双井头
去程: 飞霞桥 — 党校 — 附二医 — 双井头 — 文化广场 — 时代广场 — 横渎 — 中西医院 — 伯爵山庄 — 新城站 — 广电中心 — 汤家桥 — 公交总站 — 上江 — 富春江路 — 屿田 — 造船厂 — 天鹅湖社区 — 状元 — 耐宝路 — 海军码头 — 白楼下 — 白门台 — 底岭下 — 河头龙 — 雄心 — 永胜 — 瑶溪 — 璋浃桥 — 上陈 — 青山 — 朱垟 — 上璜 — 永中老站 — 中河路 — 永中始发站 (36站)
回程: 永中始发站 — 中河路 — 永中老站 — 上璜 — 朱垟 — 青山 — 上陈 — 璋浃桥 — 瑶溪 — 永胜 — 雄心 — 河头龙 — 底岭下 — 白门台 — 白楼下 — 海军码头 — 耐宝路 — 状元 — 造船厂 — 屿田 — 富春江路 — 上江 — 公交总站 — 汤家桥 — 广电中心 — 旺增桥 — 伯爵山庄 — 中西医院 — 横渎 — 文化公园 — 文化广场 — 双井头 — 附二医 — 党校 — 飞霞桥 (35站)
去程: 会展中心 — 涂田村 — 杨府山下涂 — 蒲州路口 — 鲍州 — 下陡门 — 青少年活动中心 — 杨府山 — 上陡门住宅区 — 坝接桥 — 桃源居 — 温师院 — 双井头 — 附二医 — 蒲鞋市 — 马鞍池公园 — 马鞍池大厦 — 垟头下 — 水心邮电 — 杏花路 — 雪山公寓 — 雪山路 — 将军桥 — 西山桥 — 西山 — 新桥 — 新桥镇 — 金蟾大道 — 三浃 — 前花 (30站)
回程: 前花 — 三浃 — 金蟾大道 — 新桥镇 — 新桥 — 西山 — 西山桥 — 将军桥 — 雪山路 — 雪山公寓 — 清明桥 — 杏花路 — 水心邮电 — 垟头下 — 马鞍池大厦 — 马鞍池公园 — 蒲鞋市 — 附二医 — 双井头 — 温师院 — 桃源居 — 坝接桥 — 上陡门住宅区 — 杨府山 — 青少年活动中心 — 下陡门 — 鲍州 — 蒲州路口 — 杨府山下涂 — 涂田村 — 会展中心 (31站)
环形车: 火车站广场 — 火车站 — 上吕浦 — 交行广场 — 华夏银行(下吕浦) — 文化公园 — 温师院 — 双井头 — 附二医 — 党校 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 康乐坊 — 百里坊 — 八字桥 — 皮坊巷 — 大桥头 — 中央巷 — 西城路 — 半腰桥 — 奥林匹克广场 — 西站 — 清明桥 — 杏花路 — 马鞍池西路 — 银都花苑 — 飞霞南路 — 茶院寺 — 桥儿头 — 南浦桥 — 南浦农贸(友好医院) — 南浦八区 — 南浦二区 — 划龙桥西 — 新南站 — 火车站广场 (36站)
环形车: 火车站广场 — 新南站 — 瓯江大厦 — 划龙桥西 — 南浦二区 — 南浦八区 — 南浦农贸(友好医院) — 南浦桥 — 体育中心 — 飞霞南路 — 银都花苑 — 市政大桥 — 水心竹组团 — 马鞍池西路 — 杏花路 — 清明桥 — 西站 — 奥林匹克广场 — 半腰桥 — 西城路 — 中央巷 — 大桥头 — 皮坊巷 — 八字桥 — 百里坊 — 康乐坊 — 公园路口 — 垟儿路口 — 党校 — 附二医 — 双井头 — 文化广场 — 华夏银行(下吕浦) — 交行广场 — 上吕浦 — 火车站 — 火车站广场 (37站)
去程: 永中始发站 — 仓头下 — 永强中学 — 永中老站 — 工业街 — 寺西 — 棋盘大楼 — 永上居委会 — 越秀中学 — 龙湾区府 — 下湾 — 横浃 — 双河 — 东林 — 河滨 — 雄心工业区 — 浃底 — 山西岙 — 西台岙 — 上京 — 上庄(三郎桥) — 高新园区 — 上垟 — 牡丹 — 张家桥东 — 吕家岸村 — 吕家新屯 — 旺增河 — 华瓯家园 — 市质检局 — 广电中心 — 新城站 — 伯爵山庄 — 中西医院 — 横渎 — 时代广场 — 文化广场 — 双井头 — 附二医 — 党校 — 飞霞桥 (41站)
回程: 飞霞桥 — 党校 — 附二医 — 双井头 — 温师院 — 文化公园 — 横渎 — 中西医院 — 伯爵山庄 — 旺增桥 — 广电中心 — 市质检局 — 华瓯家园 — 旺增河 — 吕家新屯 — 吕家岸村 — 张家桥东 — 牡丹 — 上垟 — 高新园区 — 上庄(三郎桥) — 上京 — 西台岙 — 山西岙 — 浃底 — 雄心工业区 — 河滨 — 东林 — 双河 — 横浃 — 下湾 — 龙湾区府 — 越秀中学 — 永上居委会 — 棋盘大楼 — 寺西 — 工业街 — 永中老站 — 永强中学 — 仓头下 — 永中始发站 (41站)
