客初农场
途径“客初农场”的公交线路
去程: 霞山分站 — 儿童公园 — 花圃 — 湛新市场 — 海头 — 新村(椹川大道南) — 东新路口 — 水泥厂 — 陈铁村 — 西厅村 — 西厅外村 — 岑擎村 — 东纯村 — 江门坡 — 冯村 — 客初村 — 客初农场 — 花村 — 东桥 — 新坡路口 — 畅侃村 — 志满 (22站)
回程: 志满 — 畅侃村 — 新坡路口 — 东桥 — 花村 — 客初农场 — 客初村 — 冯村 — 江门坡 — 东纯村 — 岑擎村 — 西厅外村 — 西亭村 — 陈铁村 — 水泥厂 — 东新路口 — 新村(椹川大道南) — 海头 — 湛新市场 — 市九小 — 艺海影剧院 — 建新东路 — 旅行社 — 花圃 — 儿童公园 — 霞山分站 (26站)