广发证券
去程: 开发区 — 荣兴驾校 — 杨家 — 水泥厂 — 东辽阳 — 辽麻 — 东关 — 文圣分局 — 通达支行 — 大市场 — 海鲜大市场 — 普化小学 — 木鱼石 — 建行 — 广发证券 — 广佑寺 — 站前 (17站)
回程: 站前 — 广佑寺 — 广发证券 — 建行 — 木鱼石 — 普化小学 — 海鲜大市场 — 大市场 — 通达支行 — 文圣分局 — 东关 — 辽麻 — 东辽阳 — 水泥厂 — 杨家 — 荣兴驾校 — 开发区 (17站)
去程: 站前 — 广佑寺 — 广发证券 — 建行 — 京都 — 金地旅行社 — 一高中 — 市委 — 佰亿丽景茗城 — 二0一 — 十九局医院 — 梧桐雅居 — 南庄 — 二院 — 西菜市 — 辽纺 — 两孔桥 — 十九局招待所 — 站前 (19站)
回程: 站前 — 十九局招待所 — 两孔桥 — 辽纺 — 西菜市 — 二院 — 南庄 — 梧桐雅居 — 十九局医院 — 二0一 — 佰亿丽景茗城 — 市委 — 一高中 — 金地旅行社 — 京都 — 建行 — 广发证券 — 广佑寺 — 站前 (19站)
去程: 辽麻 — 中泽 — 小南门 — 三院 — 保险公司 — 南郊 — 干山酒厂 — 教委小区 — 钢圈厂 — 四高中 — 电业局 — 电业大厦 — 高中 — 金地旅行社 — 京都 — 建行 — 广发证券 — 广佑寺 — 站前 — 广佑寺 — 糖尿病医院 — 市医院 — 中华站 — 金银库 — 永乐小学 — 二中 — 文圣交警 — 东小什街 — 酒厂 — 海尔 — 小南门 — 中泽 — 辽麻 (33站)
回程: 辽麻 — 中泽 — 小南门 — 海尔 — 酒厂 — 东小什街 — 文圣交警 — 二中 — 永乐小学 — 金银库 — 中华站 — 市医院 — 糖尿病医院 — 广佑寺 — 站前 — 广佑寺 — 广发证券 — 建行 — 京都 — 金地旅行社 — 高中 — 电业大厦 — 电业局 — 四高中 — 钢圈厂 — 教委小区 — 干山酒厂 — 南郊 — 保险公司 — 三院 — 小南门 — 中泽 — 辽麻 (33站)
环形车: 站前 — 广佑寺 — 广发证券 — 建行 — 京都 — 金地旅行社 — 一高中 — 博大医药 — 辽化宾馆 — 小区 — 三院 — 小南门 — 一职专 — 太子河交警 — 加油站 — 徐家 — 香港花园 — 文圣仪表 — 宏伟桥 — 小打白 — 大打白 — 加工厂 — 宏伟化工 — 挂面厂 — 设计院 — 广发证券 — 辽化 — 文化宫 — 一小 — 辽化医院北站 — 康乐 — 海尔 — 亿方 — 辽化高中 — 信达证券 — 区政府 — 美林园 — 忠旺铝材 — 雅朝 — 博艺学校 — 徐家 — 加油站 — 太子河交警 — 一职专 — 小南门 — 三院 — 小区 — 辽化宾馆 — 博大医药 — 一高中 — 金地旅行社 — 京都 — 建行 — 广发证券 — 广佑寺 — 站前 (56站)
去程: 站前 — 广佑寺 — 广发证券 — 建行 — 京都 — 金地旅行社 — 一高中 — 电业局 — 三里 — 联通公司 — 佰亿 — 南郊 — 八里 — 西八里 — 晟雅格林 — 畅达汽修厂 — 阀门厂 — 水源地 — 首山碳素厂 — 孤家子 — 柏利 — 马伊屯 — 四一七 — 县商业银行 — 正德商城 — 粮食局 — 商业街 — 县党校 — 县中医院 — 县三高中 — 向阳寺 — 辽阳县政府 (32站)
回程: 辽阳县政府 — 向阳寺 — 县三高中 — 县中医院 — 县党校 — 商业街 — 粮食局 — 正德商城 — 县商业银行 — 四一七 — 马伊屯 — 柏利 — 孤家子 — 首山碳素厂 — 水源地 — 阀门厂 — 畅达汽修厂 — 晟雅格林 — 西八里 — 八里 — 南郊 — 佰亿 — 联通公司 — 三里 — 电业局 — 一高中 — 金地旅行社 — 京都 — 建行 — 广发证券 — 广佑寺 — 站前 (32站)
去程: 站前 — 广佑寺 — 广发证券 — 建行 — 京都 — 金地旅行社 — 一高中 — 电业局 — 三里庄 — 黄金部队 — 四里 — 东八里 — 黄金基地 — 腰乐 — 先得月 — 兰家小学 — 巴家 — 兰家小学 — 兰家 — 朔料纤维厂 — 巴兰制衣厂 — 辽化医院 (22站)
回程: 辽化医院 — 巴兰制衣厂 — 朔料纤维厂 — 兰家 — 兰家小学 — 巴家 — 兰家小学 — 先得月 — 腰乐 — 黄金基地 — 东八里 — 四里 — 黄金部队 — 三里庄 — 电业局 — 一高中 — 金地旅行社 — 京都 — 建行 — 广发证券 — 广佑寺 — 站前 (22站)
