雄心
去程: 瑶溪山庄 — 瑶溪 — 雄心 — 河头龙 — 底岭下 — 白门台 — 白楼下 — 茅竹岭 — 耐宝路 — 状元 — 造船厂 — 屿田 — 富春江路 — 上江 — 公交总站 — 汤家桥 — 广电中心 — 新城站 — 物华天宝 — 山下 — 府东家园 — 上陡门 — 航标路口 — 洪殿 — 黎明立交桥 — 灰桥 — 黎明西路 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 康乐坊 — 朔门 — 水门头 — 安澜亭 — 陡门头 (34站)
回程: 陡门头 — 公园路口 — 垟儿路口 — 黎明西路 — 灰桥 — 黎明立交桥 — 洪殿 — 航标路口 — 上陡门 — 府东家园 — 山下 — 物华天宝 — 新城站 — 广电中心 — 汤家桥 — 公交总站 — 上江 — 富春江路 — 屿田 — 造船厂 — 状元 — 耐宝路 — 茅竹岭 — 白楼下 — 白门台 — 底岭下 — 河头龙 — 雄心 — 瑶溪 — 瑶溪山庄 (30站)
去程: 飞霞桥 — 党校 — 附二医 — 双井头 — 文化广场 — 时代广场 — 横渎 — 中西医院 — 伯爵山庄 — 新城站 — 广电中心 — 汤家桥 — 公交总站 — 上江 — 富春江路 — 屿田 — 造船厂 — 天鹅湖社区 — 状元 — 耐宝路 — 海军码头 — 白楼下 — 白门台 — 底岭下 — 河头龙 — 雄心 — 永胜 — 瑶溪 — 璋浃桥 — 上陈 — 青山 — 朱垟 — 上璜 — 永中老站 — 中河路 — 永中始发站 (36站)
回程: 永中始发站 — 中河路 — 永中老站 — 上璜 — 朱垟 — 青山 — 上陈 — 璋浃桥 — 瑶溪 — 永胜 — 雄心 — 河头龙 — 底岭下 — 白门台 — 白楼下 — 海军码头 — 耐宝路 — 状元 — 造船厂 — 屿田 — 富春江路 — 上江 — 公交总站 — 汤家桥 — 广电中心 — 旺增桥 — 伯爵山庄 — 中西医院 — 横渎 — 文化公园 — 文化广场 — 双井头 — 附二医 — 党校 — 飞霞桥 (35站)
去程: 永中始发站 — 仓头下 — 永强中学 — 永中老站 — 工业街 — 寺西 — 棋盘大楼 — 永上居委会 — 越秀中学 — 龙湾区府 — 下湾 — 横浃 — 双河 — 东林 — 河滨 — 雄心工业区 — 浃底 — 山西岙 — 西台岙 — 上京 — 上庄(三郎桥) — 高新园区 — 上垟 — 牡丹 — 张家桥东 — 吕家岸村 — 吕家新屯 — 旺增河 — 华瓯家园 — 市质检局 — 广电中心 — 新城站 — 伯爵山庄 — 中西医院 — 横渎 — 时代广场 — 文化广场 — 双井头 — 附二医 — 党校 — 飞霞桥 (41站)
回程: 飞霞桥 — 党校 — 附二医 — 双井头 — 温师院 — 文化公园 — 横渎 — 中西医院 — 伯爵山庄 — 旺增桥 — 广电中心 — 市质检局 — 华瓯家园 — 旺增河 — 吕家新屯 — 吕家岸村 — 张家桥东 — 牡丹 — 上垟 — 高新园区 — 上庄(三郎桥) — 上京 — 西台岙 — 山西岙 — 浃底 — 雄心工业区 — 河滨 — 东林 — 双河 — 横浃 — 下湾 — 龙湾区府 — 越秀中学 — 永上居委会 — 棋盘大楼 — 寺西 — 工业街 — 永中老站 — 永强中学 — 仓头下 — 永中始发站 (41站)
