农业开发区
去程: 西站 — 妙果寺 — 温州大厦 — 小南门 — 大南门 — 中山公园 — 党校 — 蒲鞋市 — 山后 — 河社桥 — 三板桥 — 法派路口 — 客运中心 — 劳务市场 — 东屿村 — 新南站 — 火车站广场 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 甬江路 — 状元 — 耐宝路 — 海军码头 — 金岙 — 龙湾村 — 龙东 — 上岙 — 后陈 — 山北 — 蓝田 — 永中二号街 — 仓头下 — 衙前 — 永兴一号街 — 永兴 — 沙园 — 八甲 — 七甲 — 落马桥 — 天柱寺 — 四甲 — 三甲 — 永庄 — 新川 — 建丰 — 司南 — 新河 — 蒲门 — 大禅寺 (58站)
回程: 大禅寺 — 蒲门 — 新河 — 司南 — 建丰 — 新川 — 永庄 — 三甲 — 四甲 — 天柱寺 — 落马桥 — 八甲 — 七甲 — 沙园 — 永兴一号街 — 永兴 — 衙前 — 仓头下 — 永中二号街 — 蓝田 — 山北 — 后陈 — 上岙 — 龙湾村 — 龙东 — 金岙 — 白楼下 — 海军码头 — 耐宝路 — 状元 — 钱江路 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站广场 — 新南站 — 丽田 — 东屿村 — 劳务市场 — 客运中心 — 法派路口 — 三板桥 — 河社桥 — 山后 — 蒲鞋市 — 党校 — 中山公园 — 大南门 — 小南门 — 温州大厦 — 妙果寺 — 西站 (60站)
去程: 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 雪山路 — 雪山公寓 — 清明桥 — 杏花路 — 马鞍池西路 — 银都花苑 — 飞霞南路 — 茶院寺 — 体育中心 — 华夏银行(下吕浦) — 温迪锦园 — 南浦八区 — 龙野花园 — 上吕浦 — 火车站 — 火车站广场 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 甬江路 — 状元 — 耐宝路 — 茅竹岭 — 白楼下 — 底岭下 — 河头龙 — 龙瑶景苑 — 龙水朱宅 — 龙水邮电 — 龙水医院 — 龙水信用社 — 何家桥 — 龙华始发站 (50站)
回程: 龙华始发站 — 何家桥 — 龙水信用社 — 龙水医院 — 龙水邮电 — 龙水朱宅 — 龙瑶景苑 — 河头龙 — 底岭下 — 白楼下 — 茅竹岭 — 耐宝路 — 状元 — 甬江路 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站广场 — 火车站 — 上吕浦 — 龙野花园 — 南浦八区 — 温迪锦园 — 华夏银行(下吕浦) — 时代广场 — 体育中心 — 飞霞南路 — 银都花苑 — 市政大桥 — 水心竹组团 — 马鞍池西路 — 杏花路 — 清明桥 — 雪山公寓 — 雪山路 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 (51站)
去程: 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 雪山路 — 雪山公寓 — 清明桥 — 杏花路 — 马鞍池西路 — 银都花苑 — 飞霞南路 — 茶院寺 — 体育中心 — 华夏银行(下吕浦) — 温迪锦园 — 南浦八区 — 龙野花园 — 上吕浦 — 火车站 — 火车站广场 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 甬江路 — 状元 — 耐宝路 — 茅竹岭 — 白楼下 — 底岭下 — 河头龙 — 龙瑶景苑 — 龙水朱宅 — 龙水邮电 — 龙水医院 — 龙水信用社 — 东林 — 横浃 — 下湾 — 龙湾区府 — 永上 — 北山下 — 石浦 — 兰浦路口 — 蓝田村 — 浦口 — 小陡村 — 经三西路 — 经三东路 — 兰田标准厂房 (62站)
回程: 兰田标准厂房 — 经三东路 — 经三西路 — 小陡村 — 浦口 — 蓝田村 — 兰浦路口 — 石浦 — 北山下 — 永上 — 龙湾区府 — 下湾 — 横浃 — 东林 — 龙水信用社 — 龙水医院 — 龙水邮电 — 龙水朱宅 — 龙瑶景苑 — 河头龙 — 底岭下 — 白楼下 — 茅竹岭 — 耐宝路 — 状元 — 甬江路 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站广场 — 火车站 — 上吕浦 — 龙野花园 — 南浦八区 — 温迪锦园 — 华夏银行(下吕浦) — 时代广场 — 体育中心 — 飞霞南路 — 银都花苑 — 市政大桥 — 水心竹组团 — 马鞍池西路 — 杏花路 — 清明桥 — 雪山公寓 — 雪山路 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 (63站)
去程: 三桥下(中央涂) — 帆影公园 — 郭公山 — 江心码头 — 麻行码头 — 朔门 — 仓桥 — 府前街 — 小高桥 — 坦前 — 双莲桥 — 三角巷 — 国税大楼(吴桥) — 法派路口 — 客运中心 — 劳务市场 — 东屿村 — 新南站 — 火车站广场 — 前网 — 十二间桥 — 温州博物馆 — 上田菜场 — 景绣湾 — 双车路 — 玉苍西路 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 状元 (34站)
