康乐坊
去程: 瑶溪山庄 — 瑶溪 — 雄心 — 河头龙 — 底岭下 — 白门台 — 白楼下 — 茅竹岭 — 耐宝路 — 状元 — 造船厂 — 屿田 — 富春江路 — 上江 — 公交总站 — 汤家桥 — 广电中心 — 新城站 — 物华天宝 — 山下 — 府东家园 — 上陡门 — 航标路口 — 洪殿 — 黎明立交桥 — 灰桥 — 黎明西路 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 康乐坊 — 朔门 — 水门头 — 安澜亭 — 陡门头 (34站)
回程: 陡门头 — 公园路口 — 垟儿路口 — 黎明西路 — 灰桥 — 黎明立交桥 — 洪殿 — 航标路口 — 上陡门 — 府东家园 — 山下 — 物华天宝 — 新城站 — 广电中心 — 汤家桥 — 公交总站 — 上江 — 富春江路 — 屿田 — 造船厂 — 状元 — 耐宝路 — 茅竹岭 — 白楼下 — 白门台 — 底岭下 — 河头龙 — 雄心 — 瑶溪 — 瑶溪山庄 (30站)
环形车: 火车站广场 — 火车站 — 上吕浦 — 交行广场 — 华夏银行(下吕浦) — 文化公园 — 温师院 — 双井头 — 附二医 — 党校 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 康乐坊 — 百里坊 — 八字桥 — 皮坊巷 — 大桥头 — 中央巷 — 西城路 — 半腰桥 — 奥林匹克广场 — 西站 — 清明桥 — 杏花路 — 马鞍池西路 — 银都花苑 — 飞霞南路 — 茶院寺 — 桥儿头 — 南浦桥 — 南浦农贸(友好医院) — 南浦八区 — 南浦二区 — 划龙桥西 — 新南站 — 火车站广场 (36站)
环形车: 火车站广场 — 新南站 — 瓯江大厦 — 划龙桥西 — 南浦二区 — 南浦八区 — 南浦农贸(友好医院) — 南浦桥 — 体育中心 — 飞霞南路 — 银都花苑 — 市政大桥 — 水心竹组团 — 马鞍池西路 — 杏花路 — 清明桥 — 西站 — 奥林匹克广场 — 半腰桥 — 西城路 — 中央巷 — 大桥头 — 皮坊巷 — 八字桥 — 百里坊 — 康乐坊 — 公园路口 — 垟儿路口 — 党校 — 附二医 — 双井头 — 文化广场 — 华夏银行(下吕浦) — 交行广场 — 上吕浦 — 火车站 — 火车站广场 (37站)
去程: 三桥下(中央涂) — 帆影公园 — 大桥头 — 皮坊巷 — 八字桥 — 百里坊 — 康乐坊 — 东门大厦 — 株柏 — 十八家支路 — 海上天大酒店 — 黎明侨村 — 黎明立交桥 — 蒋家桥 — 文化广场 — 华夏银行(下吕浦) — 交行广场 — 上吕浦 — 火车站 — 新南站 — 丽田 — 东屿村 — 劳务市场 — 牛山北路 — 车管所 — 兴通桥 — 岙前 — 货运市场 — 永庆街 — 温科院(原温州农校) — 金蟾大道 — 三浃 — 前花 — 西湖村 — 下山头 — 东村 — 娄桥路口 — 半塘路口 — 瓯海交警大队 — 娄桥镇府 — 东耕 — 焦湾 — 矿山 — 安下 — 娄桥汽校 (45站)
回程: 娄桥汽校 — 安下 — 矿山 — 焦湾 — 东耕 — 娄桥镇府 — 瓯海交警大队 — 半塘路口 — 娄桥路口 — 东村 — 下山头 — 西湖村 — 前花 — 三浃 — 金蟾大道 — 温科院(原温州农校) — 永庆街 — 货运市场 — 岙前 — 兴通桥 — 车管所 — 牛山北路 — 劳务市场 — 东屿村 — 新南站 — 火车站 — 上吕浦 — 交行广场 — 华夏银行(下吕浦) — 文化公园 — 文化广场 — 蒋家桥 — 黎明立交桥 — 黎明侨村 — 海上天大酒店 — 十八家支路 — 株柏 — 康乐坊 — 百里坊 — 八字桥 — 皮坊巷 — 大桥头 — 帆影公园 — 三桥下(中央涂) (44站)
