民政街
去程: 老虎滩 — 解放路 — 小龙街 — 秀月街 — 桃源桥 — 桃源街 — 八一路 — 半岛晨报社 — 南石道街小学 — 南石道街 — 北石道街 — 白云山 — 高尔基路 — 奥林匹克广场 — 民政街 — 五一广场 — 鞍山路 — 香炉礁 — 香炉礁快轨站 (19站)
回程: 香炉礁快轨站 — 香炉礁 — 鞍山路 — 五一广场 — 珠江路 — 奥林匹克广场 — 高尔基路 — 白云山 — 北石道街 — 南石道街 — 南石道街小学 — 半岛晨报社 — 八一路 — 桃源街 — 桃源桥 — 秀月街 — 小龙街 — 解放路 — 老虎滩 (19站)
去程: 千山心城 — 三院 — 千山路商业街 — 千山路 — 金三角 — 金三角市场 — 大纺 — 亿达世纪城 — 春柳河 — 春光街 — 工人村 — 香炉礁 — 五一广场 — 民政街 — 教师大厦 — 建筑设计院 — 万岁街南 — 太原街 — 四十六中学 — 国际网球中心 — 星海广场 (21站)
回程: 星海广场 — 会展中心 — 和平广场 — 太原街 — 万岁街南 — 医大一院二部 — 教师大厦 — 民政街 — 五一广场 — 香炉礁 — 工人村 — 春光街 — 春柳河 — 亿达世纪城 — 大纺 — 金三角市场 — 金三角 — 千山路 — 千山路商业街 — 三院 — 千山心城 (21站)
去程: 五一广场 — 民政街 — 同泰街 — 解放广场 — 汉阳街 — 南沙街 — 台山村 — 净水厂 — 知邻园 — 高家村 — 软件园路 — 数码广场 — 软件园 — 大工路 — 新新广场 — 鑫凌集团 — 庙岭 — 红凌南路 — 凌水客运站 (19站)
回程: 凌水客运站 — 红凌南路 — 庙岭 — 鑫凌集团 — 新新广场 — 大工路 — 软件园 — 数码广场 — 软件园路 — 高家村 — 知邻园 — 净水厂 — 台山村 — 南沙街 — 汉阳街 — 解放广场 — 同泰街 — 民政街 — 五一广场 (19站)
去程: 甘井子 — 文体街 — 椒房街 — 第四人民医院 — 金家街 — 金三角市场 — 周家街 — 王家桥 — 促进小区 — 高云街 — 香周路 — 春柳河 — 春光街 — 工人村 — 香炉礁 — 五一广场 — 民政街 — 奥林匹克广场 — 拥警街 — 万岁街 — 太原街 — 马栏河桥 — 和平广场 (23站)
回程: 和平广场 — 太原街 — 万岁街 — 拥警街 — 奥林匹克广场 — 民政街 — 五一广场 — 香炉礁 — 工人村 — 春光街 — 春柳河 — 香周路 — 高云街 — 促进小区 — 王家桥 — 周家街 — 金三角市场 — 金家街 — 第四人民医院 — 椒房街 — 文体街 — 甘井子 (22站)
去程: 金州火车站 — 奥索口腔 — 金州体育场 — 行政服务中心[金州] — 区一院 — 大商新玛特 — 向应广场 — 民政街[金州] — 临时站 — 宁海小区 — 一零九中学 — 金大电子 — 米德食品 — 金渤海憬 — 金海国际花园 — 疗养院[金州] — 龙王庙村 — 陆院西院 — 陆军学院 (19站)
回程: 陆军学院 — 陆院西院 — 龙王庙村 — 疗养院[金州] — 金海国际花园 — 金渤海憬 — 米德食品 — 金大电子 — 一零九中学 — 宁海小区 — 临时站 — 民政街[金州] — 向应广场 — 大商新玛特 — 区一院 — 行政服务中心[金州] — 金州体育场 — 奥索口腔 — 金州火车站 (19站)
去程: 金州火车站 — 奥索口腔 — 金州体育场 — 行政服务中心[金州] — 区一院 — 大商新玛特 — 向应广场 — 民政街[金州] — 临时站 — 宁海小区 — 一零九中学 — 金大电子 — 米德食品 — 金渤海憬 — 金海国际花园 — 疗养院[金州] — 龙王庙村 — 陆院西院 — 张屯[金州] — 陆院东门 — 公路集团 (21站)
回程: 公路集团 — 陆院东门 — 张屯[金州] — 陆院西院 — 龙王庙村 — 疗养院[金州] — 金海国际花园 — 金渤海憬 — 米德食品 — 金大电子 — 一零九中学 — 宁海小区 — 临时站 — 民政街[金州] — 向应广场 — 大商新玛特 — 区一院 — 行政服务中心[金州] — 金州体育场 — 奥索口腔 — 金州火车站 (21站)