屿头小学
去程: 前花 — 三浃 — 金蟾大道 — 新桥镇 — 新桥 — 西山 — 西山桥 — 将军桥 — 花坦头 — 鹿城后巷 — 半腰桥 — 广化桥 — 翠微新村 — 下寅 — 牌楼 — 郑桥 — 鹿城工业区 — 富士达路 — 桥下中路 — 鞋都文化广场 — 金灶村 — 前陈村 — 屿头小学 — 屿头村 — 鞋都安心公寓 — 岩门 — 仰义 — 上渡 — 涂上 — 下渡 — 后京 — 官岭山庄 — 下岸西 — 外垟口 — 外垟 — 上桥[上戍] — 竹徐 — 竹桥 — 前林 — 西湾 — 枫林岙 — 潮埠 — 大厂口 — 樟村北 — 樟村南 — 后垟 — 藤桥南街 — 藤桥 (48站)
回程: 藤桥 — 藤桥南街 — 后垟 — 樟村南 — 樟村北 — 大厂口 — 潮埠 — 枫林岙 — 西湾 — 前林 — 竹桥 — 竹徐 — 上桥[上戍] — 外垟 — 外垟口 — 下岸西 — 官岭山庄 — 后京 — 下渡 — 涂上 — 上渡 — 仰义 — 岩门 — 屿头村 — 鞋都安心公寓 — 屿头小学 — 前陈村 — 金灶村 — 鞋都文化广场 — 桥下中路 — 富士达路 — 鹿城工业区 — 郑桥 — 牌楼 — 下寅 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 广化桥 — 半腰桥 — 鹿城后巷 — 花坦头 — 将军桥 — 西山桥 — 西山 — 新桥 — 新桥镇 — 金蟾大道 — 三浃 — 前花 (49站)
去程: 火车站广场 — 新南站 — 丽田 — 东屿村 — 劳务市场 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 双乐住宅区 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 鞋都路 — 金灶村 — 前陈村 — 屿头小学 — 屿头村 — 鞋都安心公寓 — 岩门 — 仰义 — 河岙 — 前京 — 后京 — 瓯江大桥 — 渔渡小学 — 渔渡 (30站)
回程: 渔渡 — 渔渡小学 — 瓯江大桥 — 后京 — 前京 — 河岙 — 仰义 — 岩门 — 鞋都安心公寓 — 屿头村 — 屿头小学 — 前陈村 — 金灶村 — 鞋都路 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 劳务市场 — 东屿村 — 丽田 — 新南站 — 火车站广场 (30站)
去程: 新屿居民区 — 腾跃路 — 屿头村 — 屿头小学 — 前陈村 — 金灶村 — 鞋都路 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 黄龙四区 — 温州第二高级中学 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 三维桥 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 劳务市场 — 东屿村 — 新南站 — 火车站广场 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 状元 (40站)
回程: 状元 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站广场 — 新南站 — 东屿村 — 劳务市场 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 三维桥 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 温州第二高级中学 — 黄龙四区 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 — 下岭 — 鞋都路 — 金灶村 — 前陈村 — 屿头小学 — 屿头村 — 腾跃路 — 新屿居民区 (39站)
去程: 会展中心 — 岠江中路 — 杨府山码头 — 罗湾锦苑 — 滨港花园 — 筲箕涂 — 黎明侨村 — 海上天大酒店 — 十八家支路 — 株柏 — 涨桥头 — 公园路口 — 垟儿路口 — 中山公园 — 大南门 — 温州大厦 — 妙果寺 — 雪山公寓 — 雪山路 — 花坦头 — 鹿城后巷 — 半腰桥 — 广化桥 — 翠微新村 — 下寅 — 牌楼 — 郑桥 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 — 下岭 — 鞋都路 — 金灶村 — 前陈村 — 屿头小学 — 屿头村 — 腾跃路 — 新屿居民区 (38站)
回程: 新屿居民区 — 腾跃路 — 屿头村 — 屿头小学 — 前陈村 — 金灶村 — 鞋都路 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 郑桥 — 牌楼 — 下寅 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 广化桥 — 半腰桥 — 鹿城后巷 — 花坦头 — 雪山路 — 雪山公寓 — 妙果寺 — 温州大厦 — 小南门 — 大南门 — 中山公园 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 株柏 — 十八家支路 — 海上天大酒店 — 黎明侨村 — 筲箕涂 — 滨港花园 — 罗湾锦苑 — 杨府山码头 — 岠江中路 — 会展中心 (39站)
去程: 新屿居民区 — 屿头村 — 屿头小学 — 前陈村 — 金灶村 — 鞋都文化广场 — 江湾路 — 双屿客运中心 — 教育新村 — 黄龙六区 — 黄龙四区 — 温州第二高级中学 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 景山隧道 — 华侨中学 — 旸湖 — 下山头 — 东村 — 娄桥路口 — 上汇村委会 — 上汇社区 — 站前广场 — 火车南站 (24站)
回程: 火车南站 — 站前广场 — 上汇社区 — 上汇村委会 — 娄桥路口 — 东村 — 下山头 — 旸湖 — 华侨中学 — 景山隧道 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 温州第二高级中学 — 黄龙四区 — 黄龙六区 — 教育新村 — 双屿客运中心 — 江湾路 — 鞋都文化广场 — 金灶村 — 前陈村 — 屿头小学 — 屿头村 — 新屿居民区 (24站)
去程: 新屿居民区 — 屿头村 — 屿头小学 — 前陈村 — 金灶村 — 鞋都文化广场 — 桥下中路 — 富士达路 — 卧其涂 — 三桥下(中央涂) — 帆影公园 — 月湖小区 — 郭公山 — 江心码头 — 麻行码头 — 朔门 — 康乐坊 — 公园路口 — 垟儿路口 — 党校 — 蒲鞋市 — 山后 — 河社桥 — 三板桥 — 法派路口 — 客运中心 — 公交巴士 — 十里亭 — 德政工业区 — 牛山 — 南堡 — 南堡村 — 梧慈路口 — 东方路口 — 蟠凤 — 大堡底 — 霞王村 (37站)
回程: 霞王村 — 大堡底 — 蟠凤 — 东方路口 — 梧慈路口 — 南堡村 — 南堡 — 牛山 — 德政工业区 — 十里亭 — 公交巴士 — 客运中心 — 法派路口 — 三板桥 — 河社桥 — 山后 — 蒲鞋市 — 党校 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 康乐坊 — 朔门 — 麻行码头 — 江心码头 — 郭公山 — 月湖小区 — 帆影公园 — 三桥下(中央涂) — 卧其涂 — 富士达路 — 桥下中路 — 鞋都文化广场 — 金灶村 — 前陈村 — 屿头小学 — 屿头村 — 新屿居民区 (37站)