八甲
去程: 御温泉 — 斗门财所 — 南门 — 竹坑 — 斗门镇交警 — 艺匠家居 — 龙山工业区 — 汉坑村口 — 八甲 — 田边 — 排山 — 东兴 — 金台寺 — 石门坑 — 林场 — 斗门一中 — 西湾 — 西湾小学 — 西湾东 — 黄杨大道东 — 工业大道北 — 工业大道中 — 北澳市场 — 新鸿酒店 — 井岸大厦 — 银城酒店 — 尖峰花园 — 农业银行 — 龙珠花园 — 中兴南 — 尖峰 — 尖峰山 — 斗门行政中心 — 鳄鱼岛 — 白藤湖 — 湖中湖花园 — 东方威尼斯 — 德昌盛景 — 万威美地 — 西江月花园 — 白藤二路口 — 白藤头 — 湖心路口 — 鹤洲北 — 鹤洲东 — 灯笼路口 — 珠海大桥西 — 珠海大桥东 — 均昌 — 广昌 — 翠湾 — 公交信禾物流 — 广生 — 珠光汽车公司 — 蓝溪枫景 — 南屏水库 — 公交柏宁 — 南屏中学 — 南泉路口 — 南屏街口 — 北山 — 华发新城 — 银石雅园 — 兰埔 — 隧道南 — 柠溪 — 香宁花园 — 南香里(妇幼保健院) — 南坑 — 香洲总站 (70站)
回程: 香洲总站 — 南坑 — 南香里(妇幼保健院) — 香宁花园 — 柠溪 — 隧道南 — 兰埔 — 银石雅园 — 前山桥东 — 华发新城 — 北山 — 南屏街口 — 南泉路口 — 南屏中学 — 公交柏宁 — 南屏水库 — 蓝溪枫景 — 珠光汽车公司 — 广生 — 公交信禾物流 — 翠湾 — 广昌 — 均昌 — 珠海大桥东 — 珠海大桥西 — 灯笼路口 — 鹤洲东 — 鹤洲北 — 湖心路口 — 白藤头 — 白藤二路口 — 西江月花园 — 万威美地 — 德昌盛景 — 东方威尼斯 — 湖中湖花园 — 白藤湖 — 鳄鱼岛 — 斗门行政中心 — 尖峰山 — 尖峰 — 中兴南 — 龙珠花园 — 农业银行 — 尖峰花园 — 银城酒店 — 井岸大厦 — 新鸿酒店 — 北澳市场 — 工业大道中 — 工业大道北 — 黄杨大道东 — 西湾东 — 西湾小学 — 西湾 — 斗门一中 — 林场 — 石门坑 — 金台寺 — 东兴 — 排山 — 田边 — 八甲 — 汉坑村口 — 龙山工业区 — 艺匠家居 — 斗门镇交警 — 竹坑 — 南门 — 斗门财所 — 御温泉 (71站)
去程: 井岸 — 新鸿酒店 — 斗门三小 — 长亨 — 洋河酒厂 — 天地人市场 — 贵头 — 斗门一中 — 林场 — 石门坑 — 金台寺 — 东兴 — 排山 — 田边 — 八甲 — 汉坑村口 — 龙山工业区 — 艺匠家居 — 斗门镇交警 — 竹坑 — 南门 — 斗门财所 — 御温泉 — 沥岐 — 李屋 — 小赤坎西 — 小赤坎 — 大环村 — 西窖 — 四九顷 — 新洲 — 横山红砖场 — 横山中学 — 大胜 — 横山 — 横山市场 — 新埠 — 横坑口 — 广丰 — 八十亩 — 耕管 — 围头 — 围头新村 — 三龙 — 二龙 — 獭山 — 新会南朗 — 獭山村口 — 龙泉路口 — 三角 (50站)
回程: 三角 — 龙泉路口 — 獭山村口 — 獭山 — 二龙 — 三龙 — 围头新村 — 围头 — 耕管 — 八十亩 — 广丰 — 横坑口 — 新埠 — 横山市场 — 横山 — 大胜 — 横山中学 — 横山红砖场 — 新洲 — 四九顷 — 西窖 — 大环村 — 小赤坎 — 小赤坎西 — 李屋 — 沥岐 — 御温泉 — 斗门财所 — 南门 — 竹坑 — 斗门镇交警 — 艺匠家居 — 龙山工业区 — 汉坑村口 — 八甲 — 田边 — 排山 — 东兴 — 金台寺 — 石门坑 — 林场 — 斗门一中 — 贵头 — 天地人市场 — 洋河酒厂 — 长亨 — 斗门三小 — 新鸿酒店 — 井岸 (49站)
去程: 井岸 — 新鸿酒店 — 北澳市场 — 工业大道中 — 工业大道北 — 黄杨大道东 — 西湾东 — 西湾小学 — 西湾 — 斗门一中 — 林场 — 石门坑 — 金台寺 — 东兴 — 排山 — 田边 — 八甲 — 汉坑村口 — 龙山工业区 — 艺匠家居 — 巨海科技 — 怡馨园 — 龙山二路中 — 中润集团 — 金嘉翼公司 — 大濠冲路口 — 意多傢私 — 大濠冲村口 — 西部沿海入口 — 七星 — 三村工业园 — 正业 — 新虹环保 (33站)
回程: 新虹环保 — 正业 — 三村工业园 — 七星 — 西部沿海入口 — 大濠冲村口 — 意多傢私 — 大濠冲路口 — 金嘉翼公司 — 中润集团 — 龙山二路中 — 怡馨园 — 巨海科技 — 艺匠家居 — 龙山工业区 — 汉坑村口 — 八甲 — 田边 — 排山 — 东兴 — 金台寺 — 石门坑 — 林场 — 斗门一中 — 西湾 — 西湾小学 — 西湾东 — 黄杨大道东 — 工业大道北 — 工业大道中 — 北澳市场 — 新鸿酒店 — 井岸 (33站)
去程: 井岸 — 新鸿酒店 — 北澳市场 — 工业大道中 — 工业大道北 — 黄杨大道东 — 西湾东 — 西湾小学 — 西湾 — 斗门一中 — 林场 — 石门坑 — 金台寺 — 东兴 — 排山 — 田边 — 八甲 — 汉坑村口 — 斗门大道口 — 龙濠路南 — 龙山二路中 — 怡馨园 — 龙山社区 — 龙山大道北 — 濠冲路口 — 斗门镇卫生院 — 斗门镇 — 南门 (28站)
回程: 南门 — 斗门镇 — 斗门镇卫生院 — 濠冲路口 — 龙山大道北 — 龙山社区 — 怡馨园 — 龙山二路中 — 龙濠路南 — 斗门大道口 — 汉坑村口 — 八甲 — 田边 — 排山 — 东兴 — 金台寺 — 石门坑 — 林场 — 斗门一中 — 西湾 — 西湾小学 — 西湾东 — 黄杨大道东 — 工业大道北 — 工业大道中 — 北澳市场 — 新鸿酒店 — 井岸 (28站)