鞋都安心公寓
去程: 前花 — 三浃 — 金蟾大道 — 新桥镇 — 新桥 — 西山 — 西山桥 — 将军桥 — 花坦头 — 鹿城后巷 — 半腰桥 — 广化桥 — 翠微新村 — 下寅 — 牌楼 — 郑桥 — 鹿城工业区 — 富士达路 — 桥下中路 — 鞋都文化广场 — 金灶村 — 前陈村 — 屿头小学 — 屿头村 — 鞋都安心公寓 — 岩门 — 仰义 — 上渡 — 涂上 — 下渡 — 后京 — 官岭山庄 — 下岸西 — 外垟口 — 外垟 — 上桥[上戍] — 竹徐 — 竹桥 — 前林 — 西湾 — 枫林岙 — 潮埠 — 大厂口 — 樟村北 — 樟村南 — 后垟 — 藤桥南街 — 藤桥 (48站)
回程: 藤桥 — 藤桥南街 — 后垟 — 樟村南 — 樟村北 — 大厂口 — 潮埠 — 枫林岙 — 西湾 — 前林 — 竹桥 — 竹徐 — 上桥[上戍] — 外垟 — 外垟口 — 下岸西 — 官岭山庄 — 后京 — 下渡 — 涂上 — 上渡 — 仰义 — 岩门 — 屿头村 — 鞋都安心公寓 — 屿头小学 — 前陈村 — 金灶村 — 鞋都文化广场 — 桥下中路 — 富士达路 — 鹿城工业区 — 郑桥 — 牌楼 — 下寅 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 广化桥 — 半腰桥 — 鹿城后巷 — 花坦头 — 将军桥 — 西山桥 — 西山 — 新桥 — 新桥镇 — 金蟾大道 — 三浃 — 前花 (49站)
去程: 火车站广场 — 新南站 — 丽田 — 东屿村 — 劳务市场 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 双乐住宅区 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 鞋都路 — 金灶村 — 前陈村 — 屿头小学 — 屿头村 — 鞋都安心公寓 — 岩门 — 仰义 — 河岙 — 前京 — 后京 — 瓯江大桥 — 渔渡小学 — 渔渡 (30站)
回程: 渔渡 — 渔渡小学 — 瓯江大桥 — 后京 — 前京 — 河岙 — 仰义 — 岩门 — 鞋都安心公寓 — 屿头村 — 屿头小学 — 前陈村 — 金灶村 — 鞋都路 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 劳务市场 — 东屿村 — 丽田 — 新南站 — 火车站广场 (30站)