去程: 瓯北镇府 — 双塔东路 — 罗浮大街 — 罗浮三角 — 罗浮菜场 — 创业桥 — 塘头 — 大浃 — 东方村 — 向阳亭 — 萧桥头 — 后垟[瓯北] — 林垟后 — 浦西[瓯北] — 三桥收费站 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 广化桥 — 西城路 — 中央巷 — 郭公山 — 江心码头 — 麻行码头 — 水门头 — 安澜亭 — 陡门头 — 涨桥头 — 公园路口 — 垟儿路口 — 党校 — 附二医 — 双井头 — 文化广场 — 华夏银行(下吕浦) — 交行广场 — 上吕浦 — 火车站 — 火车站广场 (38站)
回程: 火车站广场 — 火车站 — 上吕浦 — 交行广场 — 华夏银行(下吕浦) — 文化公园 — 温师院 — 双井头 — 附二医 — 党校 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 陡门头 — 安澜亭 — 水门头 — 朔门 — 麻行码头 — 江心码头 — 郭公山 — 中央巷 — 西城路 — 广化桥 — 翠微新村 — 黄龙商贸城 — 三桥收费站 — 浦西[瓯北] — 林垟后 — 后垟[瓯北] — 萧桥头 — 向阳亭 — 东方村 — 大浃 — 塘头 — 创业桥 — 罗浮菜场 — 罗浮三角 — 罗浮大街 — 双塔东路 — 瓯北镇府 (39站)
去程: 高教园区始发站 — 温州大学C区(医学院) — 温州大学北校区 — 职业技术学院 — 高教园区 — 温州大学 — 睦州垟 — 鹅颈头 — 白象镇 — 白象村 — 白象后 — 上蔡村南 — 上蔡村北 — 三垟路口 — 温州中学 — 老殿后 — 河庄 — 东垟(瓯海三医) — 月乐垟 — 瓯江大厦 — 南浦九区 — 南浦三区 — 南浦八区 — 南浦农贸(友好医院) — 南浦桥 — 体育中心 — 山后 — 蒲鞋市 — 附二医 — 双井头 — 蒋家桥 — 黎明立交桥 — 洪殿 — 航标路口 — 上陡门 — 府东家园 — 山下 — 新城站 — 广电中心 — 汤家桥 — 公交总站 (41站)
回程: 公交总站 — 汤家桥 — 广电中心 — 旺增桥 — 物华天宝 — 山下 — 府东家园 — 上陡门 — 航标路口 — 洪殿 — 黎明立交桥 — 蒋家桥 — 温师院 — 双井头 — 附二医 — 蒲鞋市 — 山后 — 飞霞南路 — 茶院寺 — 南浦桥 — 南浦农贸(友好医院) — 南浦八区 — 南浦三区 — 南浦九区 — 瓯江大厦 — 月乐垟 — 东垟(瓯海三医) — 河庄 — 老殿后 — 温州中学 — 横港头 — 三垟路口 — 上蔡村北 — 上蔡村南 — 白象后 — 白象村 — 白象镇 — 鹅颈头 — 睦州垟 — 温州大学 — 高教园区 — 温州大学东大门 — 职业技术学院 — 温州大学北校区 — 温州大学C区(医学院) — 高教园区始发站 (46站)
去程: 黄龙住宅区 — 黄龙四区 — 黄龙三区 — 郑桥 — 牌楼 — 下寅 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 广化桥 — 半腰桥 — 奥林匹克广场 — 西站 — 妙果寺 — 温州大厦 — 小南门 — 大南门 — 中山公园 — 党校 — 附二医 — 双井头 — 温师院 — 桃源居 — 坝接桥 — 上陡门住宅区 — 杨府山 — 山下 — 新城站 — 广电中心 — 市质检局 — 开发区管委会 — 雁湖社区 — 新邻里中心 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 文化用品市场 (36站)
回程: 文化用品市场 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 新邻里中心 — 鳌江南路 — 雁湖社区 — 开发区管委会 — 市质检局 — 桃源花园 — 欧伦花园 — 旺增桥 — 物华天宝 — 山下 — 杨府山 — 上陡门住宅区 — 坝接桥 — 桃源居 — 温师院 — 双井头 — 附二医 — 党校 — 中山公园 — 大南门 — 温州大厦 — 妙果寺 — 西站 — 奥林匹克广场 — 半腰桥 — 广化桥 — 翠微新村 — 下寅 — 牌楼 — 郑桥 — 黄龙三区 — 黄龙四区 — 黄龙六区 — 黄龙住宅区 (38站)
