梧慈路口
去程: 特警桥 — 上新桥 — 实验中学绣山校区 — 市审批中心 — 市府大桥 — 交行广场 — 上吕浦 — 火车站 — 新南站 — 月乐垟 — 塘西 — 龙霞南路 — 龙霞住宅区 — 瓯海中学 — 大堡底 — 东方路口 — 梧慈路口 — 南堡 — 沙门 — 高翔 — 东风村 — 半塘路口 — 娄桥路口 — 吕家降 — 农副产品批发市场 — 古岸头 — 潘桥路口 — 亨得利 — 普宁寺 — 任桥路口 — 凰桥 — 曹埭村 — 瓯景路(冠盛集团) — 雄溪路口 — 南片工业区 — 埭头 — 上屿工业区 — 瞿溪车站 — 江垟 — 江南站 — 岭根 — 天长村 — 泽雅医院 — 泽雅镇政府 — 源口 — 泽雅中学 — 戈恬 — 雅漾 — 上埠头 — 藤桥 (50站)
回程: 藤桥 — 上埠头 — 雅漾 — 戈恬 — 泽雅中学 — 源口 — 泽雅镇政府 — 泽雅医院 — 天长村 — 岭根 — 江南站 — 江垟 — 瞿溪车站 — 上屿工业区 — 埭头 — 南片工业区 — 雄溪路口 — 瓯景路(冠盛集团) — 曹埭村 — 凰桥 — 任桥路口 — 普宁寺 — 亨得利 — 潘桥路口 — 上汇社区 — 上汇村委会 — 娄桥路口 — 半塘路口 — 东风村 — 高翔 — 沙门 — 南堡 — 梧慈路口 — 东方路口 — 大堡底 — 瓯海中学 — 龙霞住宅区 — 龙霞南路 — 塘西 — 月乐垟 — 新南站 — 火车站 — 上吕浦 — 交行广场 — 市府大桥 — 市审批中心 — 实验中学绣山校区 — 上新桥 — 特警桥 (49站)
去程: 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 康华路口 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 三维桥 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 公交巴士 — 十里亭 — 德政工业区 — 牛山 — 南堡 — 南堡村 — 梧慈路口 — 东方路口 — 蟠凤 — 大堡底 — 前牌(汇头) — 老殿后 — 温州中学 — 三垟路口 — 前里 — 园底 — 三垟乡政府 — 高垟 — 丹东村 — 牡丹村 — 三垟中学 — 黄屿 — 经五始发站 (40站)
回程: 经五始发站 — 黄屿 — 三垟中学 — 牡丹村 — 丹东村 — 高垟 — 三垟乡政府 — 园底 — 前里 — 三垟路口 — 温州中学 — 老殿后 — 前牌(汇头) — 大堡底 — 蟠凤 — 东方路口 — 梧慈路口 — 南堡村 — 南堡 — 牛山 — 德政工业区 — 十里亭 — 公交巴士 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 三维桥 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 (38站)
去程: 新屿居民区 — 屿头村 — 屿头小学 — 前陈村 — 金灶村 — 鞋都文化广场 — 桥下中路 — 富士达路 — 卧其涂 — 三桥下(中央涂) — 帆影公园 — 月湖小区 — 郭公山 — 江心码头 — 麻行码头 — 朔门 — 康乐坊 — 公园路口 — 垟儿路口 — 党校 — 蒲鞋市 — 山后 — 河社桥 — 三板桥 — 法派路口 — 客运中心 — 公交巴士 — 十里亭 — 德政工业区 — 牛山 — 南堡 — 南堡村 — 梧慈路口 — 东方路口 — 蟠凤 — 大堡底 — 霞王村 (37站)
回程: 霞王村 — 大堡底 — 蟠凤 — 东方路口 — 梧慈路口 — 南堡村 — 南堡 — 牛山 — 德政工业区 — 十里亭 — 公交巴士 — 客运中心 — 法派路口 — 三板桥 — 河社桥 — 山后 — 蒲鞋市 — 党校 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 康乐坊 — 朔门 — 麻行码头 — 江心码头 — 郭公山 — 月湖小区 — 帆影公园 — 三桥下(中央涂) — 卧其涂 — 富士达路 — 桥下中路 — 鞋都文化广场 — 金灶村 — 前陈村 — 屿头小学 — 屿头村 — 新屿居民区 (37站)
