涸溪塔
途径“涸溪塔”的公交线路
去程: 梅龙 — 葫芦市 — 冠园 — 潮安车站 — 华美 — 彩塘车站 — 大寨 — 东彩路口 — 金石大道口 — 大吴 — 浮洋 — 乌洋 — 枫枫溪 — 大福源 — 市政府 — 体育馆 — 电信大楼 — 枫春市场 — 南桥 — 桥东 — 涸溪塔 — 磷溪路口 — 官塘 — 镇政府 — 象山 — 铁铺中学 — 铺埠 — 松下 (28站)
回程: 松下 — 铺埠 — 铁铺中学 — 象山 — 镇政府 — 官塘 — 磷溪路口 — 涸溪塔 — 桥东 — 南桥 — 枫春市场 — 电信大楼 — 体育馆 — 市政府 — 大福源 — 枫枫溪 — 乌洋 — 浮洋 — 大吴 — 金石大道口 — 东彩路口 — 大寨 — 彩塘车站 — 华美 — 潮安车站 — 冠园 — 葫芦市 — 梅龙 (28站)