回程: 状元 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 玉苍西路 — 双车路 — 景绣湾 — 上田菜场 — 温州博物馆 — 十二间桥 — 前网 — 火车站广场 — 新南站 — 丽田 — 东屿村 — 劳务市场 — 客运中心 — 法派路口 — 国税大楼(吴桥) — 三角巷 — 双莲桥 — 坦前 — 小高桥 — 府前街 — 仓桥 — 朔门 — 麻行码头 — 江心码头 — 郭公山 — 帆影公园 — 三桥下(中央涂) (35站)
去程: 三桥下(中央涂) — 帆影公园 — 郭公山 — 江心码头 — 麻行码头 — 水门头 — 安澜亭 — 陡门头 — 东门大厦 — 株柏 — 十八家支路 — 海上天大酒店 — 黎明侨村 — 筲箕涂 — 黎二 — 特警桥 — 上新桥 — 实验中学绣山校区 — 市审批中心 — 世纪广场 — 府东 — 新城站 — 广电中心 — 市质检局 — 开发区管委会 — 雁湖社区 — 鳌江南路 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 文化用品市场 (31站)
回程: 文化用品市场 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 鳌江南路 — 雁湖社区 — 开发区管委会 — 市质检局 — 广电中心 — 新城站 — 府东 — 世纪广场 — 市审批中心 — 实验中学绣山校区 — 上新桥 — 特警桥 — 黎二 — 筲箕涂 — 黎明侨村 — 海上天大酒店 — 十八家支路 — 株柏 — 陡门头 — 安澜亭 — 水门头 — 麻行码头 — 江心码头 — 郭公山 — 帆影公园 — 三桥下(中央涂) (30站)
去程: 甬江路 — 东方学院 — 石坦村 — 上庄村 — 文英路 — 兴平路 — 文化用品市场 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站广场 — 新南站 — 丽田 — 东屿村 — 劳务市场 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 三维桥 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 (32站)
回程: 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 康华路口 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 三维桥 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 劳务市场 — 东屿村 — 新南站 — 火车站广场 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 文化用品市场 — 兴平路 — 文英路 — 上庄村 — 石坦村 — 东方学院 — 甬江路 (33站)
去程: 黄龙住宅区 — 黄龙四区 — 黄龙三区 — 郑桥 — 牌楼 — 下寅 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 广化桥 — 半腰桥 — 奥林匹克广场 — 西站 — 妙果寺 — 温州大厦 — 小南门 — 大南门 — 中山公园 — 党校 — 附二医 — 双井头 — 温师院 — 桃源居 — 坝接桥 — 上陡门住宅区 — 杨府山 — 山下 — 新城站 — 广电中心 — 市质检局 — 开发区管委会 — 雁湖社区 — 新邻里中心 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 文化用品市场 (36站)
回程: 文化用品市场 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 新邻里中心 — 鳌江南路 — 雁湖社区 — 开发区管委会 — 市质检局 — 桃源花园 — 欧伦花园 — 旺增桥 — 物华天宝 — 山下 — 杨府山 — 上陡门住宅区 — 坝接桥 — 桃源居 — 温师院 — 双井头 — 附二医 — 党校 — 中山公园 — 大南门 — 温州大厦 — 妙果寺 — 西站 — 奥林匹克广场 — 半腰桥 — 广化桥 — 翠微新村 — 下寅 — 牌楼 — 郑桥 — 黄龙三区 — 黄龙四区 — 黄龙六区 — 黄龙住宅区 (38站)
去程: 新屿居民区 — 腾跃路 — 屿头村 — 屿头小学 — 前陈村 — 金灶村 — 鞋都路 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 黄龙四区 — 温州第二高级中学 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 三维桥 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 劳务市场 — 东屿村 — 新南站 — 火车站广场 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 状元 (40站)
回程: 状元 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站广场 — 新南站 — 东屿村 — 劳务市场 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 三维桥 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 温州第二高级中学 — 黄龙四区 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 — 下岭 — 鞋都路 — 金灶村 — 前陈村 — 屿头小学 — 屿头村 — 腾跃路 — 新屿居民区 (39站)