去程: 南村始发站 — 南村村委会 — 南村工业区 — 东庄 — 育英实验学校 — 大鹏路口(一家超市) — 梧慈路口 — 东方路口 — 蟠凤 — 大堡底 — 瓯海中学 — 龙霞住宅区 — 龙霞南路 — 塘西 — 月乐垟 — 新南站 — 火车站 — 上吕浦 — 交行广场 — 华夏银行(下吕浦) — 时代广场 — 横渎 — 中西医院 — 伯爵山庄 — 山下 — 杨府山 (26站)
回程: 杨府山 — 山下 — 伯爵山庄 — 中西医院 — 横渎 — 时代广场 — 华夏银行(下吕浦) — 交行广场 — 上吕浦 — 火车站 — 新南站 — 瓯江大厦 — 月乐垟 — 塘西 — 龙霞住宅区 — 瓯海中学 — 大堡底 — 蟠凤 — 东方路口 — 梧慈路口 — 大鹏路口(一家超市) — 育英实验学校 — 东庄 — 南村工业区 — 南村村委会 — 南村始发站 (26站)
去程: 火车站 — 新南站 — 瓯江大厦 — 月乐垟 — 塘西 — 龙霞南路 — 龙霞住宅区 — 瓯海中学 — 大堡底 — 蟠凤 — 梧慈路口 — 南堡 — 沙门 — 高翔 — 东风村 — 半塘路口 — 娄桥路口 — 吕家降 — 上汇 — 古岸头 — 潘桥路口 — 亨得利 — 普宁寺 — 任桥路口 — 凰桥 — 曹埭村 — 瓯景路(冠盛集团) — 雄溪路口 — 南片工业区 — 埭头 — 上屿工业区 — 瞿溪车站 — 江垟 — 江南站 — 岭根 — 天长村 — 泽雅医院 — 泽雅镇政府 — 周岙 — 鹤岙 — 潘宅 — 小源 (42站)
回程: 小源 — 潘宅 — 鹤岙 — 周岙 — 泽雅镇政府 — 泽雅医院 — 天长村 — 岭根 — 江南站 — 江垟 — 瞿溪车站 — 上屿工业区 — 埭头 — 南片工业区 — 雄溪路口 — 瓯景路(冠盛集团) — 曹埭村 — 凰桥 — 任桥路口 — 普宁寺 — 亨得利 — 潘桥路口 — 古岸头 — 上汇 — 吕家降 — 娄桥路口 — 半塘路口 — 东风村 — 高翔 — 沙门 — 南堡 — 梧慈路口 — 蟠凤 — 大堡底 — 瓯海中学 — 龙霞住宅区 — 龙霞南路 — 塘西 — 月乐垟 — 瓯江大厦 — 新南站 — 火车站 (42站)
去程: 火车站 — 新南站 — 瓯江大厦 — 月乐垟 — 塘西 — 龙霞南路 — 龙霞住宅区 — 瓯海中学 — 大堡底 — 蟠凤 — 梧慈路口 — 南堡 — 沙门 — 高翔 — 东风村 — 半塘路口 — 娄桥路口 — 吕家降 — 上汇 — 古岸头 — 潘桥路口 — 亨得利 — 普宁寺 — 任桥路口 — 凰桥 — 曹埭村 — 瓯景路(冠盛集团) — 雄溪路口 — 南片工业区 — 埭头 — 上屿工业区 — 瞿溪车站 — 江垟 — 江南站 — 岭根 — 天长村 — 泽雅医院 — 泽雅镇政府 — 源口 — 李家泽 — 雷峰 — 麻芝川 — 林岙 (43站)
回程: 林岙 — 麻芝川 — 雷峰 — 李家泽 — 源口 — 泽雅镇政府 — 泽雅医院 — 天长村 — 岭根 — 江南站 — 江垟 — 瞿溪车站 — 上屿工业区 — 埭头 — 南片工业区 — 雄溪路口 — 瓯景路(冠盛集团) — 曹埭村 — 凰桥 — 任桥路口 — 普宁寺 — 亨得利 — 潘桥路口 — 古岸头 — 上汇 — 吕家降 — 娄桥路口 — 半塘路口 — 东风村 — 高翔 — 沙门 — 南堡 — 梧慈路口 — 蟠凤 — 大堡底 — 瓯海中学 — 龙霞住宅区 — 龙霞南路 — 塘西 — 月乐垟 — 瓯江大厦 — 新南站 — 火车站 (43站)
去程: 蟠凤 — 东方路口 — 梧慈路口 — 南堡村 — 南堡 — 牛山 — 德政工业区 — 十里亭 — 公交巴士 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 三维桥 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 潘岙 — 岩门 — 仰义 — 河岙 — 前京 — 后京 — 下岸西 — 外垟 — 沙头 — 郑大垟 — 中村 — 江南 — 庄岩 — 选岙 — 后支 — 横山 — 下湾[临江] — 驿头 — 山根 — 双潮乡政府 — 桥埠 — 下冯 — 双溪 — 小旦 — 渡船头 — 沈岙 — 小峙 — 港头 (52站)
