吕冢
去程: 汽车站 — 众安桥 — 玉带桥 — 姚家桥 — 建新桥 — 南环村 — 淡井 — 吾家埭 — 圩城 — 鸳鸯桥 — 吕冢 — 五星桥 — 姚浜 — 百步镇 — 百步信用社 — 农丰村 — 徐家桥 — 星光村 — 金星 — 狮岭 — 碧云路口 — 由拳路 — 硖北里 — 紫阳路口 — 龙祥大洒店 — 树人小区 — 海宁一中 — 嘉海联合路口 — 皮革城 — 田上埭 — 海宁客运中心 (31站)
回程: 海宁客运中心 — 田上埭 — 皮革城 — 嘉海联合路口 — 海宁一中 — 树人小区 — 龙祥大洒店 — 紫阳路口 — 硖北里 — 由拳路 — 碧云路口 — 狮岭 — 金星 — 星光村 — 徐家桥 — 农丰村 — 百步 — 五星桥 — 吕冢 — 鸳鸯桥 — 圩城 — 吾家埭 — 淡井 — 南环村 — 建新桥 — 姚家桥 — 玉带桥 — 众安桥 — 汽车站 (29站)