水心邮电
去程: 火车站广场 — 新南站 — 丽田 — 东屿村 — 劳务市场 — 客运中心 — 法派路口 — 三板桥 — 河社桥 — 银都花苑 — 三角巷 — 垟头下 — 水心邮电 — 杏花路 — 清明桥 — 西站 — 半腰桥 — 广化桥 — 翠微新村 — 下寅 — 牌楼 — 郑桥 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 岩门 — 仰义 — 河岙 — 前京 — 后京 — 瓯江大桥 — 六岙 — 东山村 — 梅岙 — 梅岙医院 — 上村[梅岙] — 鸡笼屿 — 教玩具市场(坦头) — 露礁 — 垟湾 — 垟湾村 — 八里 — 泰山 — 永临中学 — 桥下 (47站)
回程: 桥下 — 永临中学 — 泰山 — 八里 — 垟湾村 — 垟湾 — 露礁 — 教玩具市场(坦头) — 鸡笼屿 — 上村[梅岙] — 梅岙医院 — 梅岙 — 东山村 — 六岙 — 瓯江大桥 — 后京 — 前京 — 河岙 — 仰义 — 岩门 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿 — 郑桥 — 牌楼 — 下寅 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 广化桥 — 半腰桥 — 西站 — 清明桥 — 杏花路 — 水心邮电 — 垟头下 — 三角巷 — 银都花苑 — 河社桥 — 三板桥 — 法派路口 — 客运中心 — 劳务市场 — 东屿村 — 新南站 — 火车站广场 (47站)
去程: 会展中心 — 涂田村 — 杨府山下涂 — 蒲州路口 — 鲍州 — 下陡门 — 青少年活动中心 — 杨府山 — 上陡门住宅区 — 坝接桥 — 桃源居 — 温师院 — 双井头 — 附二医 — 蒲鞋市 — 马鞍池公园 — 马鞍池大厦 — 垟头下 — 水心邮电 — 杏花路 — 雪山公寓 — 雪山路 — 将军桥 — 西山桥 — 西山 — 新桥 — 新桥镇 — 金蟾大道 — 三浃 — 前花 (30站)
回程: 前花 — 三浃 — 金蟾大道 — 新桥镇 — 新桥 — 西山 — 西山桥 — 将军桥 — 雪山路 — 雪山公寓 — 清明桥 — 杏花路 — 水心邮电 — 垟头下 — 马鞍池大厦 — 马鞍池公园 — 蒲鞋市 — 附二医 — 双井头 — 温师院 — 桃源居 — 坝接桥 — 上陡门住宅区 — 杨府山 — 青少年活动中心 — 下陡门 — 鲍州 — 蒲州路口 — 杨府山下涂 — 涂田村 — 会展中心 (31站)
去程: 黄龙住宅区 — 黄龙六区 — 温州第二高级中学 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 新桥头 — 瓯海区府 — 花坦头 — 雪山路 — 雪山公寓 — 清明桥 — 杏花路 — 水心邮电 — 垟头下 — 马鞍池大厦 — 马鞍池公园 — 蒲鞋市 — 附二医 — 蒲鞋市农贸 — 龟湖路口 — 桥儿头 — 南浦桥 — 南浦农贸(友好医院) — 南浦八区 — 南浦二区 — 划龙桥西 — 瓯江大厦 — 月乐垟 — 东垟(瓯海三医) — 河庄 — 老殿后 — 温州中学 — 横港头 — 三垟路口 — 上蔡村北 — 上蔡村南 — 白象后 — 白象村 — 白象镇 — 鹅颈头 — 睦州垟 — 温州大学 — 高教园区 — 茶山 (47站)
回程: 茶山 — 高教园区 — 温州大学 — 睦州垟 — 鹅颈头 — 白象镇 — 白象村 — 白象后 — 上蔡村南 — 上蔡村北 — 三垟路口 — 温州中学 — 老殿后 — 河庄 — 东垟(瓯海三医) — 月乐垟 — 瓯江大厦 — 划龙桥西 — 南浦二区 — 南浦八区 — 南浦农贸(友好医院) — 南浦桥 — 桥儿头 — 龟湖路口 — 蒲鞋市农贸 — 附二医 — 蒲鞋市 — 马鞍池公园 — 马鞍池大厦 — 垟头下 — 水心邮电 — 杏花路 — 清明桥 — 雪山公寓 — 雪山路 — 花坦头 — 瓯海区府 — 新桥头 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 温州第二高级中学 — 黄龙六区 — 黄龙住宅区 (45站)