回程: 港头 — 小峙 — 沈岙 — 渡船头 — 小旦 — 双溪 — 下冯 — 桥埠 — 双潮乡政府 — 山根 — 驿头 — 下湾[临江] — 横山 — 后支 — 选岙 — 庄岩 — 江南 — 中村 — 郑大垟 — 沙头 — 外垟 — 下岸西 — 后京 — 前京 — 河岙 — 仰义 — 岩门 — 潘岙 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 三维桥 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 公交巴士 — 十里亭 — 德政工业区 — 牛山 — 南堡 — 南堡村 — 梧慈路口 — 东方路口 — 蟠凤 (52站)
去程: 蟠凤 — 梧慈路口 — 南堡 — 沙门 — 牛山 — 化工市场 — 公交巴士 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 岩门 — 仰义 — 河岙 — 前京 — 沿江工业区 (26站)
回程: 沿江工业区 — 前京 — 河岙 — 仰义 — 岩门 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 公交巴士 — 化工市场 — 牛山 — 沙门 — 南堡 — 梧慈路口 — 蟠凤 (26站)
去程: 火车站 — 新南站 — 瓯江大厦 — 月乐垟 — 塘西 — 龙霞南路 — 龙霞住宅区 — 瓯海中学 — 大堡底 — 蟠凤 — 梧慈路口 — 南堡 — 沙门 — 牛山 — 化工市场 — 公交巴士 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 岩门 — 仰义 — 河岙 — 前京 — 官岭山庄 — 戴宅 — 上戍中心小学 — 坎上 — 岭下 — 支岙 — 方龙 — 东村[上戍] — 山岸 — 竹丝湾 — 新村路口 — 泰新街 — 藤桥 (47站)
回程: 藤桥 — 泰新街 — 新村路口 — 竹丝湾 — 山岸 — 东村[上戍] — 方龙 — 支岙 — 岭下 — 坎上 — 上戍中心小学 — 戴宅 — 官岭山庄 — 前京 — 河岙 — 仰义 — 岩门 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 公交巴士 — 化工市场 — 牛山 — 沙门 — 南堡 — 梧慈路口 — 蟠凤 — 大堡底 — 瓯海中学 — 龙霞住宅区 — 龙霞南路 — 塘西 — 月乐垟 — 瓯江大厦 — 新南站 — 火车站 (47站)
去程: 火车站 — 新南站 — 瓯江大厦 — 月乐垟 — 塘西 — 龙霞南路 — 龙霞住宅区 — 瓯海中学 — 大堡底 — 蟠凤 — 梧慈路口 — 南堡 — 沙门 — 高翔 — 东风村 — 半塘路口 — 娄桥路口 — 吕家降 — 上汇 — 古岸头 — 潘桥路口 — 亨得利 — 普宁寺 — 任桥路口 — 凰桥 — 曹埭村 — 瓯景路(冠盛集团) — 雄溪路口 — 南片工业区 — 埭头 — 上屿工业区 — 瞿溪车站 (32站)
回程: 瞿溪车站 — 上屿工业区 — 埭头 — 南片工业区 — 雄溪路口 — 瓯景路(冠盛集团) — 曹埭村 — 凰桥 — 任桥路口 — 普宁寺 — 亨得利 — 潘桥路口 — 古岸头 — 上汇 — 吕家降 — 娄桥路口 — 半塘路口 — 东风村 — 高翔 — 沙门 — 南堡 — 梧慈路口 — 蟠凤 — 大堡底 — 瓯海中学 — 龙霞住宅区 — 龙霞南路 — 塘西 — 月乐垟 — 瓯江大厦 — 新南站 — 火车站 (32站)
去程: 家具市场 — 梧慈路口 — 东方路口 — 蟠凤 — 大堡底 — 前牌(汇头) — 河庄 — 东垟(瓯海三医) — 月乐垟 — 瓯江大厦 — 新南站 — 火车站 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 经七路 — 第二十中学 — 状元新街 — 状元镇府 — 耐宝路 — 海军码头 — 白楼下 — 龙湾镇政府 — 金岙 — 龙湾村 — 龙东 — 上岙 — 扶贫开发区 (36站)
