志满
去程: 寸金公交站 — 市中心人民医院 — 湛江师院 — 海关楼 — 寸宝路口 — 甘机厂 — 金康东路 — 中医学校路口 — 麻章车站 — 麻章中学 — 麻章镇政府 — 麻章圩 — 谢家村 — 黄村 — 坡塘村 — 冯家塘路 — 英豪村 — 西站路口 — 聂村 — 志满 — 畅侃村 — 新坡路口 — 农工商学院 — 试验站路口 — 拱桥 — 湖光岩西门 (26站)
回程: 湖光岩西门 — 拱桥 — 试验站路口 — 农工商学院 — 新坡路口 — 畅侃村 — 志满 — 聂村 — 西站路口 — 英豪村 — 冯家塘路 — 坡塘村 — 黄村 — 谢家村 — 麻章圩 — 麻章镇政府 — 麻章中学 — 麻章车站 — 中医学校路口 — 金康东路 — 甘机厂 — 寸宝路口 — 海关楼 — 湛江师院 — 市中心人民医院 — 寸金公交站 (26站)
去程: 霞山分站 — 儿童公园 — 花圃 — 湛新市场 — 海头 — 新村(椹川大道南) — 东新路口 — 水泥厂 — 陈铁村 — 西厅村 — 西厅外村 — 岑擎村 — 东纯村 — 江门坡 — 冯村 — 客初村 — 客初农场 — 花村 — 东桥 — 新坡路口 — 畅侃村 — 志满 (22站)
回程: 志满 — 畅侃村 — 新坡路口 — 东桥 — 花村 — 客初农场 — 客初村 — 冯村 — 江门坡 — 东纯村 — 岑擎村 — 西厅外村 — 西亭村 — 陈铁村 — 水泥厂 — 东新路口 — 新村(椹川大道南) — 海头 — 湛新市场 — 市九小 — 艺海影剧院 — 建新东路 — 旅行社 — 花圃 — 儿童公园 — 霞山分站 (26站)