桥东
去程: 薛陇 — 郭陇 — 冠园 — 潮安车站 — 华美 — 彩塘车站 — 大寨 — 东彩路口 — 金石大道 — 松昌中学 — 浮洋 — 乌洋 — 枫溪 — 奎元 — 市政府 — 体育馆 — 电信大楼 — 枫春市场 — 潮州卫校 — 南桥 — 桥东 — 慧如公园 — 韩山师院 — 神奇果园 — 潮州技校 — 淡浮院 — 森林公园 — 潮州党校 — 溪口 — 高速路口 — 铁铺镇政府 — 铺埠 — 五乡 (33站)
回程: 五乡 — 铺埠 — 铁铺镇政府 — 高速路口 — 溪口 — 潮州党校 — 森林公园 — 淡浮院 — 潮州技校 — 神奇果园 — 韩山师院 — 慧如公园 — 桥东 — 南桥 — 潮州卫校 — 枫春市场 — 电信大楼 — 体育馆 — 市政府 — 奎元 — 枫溪 — 乌洋 — 浮洋 — 松昌中学 — 金石大道 — 东彩路口 — 大寨 — 彩塘车站 — 华美 — 潮安车站 — 冠园 — 郭陇 — 薛陇 (33站)
去程: 潮安车站 — 华美 — 彩塘车站 — 大寨 — 东彩路口 — 金石大道 — 大吴 — 浮洋 — 乌洋 — 枫溪 — 潮枫路口 — 潮州华桥中学 — 西车站 — 开元路口 — 南桥市场 — 桥东 — 湘子桥头 — 韩文公祠 — 意溪 — 意溪镇政府 — 银潭 — 文祠中学 — 李工坑 — 大山 — 抗美 — 凤凰墟 (26站)
回程: 凤凰墟 — 抗美 — 大山 — 李工坑 — 文祠中学 — 银潭 — 意溪镇政府 — 意溪 — 韩文公祠 — 湘子桥头 — 桥东 — 南桥市场 — 开元路口 — 西车站 — 潮州华桥中学 — 潮枫路口 — 枫溪 — 乌洋 — 浮洋 — 大吴 — 金石大道 — 东彩路口 — 大寨 — 彩塘车站 — 华美 — 潮安车站 (26站)
去程: 梅龙 — 葫芦市 — 冠园 — 潮安车站 — 华美 — 彩塘车站 — 大寨 — 东彩路口 — 金石大道口 — 大吴 — 浮洋 — 乌洋 — 枫枫溪 — 大福源 — 市政府 — 体育馆 — 电信大楼 — 枫春市场 — 南桥 — 桥东 — 涸溪塔 — 磷溪路口 — 官塘 — 镇政府 — 象山 — 铁铺中学 — 铺埠 — 松下 (28站)
回程: 松下 — 铺埠 — 铁铺中学 — 象山 — 镇政府 — 官塘 — 磷溪路口 — 涸溪塔 — 桥东 — 南桥 — 枫春市场 — 电信大楼 — 体育馆 — 市政府 — 大福源 — 枫枫溪 — 乌洋 — 浮洋 — 大吴 — 金石大道口 — 东彩路口 — 大寨 — 彩塘车站 — 华美 — 潮安车站 — 冠园 — 葫芦市 — 梅龙 (28站)
去程: 东湖住宅区 — 韩师宿舍 — 韩山师院 — 慧如公园 — 桥东车站 — 南桥市场 — 城新路口 — 城南小学 — 中心医院 — 河头 — 汽车总站 — 保健院 — 金信大厦 — 金都园 — 联通大厦 — 潮州海关 — 工商银行 — 中银大厦 — 卜蜂莲花 — 枫溪广场西 — 陶瓷城 — 枫一路口 — 藏龙路口 — 德州路口 — 火车站 — 浮岗路口 — 凤塘镇路口 — 凤塘韩钢 (28站)