回程: 扶贫开发区 — 上岙 — 龙东 — 龙湾村 — 金岙 — 龙湾镇政府 — 白楼下 — 海军码头 — 耐宝路 — 状元镇府 — 状元新街 — 第二十中学 — 经七路 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站 — 新南站 — 瓯江大厦 — 月乐垟 — 东垟(瓯海三医) — 河庄 — 前牌(汇头) — 大堡底 — 蟠凤 — 东方路口 — 梧慈路口 — 家具市场 (36站)
去程: 蟠凤 — 梧慈路口 — 南堡 — 沙门 — 牛山 — 化工市场 — 公交巴士 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 岩门 — 仰义 — 河岙 — 前京 — 官岭山庄 — 下岸西 — 外垟口 — 外垟 — 上桥[上戍] — 竹徐 — 竹桥 — 前林 — 西湾 — 枫林岙 — 潮埠 — 大厂口 — 樟村北 — 樟村南 — 后垟 — 藤桥南街 — 藤桥 (42站)
回程: 藤桥 — 藤桥南街 — 后垟 — 樟村南 — 樟村北 — 大厂口 — 潮埠 — 枫林岙 — 西湾 — 前林 — 竹桥 — 竹徐 — 上桥[上戍] — 外垟 — 外垟口 — 下岸西 — 官岭山庄 — 前京 — 河岙 — 仰义 — 岩门 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 公交巴士 — 化工市场 — 牛山 — 沙门 — 南堡 — 梧慈路口 — 蟠凤 (42站)
去程: 蟠凤 — 东方路口 — 梧慈路口 — 南堡村 — 南堡 — 牛山 — 德政工业区 — 十里亭 — 公交巴士 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 三维桥 — 将军大酒店 — 将军桥 — 西山桥 — 西山 — 新桥 — 新桥镇 — 金蟾大道 — 三浃 — 前花 — 西湖村 — 下山头 — 东村 — 娄桥路口 — 吕家降 — 农副产品批发市场 — 古岸头 — 潘桥路口 — 横塘 — 河西 — 潘桥镇 — 潘一 — 上杭 — 马桥头 — 后马 — 马桥北路 — 横山路口 — 花池 — 岷岗风景区 (42站)
回程: 岷岗风景区 — 花池 — 横山路口 — 马桥北路 — 后马 — 马桥头 — 上杭 — 潘一 — 潘桥镇 — 河西 — 横塘 — 潘桥路口 — 古岸头 — 农副产品批发市场 — 吕家降 — 娄桥路口 — 东村 — 下山头 — 西湖村 — 前花 — 三浃 — 金蟾大道 — 新桥镇 — 新桥 — 西山 — 西山桥 — 将军桥 — 将军大酒店 — 三维桥 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 公交巴士 — 十里亭 — 德政工业区 — 牛山 — 南堡 — 南堡村 — 梧慈路口 — 东方路口 — 蟠凤 (42站)
去程: 蟠凤 — 梧慈路口 — 南堡 — 沙门 — 牛山 — 化工市场 — 公交巴士 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 岩门 — 仰义 — 河岙 — 前京 — 官岭山庄 — 戴宅 — 上戍中心小学 — 坎上 — 岭下 — 支岙 — 方龙 — 东村[上戍] — 山岸 — 竹丝湾 — 新村路口 — 泰新街 — 藤桥 (38站)
回程: 藤桥 — 泰新街 — 新村路口 — 竹丝湾 — 山岸 — 东村[上戍] — 方龙 — 支岙 — 岭下 — 坎上 — 上戍中心小学 — 戴宅 — 官岭山庄 — 前京 — 河岙 — 仰义 — 岩门 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 公交巴士 — 化工市场 — 牛山 — 沙门 — 南堡 — 梧慈路口 — 蟠凤 (38站)