横塘
去程: 火车站广场 — 火车站 — 上吕浦 — 龙野花园 — 南浦二区 — 南浦六区 — 南塘大桥 — 葡工路 — 兴通桥 — 岙前 — 西山南路 — 景山中学 — 西山 — 新桥 — 新桥镇 — 金蟾大道 — 三浃 — 前花 — 西湖村 — 下山头 — 娄桥路口 — 吕家降 — 农副产品批发市场 — 古岸头 — 潘桥路口 — 横塘 — 河西 — 潘桥 — 潘一 — 上杭 — 陈庄 (31站)
回程: 陈庄 — 上杭 — 潘一 — 潘桥 — 河西 — 横塘 — 潘桥路口 — 古岸头 — 农副产品批发市场 — 吕家降 — 娄桥路口 — 东村 — 下山头 — 西湖村 — 前花 — 三浃 — 金蟾大道 — 新桥镇 — 新桥 — 西山 — 景山中学 — 西山南路 — 岙前 — 兴通桥 — 葡工路 — 东屿路 — 南塘大桥 — 南浦六区 — 南浦二区 — 龙野花园 — 上吕浦 — 火车站 — 火车站广场 (33站)
去程: 科技馆 — 世纪广场 — 市审批中心 — 实验中学绣山校区 — 横渎 — 时代广场 — 体育中心 — 山后 — 蒲鞋市 — 党校 — 中山公园 — 大南门 — 温州大厦 — 妙果寺 — 西站 — 半腰桥 — 广化桥 — 翠微新村 — 黄龙商贸城 — 双乐住宅区 — 景山隧道 — 华侨中学 — 西岙底 — 浦西 — 基安山 — 高殿 — 浦北 — 仙门 — 潘桥路口 — 横塘 — 河西 — 潘桥镇 — 潘一 — 上杭 — 马桥头 — 后马 — 马桥北路 — 横山路口 — 花池 — 岷岗风景区 (40站)
回程: 岷岗风景区 — 花池 — 横山路口 — 马桥北路 — 后马 — 马桥头 — 上杭 — 潘一 — 潘桥镇 — 河西 — 横塘 — 潘桥路口 — 仙门 — 浦北 — 高殿 — 基安山 — 浦西 — 西岙底 — 华侨中学 — 景山隧道 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 广化桥 — 半腰桥 — 西站 — 妙果寺 — 温州大厦 — 小南门 — 大南门 — 中山公园 — 党校 — 蒲鞋市 — 山后 — 茶院寺 — 体育中心 — 时代广场 — 横渎 — 实验中学绣山校区 — 市审批中心 — 世纪广场 — 科技馆 (41站)
去程: 蟠凤 — 东方路口 — 梧慈路口 — 南堡村 — 南堡 — 牛山 — 德政工业区 — 十里亭 — 公交巴士 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 三维桥 — 将军大酒店 — 将军桥 — 西山桥 — 西山 — 新桥 — 新桥镇 — 金蟾大道 — 三浃 — 前花 — 西湖村 — 下山头 — 东村 — 娄桥路口 — 吕家降 — 农副产品批发市场 — 古岸头 — 潘桥路口 — 横塘 — 河西 — 潘桥镇 — 潘一 — 上杭 — 马桥头 — 后马 — 马桥北路 — 横山路口 — 花池 — 岷岗风景区 (42站)
回程: 岷岗风景区 — 花池 — 横山路口 — 马桥北路 — 后马 — 马桥头 — 上杭 — 潘一 — 潘桥镇 — 河西 — 横塘 — 潘桥路口 — 古岸头 — 农副产品批发市场 — 吕家降 — 娄桥路口 — 东村 — 下山头 — 西湖村 — 前花 — 三浃 — 金蟾大道 — 新桥镇 — 新桥 — 西山 — 西山桥 — 将军桥 — 将军大酒店 — 三维桥 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 公交巴士 — 十里亭 — 德政工业区 — 牛山 — 南堡 — 南堡村 — 梧慈路口 — 东方路口 — 蟠凤 (42站)