去程: 龙泉巷 — 附二医 — 双井头 — 温师院 — 桃源居 — 坝接桥 — 上陡门新村 — 杨府山 — 山下 — 新城站 — 广电中心 — 汤家桥 — 公交总站 — 上江 — 富春江路 — 屿田 — 造船厂 — 天鹅湖社区 — 状元 — 耐宝路 — 茅竹岭 — 白楼下 — 下村 — 金岙 — 龙湾村 — 龙东 — 上岙 — 中兴路西 — 中兴路东 — 灵昆大桥北 — 双昆村 — 四柏桥头 — 上岩头村 — 灵昆中学 — 沙塘桥头 — 粮站路口 — 北段村 — 北段码头 — 灵昆始发站 (39站)
回程: 灵昆始发站 — 北段码头 — 北段村 — 粮站路口 — 沙塘桥头 — 灵昆中学 — 上岩头村 — 四柏桥头 — 双昆村 — 灵昆大桥北 — 中兴路东 — 中兴路西 — 上岙 — 龙东 — 龙湾村 — 金岙 — 下村 — 白楼下 — 茅竹岭 — 耐宝路 — 状元 — 天鹅湖社区 — 造船厂 — 屿田 — 富春江路 — 上江 — 公交总站 — 汤家桥 — 广电中心 — 新城站 — 山下 — 杨府山 — 上陡门新村 — 坝接桥 — 桃源居 — 温师院 — 双井头 — 上村 — 龙泉巷 (39站)
去程: 陡门头 — 安澜亭 — 水门头 — 朔门 — 康乐坊 — 涨桥头 — 垟儿路口 — 党校 — 附二医 — 双井头 — 文化广场 — 时代广场 — 横渎 — 实验中学绣山校区 — 市审批中心 — 世纪广场 — 科技馆 — 万源路口 — 大自然 — 市质检局 — 开发区管委会 — 雁湖社区 — 鳌江南路 — 新邻里中心 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 文化用品市场 — 高一路 — 上庄(三郎桥) — 上京 — 甘岙村 — 龙泽 — 三郎桥村 — 响动岩村 — 诸宅路 — 大岙溪村委会 — 大岙溪老人协会 (38站)
回程: 大岙溪老人协会 — 大岙溪村委会 — 诸宅路 — 响动岩村 — 三郎桥村 — 龙泽 — 甘岙村 — 上京 — 上庄(三郎桥) — 高一路 — 文化用品市场 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 新邻里中心 — 鳌江南路 — 雁湖社区 — 开发区管委会 — 市质检局 — 大自然 — 万源路口 — 世纪广场 — 市审批中心 — 实验中学绣山校区 — 横渎 — 文化公园 — 温师院 — 双井头 — 上村 — 黎明西路 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 康乐坊 — 朔门 — 水门头 — 安澜亭 — 陡门头 (37站)
去程: 上江 — 江前 — 国际花园 — 十五中 — 双车路 — 新城管委会 — 市质检局 — 旺增桥 — 物华天宝 — 山下 — 杨府山 — 上陡门新村 — 坝接桥 — 桃源居 — 温师院 — 双井头 — 附二医 — 蒲鞋市 — 马鞍池公园 — 马鞍池大厦 — 垟头下 — 水心邮电 — 杏花路 — 清明桥 — 西站 — 奥林匹克广场 — 半腰桥 — 广化桥 — 翠微新村 — 下寅 — 牌楼 — 郑桥 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 潘岙 — 科普基地 — 潘岙村委会 — 潘岙上叶 (42站)
回程: 潘岙上叶 — 潘岙村委会 — 科普基地 — 潘岙 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 郑桥 — 牌楼 — 下寅 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 广化桥 — 半腰桥 — 奥林匹克广场 — 西站 — 清明桥 — 杏花路 — 水心邮电 — 垟头下 — 马鞍池大厦 — 马鞍池公园 — 蒲鞋市 — 附二医 — 双井头 — 温师院 — 桃源居 — 坝接桥 — 上陡门新村 — 杨府山 — 山下 — 新城站 — 广电中心 — 市质检局 — 新城管委会 — 双车路 — 十五中 — 国际花园 — 江前 — 上江 (43站)