去程: 箬笠岙 — 西岙老人亭 — 西岙路口 — 黄龙九区 — 教育新村 — 黄龙六区 — 黄龙四区 — 温州第二高级中学 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 三维桥 — 水心汇昌 — 水心街道 — 水心菜场 — 水心邮电 — 垟头下 — 三角巷 — 银都花苑 — 飞霞南路 — 茶院寺 — 体育中心 — 时代广场 — 横渎 — 中西医院 — 大会堂 — 科技馆 — 万源路口 — 大自然 — 市质检局 — 开发区管委会 — 雁湖社区 — 鳌江南路 — 江前 — 蒲州河 — 中蒲 — 新田园二组团南大门 — 黎明街道 — 上蒲州 — 商诚路口 — 会展中心 (44站)
回程: 会展中心 — 商诚路口 — 上蒲州 — 黎明街道 — 新田园二组团南大门 — 中蒲 — 蒲州河 — 江前 — 鳌江南路 — 雁湖社区 — 开发区管委会 — 市质检局 — 大自然 — 万源路口 — 大会堂 — 府西 — 横渎 — 时代广场 — 体育中心 — 飞霞南路 — 银都花苑 — 三角巷 — 垟头下 — 水心邮电 — 水心菜场 — 水心街道 — 水心汇昌 — 三维桥 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 温州第二高级中学 — 黄龙四区 — 黄龙六区 — 教育新村 — 黄龙九区 — 西岙路口 — 西岙老人亭 — 箬笠岙 (41站)
去程: 杨府山公交始发站 — 杨府山码头 — 思芳路 — 杨府殿 — 十六中 — 府东家园 — 上陡门 — 航标路口 — 洪殿 — 黎明立交桥 — 灰桥 — 党校 — 蒲鞋市 — 马鞍池公园 — 马鞍池大厦 — 垟头下 — 水心邮电 — 杏花路 — 清明桥 — 西站 — 奥林匹克广场 — 半腰桥 — 广化桥 — 翠微新村 — 下寅 — 牌楼 — 郑桥 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 — 下岭 — 温州公交检测公司 — 前陈 — 屿头 — 潘岙 — 岩门 — 洞桥山 — 仰义乡政府 — 仰义 — 龙川路 — 仰新移民区 — 澄沙桥村 — 仰义中学 — 陈村 (44站)
回程: 陈村 — 仰义中学 — 澄沙桥村 — 仰新移民区 — 龙川路 — 仰义 — 仰义乡政府 — 洞桥山 — 岩门 — 潘岙 — 屿头 — 前陈 — 温州公交检测公司 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 郑桥 — 牌楼 — 下寅 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 广化桥 — 半腰桥 — 奥林匹克广场 — 西站 — 清明桥 — 杏花路 — 水心邮电 — 垟头下 — 马鞍池大厦 — 马鞍池公园 — 蒲鞋市 — 党校 — 黎明西路 — 灰桥 — 黎明立交桥 — 洪殿 — 航标路口 — 上陡门 — 府东家园 — 十六中 — 杨府殿 — 思芳路 — 杨府山码头 — 杨府山公交始发站 (46站)
去程: 杨府山公交始发站 — 杨府山码头 — 罗湾锦苑 — 滨港花园 — 筲箕涂 — 黎明侨村 — 海上天大酒店 — 十八家支路 — 株柏 — 涨桥头 — 公园路口 — 垟儿路口 — 党校 — 蒲鞋市 — 马鞍池公园 — 马鞍池大厦 — 垟头下 — 水心邮电 — 水心菜场 — 水心街道 — 水心汇昌 — 三维桥 — 将军桥 — 西山桥 — 西山 — 新桥 — 新桥镇 — 金蟾大道 — 三浃 — 三浃始发站 (30站)
