永庆街
去程: 火车站广场 — 火车站 — 上吕浦 — 交行广场 — 华夏银行(下吕浦) — 文化公园 — 文化广场 — 蒋家桥 — 黎明立交桥 — 灰桥 — 黎明西路 — 中山公园 — 大南门 — 温州大厦 — 妙果寺 — 雪山公寓 — 雪山路 — 将军桥 — 西山桥 — 景山中学 — 西山南路 — 货运市场 — 永庆街 — 温科院(原温州农校) — 金蟾大道 — 三浃 — 前花 — 下山头 — 东村 — 娄桥路口 — 半塘路口 — 东风村 — 上东风 — 岩头 — 前园 — 前村 — 东岙村 — 东岙 — 东耕 — 焦湾 — 矿山 — 安下 — 焦下 — 东边 — 泉塘 — 溪下 — 垟边 — 桐树 — 桐岭 (49站)
回程: 桐岭 — 桐树 — 垟边 — 溪下 — 泉塘 — 东边 — 焦下 — 安下 — 矿山 — 焦湾 — 东耕 — 东岙 — 东岙村 — 前村 — 前园 — 岩头 — 上东风 — 东风村 — 半塘路口 — 娄桥路口 — 东村 — 下山头 — 西湖村 — 前花 — 三浃 — 金蟾大道 — 温科院(原温州农校) — 永庆街 — 货运市场 — 西山南路 — 景山中学 — 西山桥 — 将军桥 — 雪山路 — 雪山公寓 — 妙果寺 — 温州大厦 — 小南门 — 大南门 — 中山公园 — 黎明西路 — 灰桥 — 黎明立交桥 — 蒋家桥 — 文化广场 — 华夏银行(下吕浦) — 交行广场 — 上吕浦 — 火车站 — 火车站广场 (50站)
去程: 三桥下(中央涂) — 帆影公园 — 大桥头 — 皮坊巷 — 八字桥 — 百里坊 — 康乐坊 — 东门大厦 — 株柏 — 十八家支路 — 海上天大酒店 — 黎明侨村 — 黎明立交桥 — 蒋家桥 — 文化广场 — 华夏银行(下吕浦) — 交行广场 — 上吕浦 — 火车站 — 新南站 — 丽田 — 东屿村 — 劳务市场 — 牛山北路 — 车管所 — 兴通桥 — 岙前 — 货运市场 — 永庆街 — 温科院(原温州农校) — 金蟾大道 — 三浃 — 前花 — 西湖村 — 下山头 — 东村 — 娄桥路口 — 半塘路口 — 瓯海交警大队 — 娄桥镇府 — 东耕 — 焦湾 — 矿山 — 安下 — 娄桥汽校 (45站)
回程: 娄桥汽校 — 安下 — 矿山 — 焦湾 — 东耕 — 娄桥镇府 — 瓯海交警大队 — 半塘路口 — 娄桥路口 — 东村 — 下山头 — 西湖村 — 前花 — 三浃 — 金蟾大道 — 温科院(原温州农校) — 永庆街 — 货运市场 — 岙前 — 兴通桥 — 车管所 — 牛山北路 — 劳务市场 — 东屿村 — 新南站 — 火车站 — 上吕浦 — 交行广场 — 华夏银行(下吕浦) — 文化公园 — 文化广场 — 蒋家桥 — 黎明立交桥 — 黎明侨村 — 海上天大酒店 — 十八家支路 — 株柏 — 康乐坊 — 百里坊 — 八字桥 — 皮坊巷 — 大桥头 — 帆影公园 — 三桥下(中央涂) (44站)
去程: 火车南站 — 古岸头 — 农副产品批发市场 — 吕家降 — 娄桥路口 — 东村 — 下山头 — 西湖村 — 六虹桥路 — 温科院(原温州农校) — 永庆街 — 货运市场 — 西山南路 — 景山中学 — 城南立交桥 — 银都花苑 — 飞霞南路 — 茶院寺 — 体育中心 — 时代广场 — 横渎 — 中西医院 — 伯爵山庄 — 新城站 — 广电中心 — 汤家桥 — 公交总站 (27站)
回程: 公交总站 — 汤家桥 — 广电中心 — 旺增桥 — 物华天宝 — 伯爵山庄 — 中西医院 — 横渎 — 时代广场 — 体育中心 — 飞霞南路 — 银都花苑 — 市政大桥 — 水心竹组团 — 景山中学 — 西山南路 — 货运市场 — 永庆街 — 温科院(原温州农校) — 六虹桥路 — 西湖村 — 下山头 — 东村 — 娄桥路口 — 吕家降 — 农副产品批发市场 — 古岸头 — 火车南站 (28站)
环形车: 冠盛汽配 — 鸿翔路 — 富得宝路 — 高翔工业区 — 货运市场 — 岙前 — 兴通桥 — 车管所 — 牛山北路 — 客运中心 — 法派路口 — 吴桥 — 市政大桥 — 水心竹组团 — 马鞍池西路 — 杏花路 — 清明桥 — 西站 — 奥林匹克广场 — 半腰桥 — 城市公交公司 — 下桥 — 上桥 — 双乐住宅区 — 景山隧道 — 华侨中学 — 旸岙 — 山前 — 地质桥 — 新桥镇府 — 温科院(原温州农校) — 永庆街 — 高翔工业区 — 富得宝路 — 鸿翔路 — 冠盛汽配 (36站)
