池湖路口
途径“池湖路口”的公交线路
去程: 春城楼 — 枫春市场 — 邮电局 — 体育馆 — 市政府 — 奎元路口 — 枫溪广场东 — 池湖路口 — 前进路口 — 白塔 — 古板头 — 英塘 — 洋头村 — 乌洋 — 塘边乡 — 双岗 — 湖尾 — 南陇 — 邱厝 — 磷畔 — 新乡 — 玉窖 (22站)
回程: 玉窖 — 新乡 — 磷畔 — 邱厝 — 南陇 — 湖尾 — 双岗 — 塘边乡 — 乌洋 — 洋头村 — 英塘 — 古板头 — 白塔 — 前进路口 — 池湖路口 — 枫溪广场东 — 奎元路口 — 市政府 — 体育馆 — 邮电局 — 枫春市场 — 春城楼 (22站)
去程: 桥东车站 — 凤凰洲公园 — 南桥市场 — 城新路口 — 城南小学 — 中心医院 — 河头 — 汽车总站 — 保健院 — 金信大厦 — 金都园 — 联通大厦 — 潮州海关 — 工商银行 — 中银大厦 — 卜蜂莲花 — 池湖路口 — 前进路口 — 白塔 — 古板头 — 槐山岗 — 枫凤路口 — 山边 — 东山 — 双美路口 — 凤塘中学 — 后陇东和 — 书图 — 洪巷 — 后陇 — 凤塘收费站 (31站)
回程: 凤塘收费站 — 后陇 — 洪巷 — 书图 — 后陇东和 — 凤塘中学 — 双美路口 — 东山 — 山边 — 枫凤路口 — 槐山岗 — 古板头 — 白塔 — 前进路口 — 池湖路口 — 卜蜂莲花 — 中银大厦 — 工商银行 — 潮州海关 — 联通大厦 — 金都园 — 金信大厦 — 保健院 — 汽车总站 — 河头 — 中心医院 — 城南小学 — 城新路口 — 南桥市场 — 凤凰洲公园 — 桥东车站 (31站)
去程: 公共汽车总站 — 汽车总站 — 河头 — 中心医院 — 城南小学 — 二建公司 — 潮州医院 — 永护路口 — 信怡园 — 邮电大楼 — 体育馆 — 市政府 — 奎元路口 — 枫溪广场 — 池湖路口 — 前进路口 — 如意路口 — 乌洋市场 — 浮洋镇政府 — 浮洋车站 — 松昌中学 — 镜鸿路口 — 金石路口 — 前陇路口 — 沙一 — 沙二 — 宝山中学 — 东山湖度假村 (28站)
回程: 东山湖度假村 — 宝山中学 — 沙二 — 沙一 — 前陇路口 — 金石路口 — 镜鸿路口 — 松昌中学 — 浮洋车站 — 浮洋镇政府 — 乌洋市场 — 如意路口 — 前进路口 — 池湖路口 — 枫溪广场 — 奎元路口 — 市政府 — 体育馆 — 邮电大楼 — 信怡园 — 永护路口 — 潮州医院 — 二建公司 — 城南小学 — 中心医院 — 河头 — 汽车总站 — 公共汽车总站 (28站)