杨府山公交始发站
去程: 杨府山公交始发站 — 杨府山码头 — 思芳路 — 杨府殿 — 十六中 — 府东家园 — 上陡门 — 航标路口 — 洪殿 — 黎明立交桥 — 灰桥 — 党校 — 蒲鞋市 — 马鞍池公园 — 马鞍池大厦 — 垟头下 — 水心邮电 — 杏花路 — 清明桥 — 西站 — 奥林匹克广场 — 半腰桥 — 广化桥 — 翠微新村 — 下寅 — 牌楼 — 郑桥 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 — 下岭 — 温州公交检测公司 — 前陈 — 屿头 — 潘岙 — 岩门 — 洞桥山 — 仰义乡政府 — 仰义 — 龙川路 — 仰新移民区 — 澄沙桥村 — 仰义中学 — 陈村 (44站)
回程: 陈村 — 仰义中学 — 澄沙桥村 — 仰新移民区 — 龙川路 — 仰义 — 仰义乡政府 — 洞桥山 — 岩门 — 潘岙 — 屿头 — 前陈 — 温州公交检测公司 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 郑桥 — 牌楼 — 下寅 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 广化桥 — 半腰桥 — 奥林匹克广场 — 西站 — 清明桥 — 杏花路 — 水心邮电 — 垟头下 — 马鞍池大厦 — 马鞍池公园 — 蒲鞋市 — 党校 — 黎明西路 — 灰桥 — 黎明立交桥 — 洪殿 — 航标路口 — 上陡门 — 府东家园 — 十六中 — 杨府殿 — 思芳路 — 杨府山码头 — 杨府山公交始发站 (46站)
去程: 杨府山公交始发站 — 杨府山码头 — 罗湾锦苑 — 滨港花园 — 筲箕涂 — 黎明侨村 — 海上天大酒店 — 十八家支路 — 株柏 — 涨桥头 — 公园路口 — 垟儿路口 — 党校 — 蒲鞋市 — 马鞍池公园 — 马鞍池大厦 — 垟头下 — 水心邮电 — 水心菜场 — 水心街道 — 水心汇昌 — 三维桥 — 将军桥 — 西山桥 — 西山 — 新桥 — 新桥镇 — 金蟾大道 — 三浃 — 三浃始发站 (30站)
回程: 三浃始发站 — 三浃 — 金蟾大道 — 新桥镇 — 新桥 — 西山 — 浙南农贸 — 水心街道 — 水心菜场 — 水心邮电 — 垟头下 — 马鞍池大厦 — 马鞍池公园 — 蒲鞋市 — 党校 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 株柏 — 十八家支路 — 海上天大酒店 — 黎明侨村 — 筲箕涂 — 滨港花园 — 罗湾锦苑 — 杨府山码头 — 杨府山公交始发站 (26站)