七星
途径“七星”的公交线路
去程: 井岸 — 新鸿酒店 — 北澳市场 — 工业大道中 — 工业大道北 — 黄杨大道东 — 西湾东 — 西湾小学 — 西湾 — 斗门一中 — 林场 — 石门坑 — 金台寺 — 东兴 — 排山 — 田边 — 八甲 — 汉坑村口 — 龙山工业区 — 艺匠家居 — 巨海科技 — 怡馨园 — 龙山二路中 — 中润集团 — 金嘉翼公司 — 大濠冲路口 — 意多傢私 — 大濠冲村口 — 西部沿海入口 — 七星 — 三村工业园 — 正业 — 新虹环保 (33站)
回程: 新虹环保 — 正业 — 三村工业园 — 七星 — 西部沿海入口 — 大濠冲村口 — 意多傢私 — 大濠冲路口 — 金嘉翼公司 — 中润集团 — 龙山二路中 — 怡馨园 — 巨海科技 — 艺匠家居 — 龙山工业区 — 汉坑村口 — 八甲 — 田边 — 排山 — 东兴 — 金台寺 — 石门坑 — 林场 — 斗门一中 — 西湾 — 西湾小学 — 西湾东 — 黄杨大道东 — 工业大道北 — 工业大道中 — 北澳市场 — 新鸿酒店 — 井岸 (33站)