去程: 三桥下(中央涂) — 帆影公园 — 郭公山 — 江心码头 — 麻行码头 — 水门头 — 安澜亭 — 陡门头 — 东门大厦 — 株柏 — 十八家支路 — 海上天大酒店 — 黎明侨村 — 黎明立交桥 — 温师院 — 桃源居 — 坝接桥 — 上陡门住宅区 — 杨府山 — 山下 — 新城站 — 广电中心 — 市质检局 — 华瓯家园 — 旺增河 — 吕家新屯 — 吕家岸村 — 张家桥东 — 牡丹 — 上垟 — 高新园区 — 上庄(三郎桥) — 上京 — 西台岙 — 山西岙 — 浃底 — 雄心工业区 — 河滨 — 双河 — 东林 — 横浃 — 下湾 — 龙湾区府 — 永上 — 北山下 — 石浦 — 龙湾博物馆 — 渔池 — 沙北 — 机场路口 — 沙南 — 小塘 — 七村 — 六村 — 康一村 — 沙城小学 — 七三村 — 滨海园区管委会 — 滨海电信 — 滨海商业街 — 滨海始发站 (61站)
回程: 滨海始发站 — 滨海商业街 — 滨海电信 — 滨海园区管委会 — 七三村 — 沙城小学 — 康一村 — 六村 — 七村 — 小塘 — 沙南 — 机场路口 — 沙北 — 渔池 — 龙湾博物馆 — 石浦 — 北山下 — 永上 — 龙湾区府 — 下湾 — 横浃 — 东林 — 双河 — 河滨 — 雄心工业区 — 浃底 — 山西岙 — 西台岙 — 上京 — 上庄(三郎桥) — 高新园区 — 上垟 — 牡丹 — 张家桥东 — 永丰桥 — 吕家新屯 — 旺增河 — 华瓯家园 — 市质检局 — 广电中心 — 旺增桥 — 山下 — 杨府山 — 上陡门住宅区 — 坝接桥 — 桃源居 — 蒋家桥 — 黎明立交桥 — 黎明侨村 — 海上天大酒店 — 十八家支路 — 株柏 — 陡门头 — 安澜亭 — 水门头 — 朔门 — 麻行码头 — 江心码头 — 郭公山 — 帆影公园 — 三桥下(中央涂) (61站)
去程: 火车南站 — 古岸头 — 农副产品批发市场 — 吕家降 — 娄桥路口 — 半塘路口 — 东风村 — 高翔 — 底沙门 — 沙门 — 东方路 — 蛟凤北路 — 大堡底 — 前牌(汇头) — 站南小区 — 林村南头 — 张家桥 — 牡丹 — 上垟 — 高新园区 — 上庄(三郎桥) — 上京 — 西台岙 — 山西岙 — 浃底 — 雄心工业区 — 河滨 — 双河 — 东林 — 横浃 — 下湾 — 龙湾区府 — 永上 — 北山下 — 石浦 — 龙湾博物馆 — 渔池 — 沙北 — 温州机场 (39站)
回程: 温州机场 — 沙北 — 渔池 — 龙湾博物馆 — 石浦 — 北山下 — 永上 — 龙湾区府 — 下湾 — 横浃 — 东林 — 双河 — 河滨 — 雄心工业区 — 浃底 — 山西岙 — 西台岙 — 上京 — 上庄(三郎桥) — 高新园区 — 上垟 — 牡丹 — 张家桥 — 林村南头 — 站南小区 — 前牌(汇头) — 大堡底 — 蛟凤北路 — 东方路 — 沙门 — 底沙门 — 高翔 — 东风村 — 半塘路口 — 娄桥路口 — 吕家降 — 农副产品批发市场 — 古岸头 — 火车南站 (39站)
去程: 新城站 — 广电中心 — 汤家桥 — 公交总站 — 上江 — 富春江路 — 屿田 — 造船厂 — 天鹅湖社区 — 状元 — 耐宝路 — 茅竹岭 — 白楼下 — 白门台 — 底岭下 — 河头龙 — 雄心 — 永胜 — 瑶溪 — 璋浃桥 — 上陈 — 青山 — 朱垟 — 上璜 — 中河路 — 永中一号街 — 沙南 (27站)
回程: 沙南 — 永中一号街 — 中河路 — 上璜 — 朱垟 — 青山 — 上陈 — 璋浃桥 — 瑶溪 — 永胜 — 雄心 — 河头龙 — 底岭下 — 白门台 — 白楼下 — 茅竹岭 — 耐宝路 — 状元 — 造船厂 — 屿田 — 富春江路 — 上江 — 公交总站 — 汤家桥 — 广电中心 — 新城站 (26站)