汇东市场
去程: 南郊 — 保险公司 — 小区 — 辽化宾馆 — 辽大外院 — 清华园 — 劳动局 — 少年宫 — 木鱼石 — 西菜市 — 辽纺 — 审计局 — 汇东市场 — 铁西粮库 — 徐往子 — 水果批发市场 — 职业技术学院 — 大林子 — 大市场 — 纸机厂 (20站)
回程: 纸机厂 — 大市场 — 大林子 — 职业技术学院 — 水果批发市场 — 徐往子 — 铁西粮库 — 汇东市场 — 审计局 — 辽纺 — 西菜市 — 木鱼石 — 少年宫 — 劳动局 — 清华园 — 辽大外院 — 辽化宾馆 — 小区 — 保险公司 — 南郊 (20站)
去程: 东京陵 — 建安公司 — 下坎 — 王庄 — 地号 — 新城 — 南门口 — 汽校 — 玻璃厂 — 红光 — 槐花酒厂 — 太子河 — 永乐小学 — 襄平派出所 — 裕国花园 — 东二道街 — 安居小区 — 新华路大商电器 — 华兴 — 普化小学 — 木鱼石 — 西菜市 — 辽纺 — 审计局 — 汇东市场 — 站前 (26站)
回程: 站前 — 汇东市场 — 审计局 — 辽纺 — 西菜市 — 木鱼石 — 普化小学 — 华兴 — 新华路大商电器 — 安居小区 — 东二道街 — 裕国花园 — 襄平派出所 — 永乐小学 — 太子河 — 槐花酒厂 — 红光 — 玻璃厂 — 汽校 — 南门口 — 新城 — 地号 — 王庄 — 下坎 — 建安公司 — 东京陵 (26站)