去程: 高教园区始发站 — 温州大学C区(医学院) — 温州大学北校区 — 职业技术学院 — 茶山 — 高教园区 — 温州大学 — 睦州垟 — 城市学院 — 鹅颈头 — 白象镇 — 白象村 — 白象后 — 上蔡村南 — 上蔡村北 — 三垟路口 — 温州中学 — 老殿后 — 河庄 — 东垟(瓯海三医) — 月乐垟 — 新南站 — 火车站 — 站前东小区 — 划龙桥村委会 — 东小区菜场 — 惠民路 — 市审批中心 — 实验中学绣山校区 — 上新桥 — 坝接桥 — 桃源居 — 蒋家桥 — 黎明立交桥 — 黎明侨村 — 海上天大酒店 — 十八家支路 — 株柏 — 东门大厦 — 康乐坊 — 百里坊 — 八字桥 — 信河街 — 沧河巷 — 松台广场 — 妙果寺 — 西站 (47站)
回程: 西站 — 妙果寺 — 松台广场 — 沧河巷 — 信河街 — 八字桥 — 百里坊 — 康乐坊 — 东门大厦 — 株柏 — 十八家支路 — 海上天大酒店 — 黎明侨村 — 黎明立交桥 — 桃源居 — 坝接桥 — 上新桥 — 实验中学绣山校区 — 市审批中心 — 惠民路 — 东小区菜场 — 划龙桥村委会 — 站前东小区 — 火车站 — 新南站 — 月乐垟 — 东垟(瓯海三医) — 河庄 — 老殿后 — 温州中学 — 三垟路口 — 上蔡村北 — 上蔡村南 — 白象后 — 白象村 — 白象镇 — 鹅颈头 — 城市学院 — 睦州垟 — 温州大学 — 高教园区 — 茶山 — 温州大学东大门 — 职业技术学院 — 温州大学北校区 — 温州大学C区(医学院) — 高教园区始发站 (47站)
去程: 教育新村 — 黄龙六区 — 黄龙四区 — 郑桥 — 牌楼 — 下寅 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 广化桥 — 半腰桥 — 粗糠桥 — 大桥头 — 皮坊巷 — 信河街 — 沧河巷 — 广场路 — 谯楼 — 墨池坊 — 康乐坊 — 涨桥头 — 垟儿路口 — 黎明西路 — 灰桥 — 蒋家桥 — 文化广场 — 华夏银行(下吕浦) — 温迪锦园 — 南浦八区 — 龙野花园 — 上吕浦 — 火车站 — 火车站广场 (32站)
回程: 火车站广场 — 火车站 — 上吕浦 — 龙野花园 — 南浦八区 — 温迪锦园 — 华夏银行(下吕浦) — 文化广场 — 蒋家桥 — 灰桥 — 黎明西路 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 康乐坊 — 墨池坊 — 谯楼 — 广场路 — 沧河巷 — 信河街 — 皮坊巷 — 大桥头 — 粗糠桥 — 半腰桥 — 广化桥 — 翠微新村 — 黄龙商贸城 — 下寅 — 牌楼 — 郑桥 — 黄龙四区 — 黄龙六区 — 教育新村 (32站)
去程: 会展中心 — 岠江中路 — 杨府山码头 — 罗湾锦苑 — 滨港花园 — 筲箕涂 — 黎明侨村 — 海上天大酒店 — 十八家支路 — 株柏 — 康乐坊 — 墨池坊 — 谯楼 — 广场路 — 松台广场 — 妙果寺 — 清明桥 — 杏花路 — 马鞍池西路 — 水心竹组团 — 浙南农贸 — 西山 — 新桥 — 新桥镇 — 金蟾大道 — 三浃 — 前花 (27站)
回程: 前花 — 三浃 — 金蟾大道 — 新桥镇 — 新桥 — 西山 — 浙南农贸 — 城南立交桥 — 马鞍池西路 — 杏花路 — 清明桥 — 妙果寺 — 松台广场 — 广场路 — 谯楼 — 墨池坊 — 康乐坊 — 东门大厦 — 株柏 — 十八家支路 — 海上天大酒店 — 黎明侨村 — 筲箕涂 — 滨港花园 — 罗湾锦苑 — 杨府山码头 — 岠江中路 — 会展中心 (28站)
