古店
去程: 火车站 — 小北门 — 东站 — 白马城 — 马站 — 古店 — 钢厂 — 铸石厂 — 羊坊 — 山底 — 孤山 — 北榆涧 — 窨子沟 — 厂西口 — 碳素厂 — 化肥厂 — 堡子湾 (17站)
回程: 堡子湾 — 化肥厂 — 碳素厂 — 厂西口 — 窨子沟 — 北榆涧 — 孤山 — 山底 — 羊坊 — 铸石厂 — 钢厂 — 古店 — 马站 — 白马城 — 东站 — 小北门 — 火车站 (17站)
去程: 公交寺儿村车场 — 寺儿村 — 沙岭村东 — 文兴路南 — 大同二中 — 市妇幼医院 — 政务大厅 — 市检察院 — 御河西路迎宾街口 — 御河西路北都街口 — 御鑫亮城小区 — 和阳南门 — 御鑫商贸城西门 — 大同市委 — 铁牛里 — 大都府小区 — 北都丽园小区 — 北辰花园小区东门 — 白马城村 — 马家小村 — 马站 — 古店镇政府 — 古店村 — 古店村北口 (24站)
回程: 古店村北口 — 古店村 — 古店镇政府 — 马站 — 马家小村 — 白马城村 — 北辰花园小区东门 — 北都丽园小区 — 大都府小区 — 铁牛里 — 大同市委 — 御鑫商贸城西门 — 和阳南门 — 御鑫亮城小区 — 御河西路北都街口 — 御河西路迎宾街口 — 市检察院 — 政务大厅 — 市妇幼医院 — 大同二中 — 文兴路南 — 沙岭村东 — 寺儿村 — 公交寺儿村车场 (24站)