回程: 三浃始发站 — 三浃 — 金蟾大道 — 新桥镇 — 新桥 — 西山 — 浙南农贸 — 水心街道 — 水心菜场 — 水心邮电 — 垟头下 — 马鞍池大厦 — 马鞍池公园 — 蒲鞋市 — 党校 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 株柏 — 十八家支路 — 海上天大酒店 — 黎明侨村 — 筲箕涂 — 滨港花园 — 罗湾锦苑 — 杨府山码头 — 杨府山公交始发站 (26站)
环形车: 梧田林村 — 东垟小区 — 东垟东路 — 塘西后岸 — 瓯海中学 — 龙霞住宅区 — 龙霞南路 — 龙霞中路 — 东屿村 — 劳务市场 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心街道 — 水心菜场 — 水心邮电 — 垟头下 — 马鞍池大厦 — 卖麻桥 — 白马殿 — 谢池巷 — 五马街 — 墨池坊 — 百里坊 — 八字桥 — 信河街 — 沧河巷 — 广场路 — 府前街 — 小高桥 — 坦前 — 双莲桥 — 垟头下 — 水心邮电 — 水心菜场 — 水心街道 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 劳务市场 — 东屿村 — 龙霞中路 — 龙霞南路 — 龙霞住宅区 — 瓯海中学 — 塘西后岸 — 东垟东路 — 东垟小区 — 梧田林村 (49站)
去程: 火车站广场 — 新南站 — 丽田 — 东屿村 — 劳务市场 — 客运中心 — 法派路口 — 国税大楼(吴桥) — 三角巷 — 垟头下 — 水心邮电 — 杏花路 — 清明桥 — 西站 — 半腰桥 — 广化桥 — 翠微新村 — 黄龙商贸城 — 上桥 — 黄龙第三小学 — 黄龙康城三组团 — 黄龙康城一组团 — 瓯浦垟村 (23站)
回程: 瓯浦垟村 — 黄龙康城一组团 — 黄龙康城三组团 — 黄龙第三小学 — 双乐住宅区 — 上桥 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 广化桥 — 半腰桥 — 西站 — 清明桥 — 杏花路 — 水心邮电 — 垟头下 — 三角巷 — 国税大楼(吴桥) — 法派路口 — 客运中心 — 劳务市场 — 东屿村 — 新南站 — 火车站广场 (23站)
环形车: 娄桥 — 东村 — 下山头 — 西湖村 — 前花 — 三浃 — 金蟾大道 — 新桥镇 — 新桥 — 西山 — 西山桥 — 将军桥 — 雪山路 — 雪山公寓 — 清明桥 — 杏花路 — 水心邮电 — 垟头下 — 马鞍池大厦 — 卖麻桥 — 白马殿 — 谢池巷 — 五马街 — 墨池坊 — 朔门 — 水门头 — 陡门头 — 公园路口 — 垟儿路口 — 党校 — 蒲鞋市 — 马鞍池公园 — 马鞍池大厦 — 垟头下 — 水心邮电 — 杏花路 — 雪山公寓 — 雪山路 — 将军桥 — 西山桥 — 西山 — 新桥 — 新桥镇 — 金蟾大道 — 三浃 — 前花 — 西湖村 — 下山头 — 东村 — 娄桥 (50站)
环形车: 双岙村 — 藕池头 — 下岭新村 — 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 黄龙三区 — 黄龙四区 — 温州第二高级中学 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 三维桥 — 水心汇昌 — 水心街道 — 水心菜场 — 水心邮电 — 垟头下 — 马鞍池大厦 — 卖麻桥 — 白马殿 — 谢池巷 — 五马街 — 墨池坊 — 朔门 — 麻行码头 — 星河广场 — 信河街 — 沧河巷 — 广场路 — 府前街 — 小高桥 — 坦前 — 双莲桥 — 垟头下 — 水心邮电 — 水心菜场 — 水心街道 — 水心汇昌 — 三维桥 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 温州第二高级中学 — 黄龙四区 — 黄龙三区 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 — 下岭新村 — 藕池头 — 双岙村 (57站)