去程: 陡门头 — 安澜亭 — 水门头 — 朔门 — 康乐坊 — 涨桥头 — 垟儿路口 — 党校 — 附二医 — 双井头 — 文化广场 — 时代广场 — 横渎 — 实验中学绣山校区 — 市审批中心 — 世纪广场 — 科技馆 — 万源路口 — 大自然 — 市质检局 — 开发区管委会 — 雁湖社区 — 鳌江南路 — 新邻里中心 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 文化用品市场 — 高一路 — 上庄(三郎桥) — 上京 — 甘岙村 — 龙泽 — 三郎桥村 — 响动岩村 — 诸宅路 — 大岙溪村委会 — 大岙溪老人协会 (38站)
回程: 大岙溪老人协会 — 大岙溪村委会 — 诸宅路 — 响动岩村 — 三郎桥村 — 龙泽 — 甘岙村 — 上京 — 上庄(三郎桥) — 高一路 — 文化用品市场 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 新邻里中心 — 鳌江南路 — 雁湖社区 — 开发区管委会 — 市质检局 — 大自然 — 万源路口 — 世纪广场 — 市审批中心 — 实验中学绣山校区 — 横渎 — 文化公园 — 温师院 — 双井头 — 上村 — 黎明西路 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 康乐坊 — 朔门 — 水门头 — 安澜亭 — 陡门头 (37站)
环形车: 客运中心 — 法派路口 — 国税大楼(吴桥) — 三角巷 — 双莲桥 — 坦前 — 温州大厦 — 松台广场 — 沧河巷 — 信河街 — 八字桥 — 百里坊 — 康乐坊 — 涨桥头 — 垟儿路口 — 党校 — 附二医 — 蒲鞋市农贸 — 龟湖路口 — 桥儿头 — 南浦桥 — 南浦六区 — 纺织路 — 龙方工业区 — 劳务市场 — 客运中心 (26站)
去程: 五分公司 — 七百桥 — 新田园二组团南大门 — 黎明街道 — 云中花园 — 桃源花园 — 广电中心 — 旺增桥 — 伯爵山庄 — 中西医院 — 横渎 — 时代广场 — 体育中心 — 山后 — 蒲鞋市 — 党校 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 康乐坊 — 朔门 — 麻行码头 — 江心码头 — 郭公山 — 粗糠桥 — 鹿城后巷 — 花坦头 — 将军桥 — 西山桥 — 西山 — 新桥 — 新桥镇 — 金蟾大道 — 三浃 — 前花 — 六虹桥路 — 温科院(原温州农校) — 永庆街 — 高翔工业区 — 富得宝路 — 鸿翔路 — 冠盛汽配 (41站)
回程: 冠盛汽配 — 鸿翔路 — 富得宝路 — 高翔工业区 — 永庆街 — 温科院(原温州农校) — 六虹桥路 — 前花 — 三浃 — 金蟾大道 — 新桥镇 — 新桥 — 西山 — 西山桥 — 将军桥 — 花坦头 — 鹿城后巷 — 粗糠桥 — 郭公山 — 江心码头 — 麻行码头 — 朔门 — 康乐坊 — 涨桥头 — 公园路口 — 垟儿路口 — 党校 — 蒲鞋市 — 山后 — 茶院寺 — 体育中心 — 时代广场 — 横渎 — 中西医院 — 伯爵山庄 — 新城站 — 广电中心 — 桃源花园 — 上蒲州 — 黎明街道 — 新田园 — 五分公司 (42站)
去程: 二十二中学 — 涂田村 — 杨府山下涂 — 新田园二组团南大门 — 黎明街道 — 上蒲州 — 丰源花园 — 国信嘉和 — 下陡门 — 青少年活动中心 — 杨府山 — 上陡门住宅区 — 坝接桥 — 桃源居 — 蒋家桥 — 黎明立交桥 — 黎明侨村 — 海上天大酒店 — 十八家支路 — 株柏 — 康乐坊 — 仓桥 — 府前街 — 小高桥 — 坦前 — 双莲桥 — 三角巷 — 国税大楼(吴桥) — 法派路口 — 客运中心 — 公交巴士 — 十里亭 — 德政工业区 — 德绣苑 — 月乐西路 — 安心公寓 — 双堡路 — 蟠凤 — 东方路 — 慈凤路口 — 东方南路 — 南湖路口 — 横河二路 (43站)