去程: 站前 — 广佑寺 — 广发证券 — 建行 — 木鱼石 — 普化小学 — 海鲜大市场 — 大市场 — 通达支行 — 海尔 — 小南门 — 一职专 — 太子河交警 — 加油站 — 徐家屯 — 香港花园 — 成旺花园 — 检车线 — 杨家 — 货运处 — 崔家 — 孤榆树 — 道口 — 八家子 — 峨嵋 — 沙坨子 — 汤庙子 — 高城子 — 大屯 — 中心小学 — 小屯 (31站)
回程: 小屯 — 中心小学 — 大屯 — 高城子 — 汤庙子 — 沙坨子 — 峨嵋 — 八家子 — 道口 — 孤榆树 — 崔家 — 货运处 — 杨家 — 检车线 — 成旺花园 — 香港花园 — 徐家屯 — 加油站 — 太子河交警 — 一职专 — 小南门 — 海尔 — 通达支行 — 大市场 — 海鲜大市场 — 普化小学 — 木鱼石 — 建行 — 广发证券 — 广佑寺 — 站前 (31站)
去程: 站前 — 广佑寺 — 广发证券 — 建行 — 京都 — 金地旅行社 — 一高中 — 电业局 — 三里 — 联通公司 — 佰亿 — 南郊 — 八里 — 西八里 — 晟雅格林 — 畅达汽修厂 — 农场 — 方家 — 育种 — 新立 — 大洼 — 三块石 (22站)
回程: 三块石 — 大洼 — 新立 — 育种 — 方家 — 农场 — 畅达汽修厂 — 晟雅格林 — 西八里 — 八里 — 南郊 — 佰亿 — 联通公司 — 三里 — 电业局 — 一高中 — 金地旅行社 — 京都 — 建行 — 广发证券 — 广佑寺 — 站前 (22站)
环形车: 站前 — 广佑寺 — 广发证券 — 建行 — 京都 — 金地旅行社 — 一高中 — 博大医药 — 辽化宾馆 — 小区 — 三院 — 小南门 — 曙光 — 太子河交警 — 加油站 — 徐家 — 博艺学校 — 雅朝 — 杜家 — 铝材厂 — 信达证券 — 辽化高中 — 亿方 — 新海尔 — 康乐 — 医院 — 一小 — 文化宫 — 辽化 — 广发证券 — 设计院 — 挂面厂 — 宏伟化工 — 加工厂 — 大打白 — 小打白 — 宏伟桥 — 文圣仪表 — 香港花园 — 徐家 — 加油站 — 太子河交警 — 一职专 — 小南门 — 三院 — 小区 — 辽化宾馆 — 博大医药 — 一高中 — 金地旅行社 — 京都 — 建行 — 广发证券 — 广佑寺 — 站前 (55站)
环形车: 前 — 广佑寺 — 糖尿病医院 — 市医院 — 四道街 — 新华路大商电器 — 鸿雁超市 — 东二道街 — 文圣交警 — 东小什 — 酒厂 — 海尔 — 小南门 — 一职专 — 太子河交警 — 加油站 — 徐家屯 — 博艺学校 — 雅朝 — 忠旺铝材 — 杜家 — 宏伟区政府 — 信达证券 — 荣华路 — 荣华超市 — 高层 — 设计院 — 广发证券 — 辽化 — 辽化二招 — 十九中 — 二区 — 二十区 — 辽化医院 — 辽化医院北站 — 康乐 — 新宇海尔 — 亿方 — 辽化高中 — 信达证券 — 宏伟区政府 — 美林园 — 忠旺 — 雅朝 — 博艺学校 — 徐家屯 — 加油站 — 太子河交警 — 一职专 — 小南门 — 海尔 — 酒厂 — 东小什 — 文圣交警 — 鸿雁超市 — 安居小区 — 大商电器 — 四道街 — 市医院 — 糖尿病医院 — 广佑寺 — 站前 (62站)
环形车: 站前 — 广佑寺 — 糖尿病医院 — 市医院 — 四道街 — 新华路大商电器 — 华兴大厦 — 海鲜大市场 — 大市场 — 通达支行 — 海尔 — 小南门 — 一职专 — 太子河交警 — 加油站 — 徐家屯 — 博艺学校 — 雅朝 — 忠旺铝材厂 — 杜家 — 宏伟区政府 — 信达证券 — 维康大药房[8684] — 龙城佰丽[8684] — 辽宁工业大学[8684] — 亿方 — 新宇海尔 — 康乐 — 辽化医院北站 — 辽化医院 — 二十区 — 二区 — 十九中 — 广发证券 — 辽化设计院 — 高层 — 荣华市场 — 荣华路 — 辽化高中 — 辽宁工业大学[8684] — 龙城佰丽[8684] — 维康大药房[8684] — 信达证券 — 宏伟区政府 — 杜家 — 忠旺铝材厂 — 雅朝 — 博艺学校 — 徐家屯 — 加油站 — 太子河交警 — 一职专 — 小南门 — 通达支行 — 大市场 — 海鲜大市场 — 华兴大厦 — 新华路大商电器 — 四道街 — 市医院 — 糖尿病医院 — 广佑寺 — 站前 (63站)