回程: 凤塘韩钢 — 凤塘镇路口 — 浮岗路口 — 火车站 — 德州路口 — 藏龙路口 — 枫一路口 — 陶瓷城 — 枫溪广场西 — 卜蜂莲花 — 中银大厦 — 工商银行 — 潮州海关 — 联通大厦 — 金都园 — 金信大厦 — 保健院 — 汽车总站 — 河头 — 中心医院 — 城南小学 — 城新路口 — 南桥市场 — 桥东车站 — 慧如公园 — 韩山师院 — 韩师宿舍 — 东湖住宅区 (28站)
去程: 水美 — 东岗 — 横溪 — 古五 — 古四 — 福庆 — 开发区二期 — 津汽公司 — 金安陶瓷 — 大新乡 — 高级中学 — 国税局 — 中国银行 — 发展银行 — 市政府 — 体育馆 — 新桥加油站 — 新桥市场 — 西新路口 — 新桥路口 — 中心医院 — 河头 — 西荣路口(汽车总站) — 金龙市场 — 电视台 — 韩山分院 — 北关 — 北桥东 — 石牌 — 意溪中学 — 书厝楼 — 坪埔 — 西都 — 后径 — 锡美 — 紫莲路口 — 桂坑 (37站)
回程: 桂坑 — 紫莲路口 — 锡美 — 后径 — 西都 — 坪埔 — 书厝楼 — 意溪中学 — 石牌 — 北桥东 — 北关 — 韩山分院 — 电视台 — 金龙市场 — 西荣路口(汽车总站) — 河头 — 中心医院 — 新桥路口 — 西新路口 — 新桥市场 — 新桥加油站 — 体育馆 — 市政府 — 发展银行 — 中国银行 — 国税局 — 高级中学 — 大新乡 — 金安陶瓷 — 津汽公司 — 开发区二期 — 福庆 — 古四 — 古五 — 横溪 — 东岗 — 水美 (37站)
去程: 陶瓷学院 — 秋溪路口 — 磷溪溪口雨亭 — 红山森林公园 — 淡浮院路口 — 部队路口 — 黄金塘 — 金山中学 — 技工学校 — 韩山师院 — 慧如公园 — 桥东车站 — 南桥市场 — 城新路口 — 城南小学 — 中心医院 — 河头 — 汽车总站 — 保健院 — 金信大厦 — 金都园 — 联通大厦 — 潮州海关 — 工商银行 — 中银大厦 — 卜蜂莲花 — 雄英大厦 — 瓷兴路口 — 枫溪铺尾 — 月英池 — 长美桥 — 长美寨 — 枫一路口 — 长美市场 — 古巷镇政府 (35站)
回程: 古巷镇政府 — 长美市场 — 枫一路口 — 长美寨 — 长美桥 — 月英池 — 枫溪铺尾 — 瓷兴路口 — 雄英大厦 — 卜蜂莲花 — 中银大厦 — 工商银行 — 潮州海关 — 联通大厦 — 金都园 — 金信大厦 — 保健院 — 汽车总站 — 河头 — 中心医院 — 城南小学 — 城新路口 — 南桥市场 — 桥东车站 — 慧如公园 — 韩山师院 — 技工学校 — 金山中学 — 黄金塘 — 部队路口 — 淡浮院路口 — 红山森林公园 — 磷溪溪口雨亭 — 秋溪路口 — 陶瓷学院 (35站)
去程: 大新乡 — 高级中学 — 国税局 — 中国银行 — 发展银行 — 人民广场 — 国土局 — 市交通局 — 粤潮花园 — 信怡园 — 永护路口 — 潮州医院 — 南桥市场 — 糖厂 — 维兰中学 — 韩文公祠 — 桥东医院 — 下津 — 中津 — 麻仓 — 意溪镇政府 — 意溪坝街尾 — 意溪松林古寺 (23站)
