公交大厦
去程: 鹅塘政府 — 清水寨 — 仁村寨 — 如凤寨 — 鹅塘路口 — 羊角山路口 — 大修厂 — 正合修理厂 — 同学巷 — 贺州市第二高级中学 — 光荣院 — 自来水厂 — 菜市场路口 — 中心市场 — 城中派出所 — 物资大厦 — 卫监所 — 利源酒店 — 二小 — 汽车东站 — 建材市场 — 四小 — 老黄田路口 — 公交大厦 — 车站宿舍 — 新世纪酒店 — 谬屋路口 — 白家寨路口 — 鞍山寨路口 — 黄田加油站 — 黄田医院 — 黄田 (32站)
回程: 黄田 — 黄田医院 — 黄田加油站 — 鞍山寨路口 — 白家寨路口 — 谬屋路口 — 新世纪酒店 — 车站宿舍 — 公交大厦 — 老黄田路口 — 四小 — 建材市场 — 汽车东站 — 二小 — 利源酒店 — 卫监所 — 物资大厦 — 城中派出所 — 中心市场 — 菜市场路口 — 自来水厂 — 光荣院 — 贺州市第二高级中学 — 同学巷 — 正合修理厂 — 大修厂 — 羊角山路口 — 鹅塘路口 — 如凤寨 — 仁村寨 — 清水寨 — 鹅塘政府 (32站)
去程: 东站 — 四小 — 黄田路口 — 公交大厦 — 车站宿舍 — 新世纪 — 谬屋路口 — 白家寨路口 — 黄田卫生所 — 黄田 — 煤气站 — 廖家寨 — 凉亭 — 黄田寨 — 竹山脚(黄田) — 工作站 — 新村 — 新村小学 — 十四队 — 花果山 — 钟屋 — 西田口电站 — 姑婆山路口 — 山脚队 — 石林路口 — 新路 (26站)
回程: 新路 — 石林路口 — 山脚队 — 姑婆山路口 — 西田口电站 — 钟屋 — 花果山 — 十四队 — 新村小学 — 新村 — 工作站 — 竹山脚(黄田) — 黄田寨 — 凉亭 — 廖家寨 — 煤气站 — 黄田 — 黄田卫生所 — 白家寨路口 — 谬屋路口 — 新世纪 — 车站宿舍 — 公交大厦 — 黄田路口 — 四小 — 东站 (26站)
去程: 市公安局 — 市检察院 — 市教育局 — 东湖酒店 — 喜来登酒店 — 贺纸生活区 — 稽征所 — 龙山路口 — 汽车东站 — 建材公司 — 四小 — 老黄田路口 — 公交大厦 — 车站宿舍 — 车站后门 — 八步一中 — 丽新酒店 — 西站 — 广济医院路口 — 财政小区 — 区林业局 — 光明街 — 客运中心 — 芳林初中 — 芳林高中 — 木材市场 — 贺州学院西区 (27站)
回程: 贺州学院西区 — 木材市场 — 芳林高中 — 芳林初中 — 客运中心 — 光明街 — 区林业局 — 财政小区 — 广济医院路口 — 西站 — 丽新酒店 — 八步一中 — 车站后门 — 车站宿舍 — 公交大厦 — 老黄田路口 — 四小 — 建材公司 — 汽车东站 — 龙山路口 — 稽征所 — 贺纸生活区 — 喜来登酒店 — 东湖酒店 — 市教育局 — 市检察院 — 市公安局 (27站)