煤城小学
去程: 二马路 — 煤城小学 — 兴山菜场 — 兴山百货 — 兴山大棚 — 照相馆 — 警校 — 十三厂 — 山上 — 山下 — 北大岭 (11站)
回程: 北大岭 — 山下 — 山上 — 十三厂 — 警校 — 照相馆 — 兴山大棚 — 兴山百货 — 兴山菜场 — 煤城小学 — 二马路 (11站)
去程: 二马路 — 煤城小学 — 兴山菜场 — 兴山百货 — 兴山大棚 — 照相馆 — 警校 — 十三厂 — 山上 — 山下 — 北大岭 (11站)
回程: 北大岭 — 山下 — 山上 — 十三厂 — 警校 — 照相馆 — 兴山大棚 — 兴山百货 — 兴山菜场 — 煤城小学 — 二马路 (11站)