回程: 横河二路 — 南湖路口 — 东方南路 — 慈凤路口 — 东方路 — 蟠凤 — 双堡路 — 安心公寓 — 月乐西路 — 德绣苑 — 德政工业区 — 十里亭 — 公交巴士 — 客运中心 — 法派路口 — 国税大楼(吴桥) — 三角巷 — 双莲桥 — 坦前 — 小高桥 — 府前街 — 仓桥 — 康乐坊 — 东门大厦 — 株柏 — 十八家支路 — 海上天大酒店 — 黎明侨村 — 黎明立交桥 — 桃源居 — 坝接桥 — 上陡门住宅区 — 杨府山 — 青少年活动中心 — 下陡门 — 国信嘉和 — 丰源花园 — 上蒲州 — 黎明街道 — 新田园二组团南大门 — 杨府山下涂 — 涂田村 — 二十二中学 (43站)
去程: 新屿居民区 — 屿头村 — 屿头小学 — 前陈村 — 金灶村 — 鞋都文化广场 — 桥下中路 — 富士达路 — 卧其涂 — 三桥下(中央涂) — 帆影公园 — 月湖小区 — 郭公山 — 江心码头 — 麻行码头 — 朔门 — 康乐坊 — 公园路口 — 垟儿路口 — 党校 — 蒲鞋市 — 山后 — 河社桥 — 三板桥 — 法派路口 — 客运中心 — 公交巴士 — 十里亭 — 德政工业区 — 牛山 — 南堡 — 南堡村 — 梧慈路口 — 东方路口 — 蟠凤 — 大堡底 — 霞王村 (37站)
回程: 霞王村 — 大堡底 — 蟠凤 — 东方路口 — 梧慈路口 — 南堡村 — 南堡 — 牛山 — 德政工业区 — 十里亭 — 公交巴士 — 客运中心 — 法派路口 — 三板桥 — 河社桥 — 山后 — 蒲鞋市 — 党校 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 康乐坊 — 朔门 — 麻行码头 — 江心码头 — 郭公山 — 月湖小区 — 帆影公园 — 三桥下(中央涂) — 卧其涂 — 富士达路 — 桥下中路 — 鞋都文化广场 — 金灶村 — 前陈村 — 屿头小学 — 屿头村 — 新屿居民区 (37站)
去程: 二十二中学 — 涂田村 — 杨府山下涂 — 蒲州路口 — 上蒲州 — 丰源花园 — 国信嘉和 — 下陡门 — 青少年活动中心 — 杨府山 — 上陡门住宅区 — 坝接桥 — 桃源居 — 蒋家桥 — 黎明立交桥 — 黎明侨村 — 海上天大酒店 — 十八家支路 — 株柏 — 康乐坊 — 仓桥 — 府前街 — 小高桥 — 坦前 — 双莲桥 — 三角巷 — 国税大楼(吴桥) — 法派路口 — 客运中心 — 公交巴士 — 十里亭 — 德政工业区 — 德绣苑 — 月乐西路 — 安心公寓 — 双堡路 — 蟠凤 — 东方路 — 慈凤路口 — 东方南路 — 南湖路口 — 横河二路 (42站)
回程: 横河二路 — 南湖路口 — 东方南路 — 慈凤路口 — 东方路 — 蟠凤 — 双堡路 — 安心公寓 — 月乐西路 — 德绣苑 — 德政工业区 — 十里亭 — 公交巴士 — 客运中心 — 法派路口 — 国税大楼(吴桥) — 三角巷 — 双莲桥 — 坦前 — 小高桥 — 府前街 — 仓桥 — 康乐坊 — 东门大厦 — 株柏 — 十八家支路 — 海上天大酒店 — 黎明侨村 — 黎明立交桥 — 桃源居 — 坝接桥 — 上陡门住宅区 — 杨府山 — 青少年活动中心 — 下陡门 — 国信嘉和 — 丰源花园 — 上蒲州 — 蒲州路口 — 杨府山下涂 — 涂田村 — 二十二中学 (42站)