去程: 黎明立交桥 — 蒋家桥 — 文化广场 — 华夏银行(下吕浦) — 交行广场 — 上吕浦 — 火车站 — 火车站广场 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 状元 — 耐宝路 — 海军码头 — 白楼下 — 金岙 — 龙东 — 上岙 — 后陈 — 山北 — 蓝田 — 永中二号街 — 仓头下 — 衙前 — 永兴 — 沙园 — 七甲 — 落马桥 — 五甲 — 天柱寺 — 四甲 — 三甲 — 永庄 — 新川 — 建丰 — 司南 — 新河 — 蒲门 — 大禅寺 — 海城东站 — 西一 — 梅头 (50站)
回程: 梅头 — 西一 — 海城东站 — 大禅寺 — 蒲门 — 新河 — 司南 — 建丰 — 新川 — 永庄 — 三甲 — 四甲 — 天柱寺 — 五甲 — 落马桥 — 七甲 — 沙园 — 永兴 — 衙前 — 仓头下 — 永中二号街 — 蓝田 — 山北 — 后陈 — 上岙 — 龙东 — 金岙 — 白楼下 — 海军码头 — 耐宝路 — 状元 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站广场 — 火车站 — 上吕浦 — 交行广场 — 华夏银行(下吕浦) — 文化广场 — 蒋家桥 — 黎明立交桥 (50站)
去程: 陡门头 — 安澜亭 — 水门头 — 朔门 — 康乐坊 — 涨桥头 — 垟儿路口 — 党校 — 附二医 — 双井头 — 文化广场 — 时代广场 — 横渎 — 实验中学绣山校区 — 市审批中心 — 世纪广场 — 科技馆 — 万源路口 — 大自然 — 市质检局 — 开发区管委会 — 雁湖社区 — 鳌江南路 — 新邻里中心 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 文化用品市场 — 高一路 — 上庄(三郎桥) — 上京 — 甘岙村 — 龙泽 — 三郎桥村 — 响动岩村 — 诸宅路 — 大岙溪村委会 — 大岙溪老人协会 (38站)
回程: 大岙溪老人协会 — 大岙溪村委会 — 诸宅路 — 响动岩村 — 三郎桥村 — 龙泽 — 甘岙村 — 上京 — 上庄(三郎桥) — 高一路 — 文化用品市场 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 新邻里中心 — 鳌江南路 — 雁湖社区 — 开发区管委会 — 市质检局 — 大自然 — 万源路口 — 世纪广场 — 市审批中心 — 实验中学绣山校区 — 横渎 — 文化公园 — 温师院 — 双井头 — 上村 — 黎明西路 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 康乐坊 — 朔门 — 水门头 — 安澜亭 — 陡门头 (37站)
去程: 沙城 — 中心街 — 七甲 — 沙园 — 水潭 — 永兴 — 衙前 — 仓头下 — 永中二号街 — 蓝田 — 山北 — 后陈 — 上岙 — 龙东 — 金岙 — 白楼下 — 海军码头 — 耐宝路 — 状元 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站 — 新南站 — 瓯江大厦 — 月乐垟 — 东垟(瓯海三医) — 河庄 — 前牌(汇头) — 大堡底 — 蟠凤 — 东方路口 — 装饰材料市场 (41站)
回程: 装饰材料市场 — 东方路口 — 蟠凤 — 大堡底 — 前牌(汇头) — 河庄 — 东垟(瓯海三医) — 月乐垟 — 瓯江大厦 — 新南站 — 火车站 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 状元 — 耐宝路 — 海军码头 — 白楼下 — 金岙 — 龙东 — 上岙 — 后陈 — 山北 — 蓝田 — 永中二号街 — 仓头下 — 衙前 — 永兴 — 水潭 — 沙园 — 七甲 — 中心街 — 沙城 (41站)
去程: 新南站 — 火车站 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 经七路 — 第二十中学 — 状元新街 — 状元镇府 — 龙湾交通中心 — 呤州 — 七都中学 — 七都 (21站)
回程: 七都 — 七都中学 — 呤州 — 龙湾交通中心 — 状元镇府 — 状元新街 — 第二十中学 — 经七路 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站 — 新南站 (21站)
去程: 家具市场 — 梧慈路口 — 东方路口 — 蟠凤 — 大堡底 — 前牌(汇头) — 河庄 — 东垟(瓯海三医) — 月乐垟 — 瓯江大厦 — 新南站 — 火车站 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 经七路 — 第二十中学 — 状元新街 — 状元镇府 — 耐宝路 — 海军码头 — 白楼下 — 龙湾镇政府 — 金岙 — 龙湾村 — 龙东 — 上岙 — 扶贫开发区 (36站)
回程: 扶贫开发区 — 上岙 — 龙东 — 龙湾村 — 金岙 — 龙湾镇政府 — 白楼下 — 海军码头 — 耐宝路 — 状元镇府 — 状元新街 — 第二十中学 — 经七路 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站 — 新南站 — 瓯江大厦 — 月乐垟 — 东垟(瓯海三医) — 河庄 — 前牌(汇头) — 大堡底 — 蟠凤 — 东方路口 — 梧慈路口 — 家具市场 (36站)