辽麻
去程: 开发区 — 荣兴驾校 — 杨家 — 水泥厂 — 东辽阳 — 辽麻 — 东关 — 文圣分局 — 通达支行 — 大市场 — 海鲜大市场 — 普化小学 — 木鱼石 — 建行 — 广发证券 — 广佑寺 — 站前 (17站)
回程: 站前 — 广佑寺 — 广发证券 — 建行 — 木鱼石 — 普化小学 — 海鲜大市场 — 大市场 — 通达支行 — 文圣分局 — 东关 — 辽麻 — 东辽阳 — 水泥厂 — 杨家 — 荣兴驾校 — 开发区 (17站)
去程: 辽麻 — 中泽 — 小南门 — 三院 — 保险公司 — 南郊 — 干山酒厂 — 教委小区 — 钢圈厂 — 四高中 — 电业局 — 电业大厦 — 高中 — 金地旅行社 — 京都 — 建行 — 广发证券 — 广佑寺 — 站前 — 广佑寺 — 糖尿病医院 — 市医院 — 中华站 — 金银库 — 永乐小学 — 二中 — 文圣交警 — 东小什街 — 酒厂 — 海尔 — 小南门 — 中泽 — 辽麻 (33站)
回程: 辽麻 — 中泽 — 小南门 — 海尔 — 酒厂 — 东小什街 — 文圣交警 — 二中 — 永乐小学 — 金银库 — 中华站 — 市医院 — 糖尿病医院 — 广佑寺 — 站前 — 广佑寺 — 广发证券 — 建行 — 京都 — 金地旅行社 — 高中 — 电业大厦 — 电业局 — 四高中 — 钢圈厂 — 教委小区 — 干山酒厂 — 南郊 — 保险公司 — 三院 — 小南门 — 中泽 — 辽麻 (33站)