环形车: 南湖村 — 横港头 — 温州中学 — 老殿后 — 河庄 — 东垟东路 — 塘西后岸 — 瓯海中学 — 龙霞住宅区 — 龙霞南路 — 龙霞中路 — 东屿村 — 劳务市场 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心街道 — 水心菜场 — 水心邮电 — 垟头下 — 马鞍池大厦 — 卖麻桥 — 白马殿 — 谢池巷 — 五马街 — 墨池坊 — 百里坊 — 八字桥 — 信河街 — 沧河巷 — 广场路 — 府前街 — 小高桥 — 坦前 — 双莲桥 — 垟头下 — 水心邮电 — 水心菜场 — 水心街道 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 劳务市场 — 东屿村 — 龙霞中路 — 龙霞住宅区 — 瓯海中学 — 塘西后岸 — 东垟东路 — 河庄 — 老殿后 — 温州中学 — 横港头 — 南湖村 (54站)
去程: 双桥鞋业 — 双桥小学 — 双乐农贸市场 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 新桥头 — 瓯海区府 — 花坦头 — 雪山路 — 雪山公寓 — 清明桥 — 杏花路 — 水心邮电 — 垟头下 — 马鞍池大厦 — 马鞍池公园 — 山后 — 河社桥 — 三板桥 — 法派路口 — 客运中心 — 公交巴士 — 十里亭 — 德政工业区 — 牛山 — 南堡 — 南堡村 — 慈湖路口 — 大鹏路口(一家超市) — 育英实验中学 — 东庄 — 瓯海交警二中队 — 竹岙 — 金安村 — 南白象 — 鹅湖 — 城市学院 — 睦州垟 — 温州大学 — 高教园区 — 茶山 (42站)
回程: 茶山 — 高教园区 — 温州大学 — 睦州垟 — 城市学院 — 鹅湖 — 南白象 — 金安村 — 竹岙 — 瓯海交警二中队 — 东庄 — 育英实验中学 — 大鹏路口(一家超市) — 慈湖路口 — 南堡村 — 南堡 — 牛山 — 德政工业区 — 十里亭 — 公交巴士 — 客运中心 — 法派路口 — 三板桥 — 河社桥 — 山后 — 马鞍池公园 — 马鞍池大厦 — 垟头下 — 水心邮电 — 杏花路 — 雪山公寓 — 雪山路 — 花坦头 — 瓯海区府 — 新桥头 — 下桥 — 上桥 — 双乐住宅区 — 双桥小学 — 双桥鞋业 (40站)
去程: 上江 — 江前 — 国际花园 — 十五中 — 双车路 — 新城管委会 — 市质检局 — 旺增桥 — 物华天宝 — 山下 — 杨府山 — 上陡门新村 — 坝接桥 — 桃源居 — 温师院 — 双井头 — 附二医 — 蒲鞋市 — 马鞍池公园 — 马鞍池大厦 — 垟头下 — 水心邮电 — 杏花路 — 清明桥 — 西站 — 奥林匹克广场 — 半腰桥 — 广化桥 — 翠微新村 — 下寅 — 牌楼 — 郑桥 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 潘岙 — 科普基地 — 潘岙村委会 — 潘岙上叶 (42站)
回程: 潘岙上叶 — 潘岙村委会 — 科普基地 — 潘岙 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 郑桥 — 牌楼 — 下寅 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 广化桥 — 半腰桥 — 奥林匹克广场 — 西站 — 清明桥 — 杏花路 — 水心邮电 — 垟头下 — 马鞍池大厦 — 马鞍池公园 — 蒲鞋市 — 附二医 — 双井头 — 温师院 — 桃源居 — 坝接桥 — 上陡门新村 — 杨府山 — 山下 — 新城站 — 广电中心 — 市质检局 — 新城管委会 — 双车路 — 十五中 — 国际花园 — 江前 — 上江 (43站)