华兴
去程: 教委小区 — 口腔医院 — 铁通 — 老干部局 — 社保 — 物价局 — 华兴 — 新华路大商电器 — 四道街 — 市医院 — 糖尿病医院 — 广佑寺 — 站前 (13站)
回程: 站前 — 广佑寺 — 糖尿病医院 — 市医院 — 四道街 — 新华路大商电器 — 华兴 — 物价局 — 社保 — 老干部局 — 铁通 — 口腔医院 — 教委小区 (13站)
去程: 十九局二处 — 干山酒厂 — 教委小区 — 四高中 — 电业局 — 一高中 — 金地旅行社 — 京都 — 木鱼石 — 普化小学 — 华兴 — 新华路大商电器 — 三明四道街 — 中医院 — 馨华园 — 万隆 — 六中 — 北哨 — 白塔医院 — 纸机 — 瓦窑子 — 铁合金 — 纸板厂 — 工人村 (24站)
回程: 工人村 — 纸板厂 — 铁合金 — 瓦窑子 — 纸机 — 白塔医院 — 北哨 — 六中 — 万隆 — 馨华园 — 中医院 — 三明四道街 — 新华路大商电器 — 华兴 — 普化小学 — 木鱼石 — 京都 — 金地旅行社 — 一高中 — 电业局 — 四高中 — 教委小区 — 干山酒厂 — 十九局二处 (24站)
环形车: 站前 — 广佑寺 — 糖尿病医院 — 市医院 — 四道街 — 新华路大商电器 — 华兴大厦 — 海鲜大市场 — 大市场 — 通达支行 — 海尔 — 小南门 — 一职专 — 太子河交警 — 加油站 — 徐家屯 — 博艺学校 — 雅朝 — 忠旺铝材厂 — 杜家 — 宏伟区政府 — 信达证券 — 维康大药房[8684] — 龙城佰丽[8684] — 辽宁工业大学[8684] — 亿方 — 新宇海尔 — 康乐 — 辽化医院北站 — 辽化医院 — 二十区 — 二区 — 十九中 — 广发证券 — 辽化设计院 — 高层 — 荣华市场 — 荣华路 — 辽化高中 — 辽宁工业大学[8684] — 龙城佰丽[8684] — 维康大药房[8684] — 信达证券 — 宏伟区政府 — 杜家 — 忠旺铝材厂 — 雅朝 — 博艺学校 — 徐家屯 — 加油站 — 太子河交警 — 一职专 — 小南门 — 通达支行 — 大市场 — 海鲜大市场 — 华兴大厦 — 新华路大商电器 — 四道街 — 市医院 — 糖尿病医院 — 广佑寺 — 站前 (63站)
去程: 省科研 — 八里 — 南郊 — 佰亿 — 联通公司 — 三里 — 电业局 — 一高中 — 金地旅行社 — 京都 — 木鱼石 — 普化小学 — 华兴 — 新华路大商电器 — 三明四道街 — 彭公馆 — 中心路 — 裕国花园 — 二中 — 啤酒厂 — 北草库 — 万隆 — 卫校 (23站)
回程: 卫校 — 万隆 — 北草库 — 啤酒厂 — 二中 — 裕国花园 — 中心路 — 彭公馆 — 三明四道街 — 新华路大商电器 — 华兴 — 普化小学 — 木鱼石 — 京都 — 金地旅行社 — 一高中 — 电业局 — 三里 — 联通公司 — 佰亿 — 南郊 — 八里 — 省科研 (23站)
去程: 东京陵 — 建安公司 — 下坎 — 王庄 — 地号 — 新城 — 南门口 — 汽校 — 玻璃厂 — 红光 — 槐花酒厂 — 太子河 — 永乐小学 — 襄平派出所 — 裕国花园 — 东二道街 — 安居小区 — 新华路大商电器 — 华兴 — 普化小学 — 木鱼石 — 西菜市 — 辽纺 — 审计局 — 汇东市场 — 站前 (26站)
回程: 站前 — 汇东市场 — 审计局 — 辽纺 — 西菜市 — 木鱼石 — 普化小学 — 华兴 — 新华路大商电器 — 安居小区 — 东二道街 — 裕国花园 — 襄平派出所 — 永乐小学 — 太子河 — 槐花酒厂 — 红光 — 玻璃厂 — 汽校 — 南门口 — 新城 — 地号 — 王庄 — 下坎 — 建安公司 — 东京陵 (26站)