陆家
去程: 娄家 — 客运中心 — 区交警队 — 兴中路 — 西园街 — 孝娘桥 — 环南停车场 — 新露亭公寓 — 金海饭店 — 市教育局 — 丁香桥 — 梅园新村 — 骨伤医院 — 畚金花苑 — 港城公寓 — 檀东颐景园 — 洋岙岭 — 党校 — 三联小学 — 三官堂 — 沙滩 — 大平里 — 魏家 — 毛洋周桥头 — 毛洋周 — 千荷小学 — 弄口 — 舒家水泥路 — 皋泄 — 顾氏医院 — 白泉车站 — 镇政府 — 宝岛路 — 河东桥头陈 — 半路秦 — 河东 — 岙底陈 — 大支 — 碶头山 — 黄家 — 方家 — 陆家 — 北蝉 — 何家 — 里沙厅 — 淡水坑 — 蒲湾 — 六春岙 — 钓门(后沙头) — 钓山站 (50站)
回程: 钓山站 — 钓门(后沙头) — 六春岙 — 蒲湾 — 淡水坑 — 里沙厅 — 何家 — 北蝉 — 陆家 — 方家 — 黄家 — 碶头山 — 大支 — 岙底陈 — 河东 — 半路秦 — 河东桥头陈 — 宝岛路 — 镇政府 — 白泉车站 — 顾氏医院 — 皋泄 — 舒家水泥路 — 弄口 — 千荷小学 — 毛洋周 — 毛洋周桥头 — 魏家 — 大平里 — 沙滩 — 三官堂 — 三联小学 — 党校 — 洋岙岭 — 檀东颐景园 — 港城公寓 — 畚金花苑 — 骨伤医院 — 梅园新村 — 丁香桥 — 市教育局 — 金海饭店 — 新露亭公寓 — 环南停车场 — 孝娘桥 — 西园街 — 兴中路 — 区交警队 — 客运中心 — 娄家 (50站)
去程: 娄家 — 客运中心 — 区交警队 — 兴中路 — 西园街 — 孝娘桥 — 环南停车场 — 新露亭公寓 — 金海饭店 — 市教育局 — 丁香桥 — 梅园新村 — 骨伤医院 — 畚金花苑 — 港城公寓 — 檀东颐景园 — 洋岙岭 — 党校 — 三联小学 — 三官堂 — 沙滩 — 大平里 — 魏家 — 毛洋周桥头 — 毛洋周 — 千荷小学 — 弄口 — 舒家水泥路 — 皋泄 — 顾氏医院 — 白泉车站 — 镇政府 — 宝岛路 — 河东桥头陈 — 半路秦 — 河东 — 岙底陈 — 大支 — 碶头山 — 黄家 — 方家 — 陆家 — 北蝉 — 北蝉小学 — 洪家 — 东狱宫 — 小展(东峰) — 茅洋 — 路下徐 — 上潘孙 — 大展 — 螺门 (52站)
回程: 螺门 — 大展 — 上潘孙 — 路下徐 — 茅洋 — 小展(东峰) — 东狱宫 — 洪家 — 北蝉小学 — 北蝉 — 陆家 — 方家 — 黄家 — 碶头山 — 大支 — 岙底陈 — 河东 — 半路秦 — 河东桥头陈 — 宝岛路 — 镇政府 — 白泉车站 — 顾氏医院 — 皋泄 — 舒家水泥路 — 弄口 — 千荷小学 — 毛洋周 — 毛洋周桥头 — 魏家 — 大平里 — 沙滩 — 三官堂 — 三联小学 — 党校 — 洋岙岭 — 檀东颐景园 — 港城公寓 — 畚金花苑 — 骨伤医院 — 梅园新村 — 丁香桥 — 市教育局 — 金海饭店 — 新露亭公寓 — 环南停车场 — 孝娘桥 — 西园街 — 兴中路 — 区交警队 — 客运中心 — 娄家 (52站)