回程: 意溪松林古寺 — 意溪坝街尾 — 意溪镇政府 — 麻仓 — 中津 — 下津 — 桥东医院 — 韩文公祠 — 维兰中学 — 糖厂 — 南桥市场 — 潮州医院 — 永护路口 — 信怡园 — 粤潮花园 — 市交通局 — 国土局 — 人民广场 — 发展银行 — 中国银行 — 国税局 — 高级中学 — 大新乡 (23站)
去程: 桥东车站 — 凤凰洲公园 — 南桥市场 — 城新路口 — 城南小学 — 中心医院 — 河头 — 汽车总站 — 保健院 — 金信大厦 — 金都园 — 联通大厦 — 潮州海关 — 工商银行 — 中银大厦 — 卜蜂莲花 — 池湖路口 — 前进路口 — 白塔 — 古板头 — 槐山岗 — 枫凤路口 — 山边 — 东山 — 双美路口 — 凤塘中学 — 后陇东和 — 书图 — 洪巷 — 后陇 — 凤塘收费站 (31站)
回程: 凤塘收费站 — 后陇 — 洪巷 — 书图 — 后陇东和 — 凤塘中学 — 双美路口 — 东山 — 山边 — 枫凤路口 — 槐山岗 — 古板头 — 白塔 — 前进路口 — 池湖路口 — 卜蜂莲花 — 中银大厦 — 工商银行 — 潮州海关 — 联通大厦 — 金都园 — 金信大厦 — 保健院 — 汽车总站 — 河头 — 中心医院 — 城南小学 — 城新路口 — 南桥市场 — 凤凰洲公园 — 桥东车站 (31站)
去程: 金山中学(市委党校) — 技工学校 — 韩山师院 — 慧如公园 — 桥东车站 — 南桥市场 — 趣春路口 — 南怡园 — 粤潮市场 — 枫春市场 — 邮电局 — 体育馆 — 市政府 — 奎元路口 — 枫溪广场东 — 枫溪广场西 — 陶瓷城 — 枫一路口 — 藏龙路口 — 德州路口 — 火车站 — 浮岗路口 — 凤塘镇 — 凤岗 — 枫二工业区 — 枫洋农校 — 明鸿庄园 (27站)
回程: 明鸿庄园 — 枫洋农校 — 枫二工业区 — 凤岗 — 凤塘镇 — 浮岗路口 — 火车站 — 德州路口 — 藏龙路口 — 枫一路口 — 陶瓷城 — 枫溪广场西 — 枫溪广场东 — 奎元路口 — 市政府 — 体育馆 — 邮电局 — 枫春市场 — 粤潮市场 — 南怡园 — 趣春路口 — 南桥市场 — 桥东车站 — 慧如公园 — 韩山师院 — 技工学校 — 金山中学(市委党校) (27站)
去程: 公共汽车总站 — 保健院 — 金信大厦 — 金都园 — 联通大厦 — 口岸路 — 体育馆 — 邮电局 — 枫春市场 — 春城楼 — 韩景园 — 糖厂 — 维兰中学 — 韩文公祠 — 桥东医院 — 下津 — 中津 — 麻仓 — 东郊 — 意溪 — 黄竹洋 — 乐山 — 橄榄宫 — 河北 — 银潭 — 河塘 — 上珂 — 文祠 — 鸭背 — 小行 — 山羊 — 塘埔 — 狮峰 — 金光 — 归湖 (35站)
回程: 归湖 — 金光 — 狮峰 — 塘埔 — 山羊 — 小行 — 鸭背 — 文祠 — 上珂 — 河塘 — 银潭 — 河北 — 橄榄宫 — 乐山 — 黄竹洋 — 意溪 — 东郊 — 麻仓 — 中津 — 下津 — 桥东医院 — 韩文公祠 — 维兰中学 — 糖厂 — 韩景园 — 春城楼 — 枫春市场 — 邮电局 — 体育馆 — 口岸路 — 联通大厦 — 金都园 — 金信大厦 — 保健院 — 公共汽车总站 (35站)