去程: 浦东 — 西岙底 — 旸湖 — 西湖村 — 前花 — 三浃 — 金蟾大道 — 温科院(原温州农校) — 永庆街 — 货运市场 — 岙前 — 兴通桥 — 车管所 — 牛山北路 — 客运中心 — 法派路口 — 东屿路 — 南塘大桥 — 南浦六区 — 南浦农贸(友好医院) — 南浦八区 — 龙野花园 — 上吕浦 — 火车站 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 张家牌 — 经五始发站 (31站)
回程: 经五始发站 — 张家牌 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站 — 上吕浦 — 龙野花园 — 南浦八区 — 南浦农贸(友好医院) — 南浦六区 — 南塘大桥 — 法派路口 — 客运中心 — 牛山北路 — 车管所 — 兴通桥 — 岙前 — 货运市场 — 永庆街 — 温科院(原温州农校) — 金蟾大道 — 三浃 — 前花 — 西湖村 — 旸湖 — 西岙底 — 浦东 (30站)
去程: 五分公司 — 七百桥 — 新田园二组团南大门 — 黎明街道 — 云中花园 — 桃源花园 — 广电中心 — 旺增桥 — 伯爵山庄 — 中西医院 — 横渎 — 时代广场 — 体育中心 — 山后 — 蒲鞋市 — 党校 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 康乐坊 — 朔门 — 麻行码头 — 江心码头 — 郭公山 — 粗糠桥 — 鹿城后巷 — 花坦头 — 将军桥 — 西山桥 — 西山 — 新桥 — 新桥镇 — 金蟾大道 — 三浃 — 前花 — 六虹桥路 — 温科院(原温州农校) — 永庆街 — 高翔工业区 — 富得宝路 — 鸿翔路 — 冠盛汽配 (41站)
回程: 冠盛汽配 — 鸿翔路 — 富得宝路 — 高翔工业区 — 永庆街 — 温科院(原温州农校) — 六虹桥路 — 前花 — 三浃 — 金蟾大道 — 新桥镇 — 新桥 — 西山 — 西山桥 — 将军桥 — 花坦头 — 鹿城后巷 — 粗糠桥 — 郭公山 — 江心码头 — 麻行码头 — 朔门 — 康乐坊 — 涨桥头 — 公园路口 — 垟儿路口 — 党校 — 蒲鞋市 — 山后 — 茶院寺 — 体育中心 — 时代广场 — 横渎 — 中西医院 — 伯爵山庄 — 新城站 — 广电中心 — 桃源花园 — 上蒲州 — 黎明街道 — 新田园 — 五分公司 (42站)
去程: 鹿城公交 — 七百桥 — 新田园二组团南大门 — 黎明街道 — 云中花园 — 桃源花园 — 广电中心 — 旺增桥 — 伯爵山庄 — 中西医院 — 横渎 — 时代广场 — 体育中心 — 山后 — 蒲鞋市 — 党校 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 陡门头 — 安澜亭 — 水门头 — 朔门 — 麻行码头 — 江心码头 — 郭公山 — 粗糠桥 — 鹿城后巷 — 花坦头 — 将军桥 — 西山桥 — 西山 — 新桥 — 新桥镇 — 金蟾大道 — 三浃 — 前花 — 六虹桥路 — 温科院(原温州农校) — 永庆街 — 高翔工业区 — 富得宝路 — 鸿翔路 — 冠盛汽配 (43站)
回程: 冠盛汽配 — 鸿翔路 — 富得宝路 — 高翔工业区 — 永庆街 — 温科院(原温州农校) — 六虹桥路 — 前花 — 三浃 — 金蟾大道 — 新桥镇 — 新桥 — 西山 — 西山桥 — 将军桥 — 花坦头 — 鹿城后巷 — 粗糠桥 — 郭公山 — 江心码头 — 麻行码头 — 水门头 — 安澜亭 — 陡门头 — 涨桥头 — 公园路口 — 垟儿路口 — 党校 — 蒲鞋市 — 山后 — 茶院寺 — 体育中心 — 时代广场 — 横渎 — 中西医院 — 伯爵山庄 — 新城站 — 广电中心 — 桃源花园 — 上蒲州 — 黎明街道 — 新田园二组团南大门 — 鹿城公交 (43站)