古长路口
途径“古长路口”的公交线路
去程: 滨江停车场 — 南桥市场 — 城新路口 — 城新路口 — 金宛旅店 — 城南小学 — 中心医院 — 河头 — 汽车总站 — 市保健院 — 金信大厦 — 金都园 — 联通大厦 — 海关 — 工商银行 — 易初莲花 — 枫溪中学 — 瓷兴路 — 枫溪市尾 — 电厂 — 长美市场 — 古长路口 — 古德路口 — 古巷雨亭 — 厚婆坳矿 — 沟美 — 瓦窑 — 登塘车站 — 绿太阳度假村 — 溪边寮 — 供电所 — 登塘中学 — 白水 — 埔头 — 枫树员 — 白茫洲 — 西杭 — 横洋 — 田东 (39站)
回程: 田东 — 横洋 — 西杭 — 白茫洲 — 枫树员 — 埔头 — 白水 — 登塘中学 — 供电所 — 溪边寮 — 绿太阳度假村 — 登塘车站 — 瓦窑 — 沟美 — 厚婆坳矿 — 古巷雨亭 — 古德路口 — 古长路口 — 长美市场 — 电厂 — 枫溪市尾 — 瓷兴路 — 枫溪中学 — 易初莲花 — 工商银行 — 海关 — 联通大厦 — 金都园 — 金信大厦 — 市保健院 — 汽车总站 — 河头 — 中心医院 — 城南小学 — 金宛旅店 — 城新路口 — 城新路口 — 南桥市场 — 滨江停车场 (39站)