牌楼山
途径“牌楼山”的公交线路
去程: 火车站 — 水务局 — 杨家湾路口 — 园林处 — 基建营东 — 大同花苑 — 泗州路口 — 文家围子 — 护潭广场 — 富强村 — 永红村 — 潭九路口 — 石马村 — 红旗社区 — 九华管委会 — 逸墅庄园 — 软件学院 — 吉利社区(湾桥子) — 伏林路口 — 三星产业社区 — 中冶京诚 — 江麓集团 — 吉利汽车 — 九华杉山 — 卓大科技 — 九华钢材市场 — 上瑞跨线桥 — 湘江学院 — 九华庵 — 农技站 — 九华加油站 — 牌楼山 — 柚子洞 — 花蕊山 — 鳌头湾 — 麻园 — 文家屋场 — 山塘 — 九华中学 — 张家冲 — 金鑫建材 — 傅家岭 — 徐家咀 — 麻布塘 — 东茅冲 — 嫩冲 — 仁伦屋场 — 仁伦村 — 刘公塘 — 杉树坡 — 罗家棚 — 富家村 (52站)
回程: 富家村 — 罗家棚 — 杉树坡 — 刘公塘 — 仁伦村 — 仁伦屋场 — 嫩冲 — 东茅冲 — 麻布塘 — 徐家咀 — 傅家岭 — 金鑫建材 — 张家冲 — 九华中学 — 山塘 — 文家屋场 — 麻园 — 鳌头湾 — 花蕊山 — 柚子洞 — 牌楼山 — 九华加油站 — 农技站 — 九华庵 — 湘江学院 — 上瑞跨线桥 — 九华钢材市场 — 卓大科技 — 九华杉山 — 吉利汽车 — 江麓集团 — 中冶京诚 — 三星产业社区 — 伏林路口 — 吉利社区(湾桥子) — 软件学院 — 逸墅庄园 — 九华管委会 — 红旗社区 — 石马村 — 潭九路口 — 永红村 — 富强村 — 护潭广场 — 文家围子 — 泗州路口 — 大同花苑 — 基建营东 — 园林处 — 杨家湾路口 — 水务局 — 火车站 (52站)