 育新 — 电力安装 — 锦程 — 唐家 (22站)
回程: 唐家 — 锦程 — 电力安装 — 育新 — 技校 — 新兴佳园 — 东明 — 公安交通分局 — 立信 — 市人大 — 银座商厦 — 站前三角地 — 立信 — 水塔 — 26中 — 塔东 — 消防 — 木材 — 向阳山 — 天福苑 — 唐家 (21站)
去程: 竖井 — 井东 — 坑木厂 — 彩屯门诊 — 彩屯南站 — 大河市场 — 一钢厂 — 永丰立交 — 银座商厦 (9站)
回程: 银座商厦 — 永丰 — 一钢厂 — 大河市场 — 彩屯南站 — 彩屯门诊 — 坑木厂 — 井东 — 竖井 (9站)
去程: 樱桃小区 — 樱桃花园 — 烟草大厦 — 广电大厦 — 明山区政府 — 大峪 — 高峪 — 卫校 — 向阳山 — 木材 — 消防 — 公安明山分局 — 二高中 — 东芬 — 市妇幼保健所 — 行政服务中心 — 北地 — 北地广场 — 儿童乐园 — 文化广场 — 市人大 — 青少年宫 — 银座商厦 — 站前 (24站)
回程: 站前 — 站前三角地 — 儿童乐园 — 北地广场 — 北地 — 行政服务中心 — 市妇幼保健所 — 东芬 — 二高中 — 公安明山分局 — 消防 — 木材 — 向阳山 — 卫校 — 高峪 — 大峪 — 明山区政府 — 广电大厦 — 烟草大厦 — 樱桃小区 (20站)
去程: 紫金水厂 — 紫东 — 继电器厂 — 紫西 — 金山办事处 — 本钢二宿 — 立信 — 文化广场 — 中医院 — 银座商厦 — 青少年宫 — 永丰 (12站)
回程: 永丰 — 站前 — 立信 — 本钢二宿 — 金山办事处 — 紫西 — 继电器厂 — 紫东 — 紫金水厂 (9站)
去程: 227医院 — 华兴热力 — 平山消防大队 — 清平社区 — 动物园 — 市高中分部 — 平顶山索道 — 酒歌城 — 工学院附高 — 上三合 — 三合万顺达 — 清荣 — 崔东办事处 — 建工 — 青少年宫 — 银座商厦 — 站前 (17站)
回程: 站前 — 银座商厦 — 青少年宫 — 建工 — 崔东办事处 — 三合万顺达 — 上三合 — 工学院附高 — 酒歌城 — 平顶山索道 — 市高中分部 — 动物园 — 清平社区 — 平山消防大队 — 华兴热力 — 227七医院 (16站)