孤榆树
途径“孤榆树”的公交线路
去程: 站前 — 广佑寺 — 广发证券 — 建行 — 木鱼石 — 普化小学 — 海鲜大市场 — 大市场 — 通达支行 — 海尔 — 小南门 — 一职专 — 太子河交警 — 加油站 — 徐家屯 — 香港花园 — 成旺花园 — 检车线 — 杨家 — 货运处 — 崔家 — 孤榆树 — 道口 — 八家子 — 峨嵋 — 沙坨子 — 汤庙子 — 高城子 — 大屯 — 中心小学 — 小屯 (31站)
回程: 小屯 — 中心小学 — 大屯 — 高城子 — 汤庙子 — 沙坨子 — 峨嵋 — 八家子 — 道口 — 孤榆树 — 崔家 — 货运处 — 杨家 — 检车线 — 成旺花园 — 香港花园 — 徐家屯 — 加油站 — 太子河交警 — 一职专 — 小南门 — 海尔 — 通达支行 — 大市场 — 海鲜大市场 — 普化小学 — 木鱼石 — 建行 — 广发证券 — 广佑寺 — 站前 (31站)