隧道南
去程: 华润万家 — 华侨宾馆 — 北岭 — 隧道南 — 柠溪 — 香宁花园 — 南香里(妇幼保健院) — 南坑 — 香洲总站 — 紫荆园 — 梅华东 — 华子石西 — 华子石东 — 中大五院 — 水拥坑 — 美丽湾 — 银星花园 — 银坑 — 叠石 — 鸡山 — 中山大学 — 白埔路口 — 唐家 — 唐家市场 — 裕华公司 — 渔村 — 海怡湾畔 — 珍珠乐园 — 南方软件园 — 经济港 — 国际赛车场 — 宝莱特科技 — 官塘 — 下栅 — 金鼎市场 — 金鼎医院 — 金鼎 — 上栅 — 中珠桥 — 外沙 — 麒麟啤酒厂 — 双喜电器 — 北山村 — 威士茂北门 — 河头埔 — 下栅检查站 (46站)
回程: 下栅检查站 — 河头埔 — 威士茂北门 — 北山村 — 双喜电器 — 麒麟啤酒厂 — 外沙 — 中珠桥 — 上栅 — 金鼎 — 金鼎医院 — 金鼎市场 — 下栅 — 官塘 — 宝莱特科技 — 国际赛车场 — 经济港 — 南方软件园 — 珍珠乐园 — 海怡湾畔 — 渔村 — 裕华公司 — 唐家市场 — 唐家 — 白埔路口 — 中山大学 — 鸡山 — 叠石 — 银坑 — 银星花园 — 美丽湾 — 水拥坑 — 中大五院 — 华子石东 — 华子石西 — 梅华东 — 紫荆园 — 香洲总站 — 南坑 — 南香里(妇幼保健院) — 香宁花园 — 柠溪 — 隧道南 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 (46站)
去程: 华润万家 — 华侨宾馆 — 北岭 — 隧道南 — 柠溪 — 香宁花园 — 南香里(妇幼保健院) — 南坑 — 香洲总站 — 紫荆园 — 梅华东 — 华子石东 — 中大五院 — 水拥坑 — 美丽湾 — 银星花园 — 银坑 — 鸡山 — 中山大学 — 唐家 — 唐家市场 — 裕华公司 — 海怡湾畔 — 珍珠乐园 — 南方软件园 — 经济港 — 国际赛车场 — 宝莱特科技 — 德豪润达 — 北理工 — 宁堂 — 京师家园 — 北师大 (33站)
回程: 北师大 — 京师家园 — 宁堂 — 北理工 — 德豪润达 — 宝莱特科技 — 国际赛车场 — 经济港 — 南方软件园 — 珍珠乐园 — 北师大附中 — 海怡湾畔南门 — 花果山 — 唐家市场 — 唐家 — 中山大学 — 鸡山 — 银坑 — 银星花园 — 美丽湾 — 水拥坑 — 中大五院 — 华子石东 — 梅华东 — 紫荆园 — 香洲总站 — 南坑 — 南香里(妇幼保健院) — 香宁花园 — 柠溪 — 隧道南 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 (34站)
去程: 香洲港 — 北堤 — 燃气集团 — 凤凰北 — 翠香中 — 夏美 — 光明街 — 胡湾里 — 警察学校 — 六小 — 柠溪市场 — 青竹花园 — 柠溪 — 隧道南 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 — 国寿大厦 — 粤华西 — 侨光小学 — 夏湾 (21站)
回程: 夏湾 — 侨光小学 — 粤华西 — 国寿大厦 — 拱北口岸 — 水湾路南 — 华润万家 — 华侨宾馆 — 北岭 — 隧道南 — 柠溪市场 — 六小 — 警察学校 — 胡湾里 — 光明街 — 夏美 — 香洲总站 — 翠香中 — 凤凰北 — 华海中 — 香洲港 (21站)
去程: 凤凰北 — 邮政大厦 — 百货公司 — 人民医院 — 二中 — 滨海楼 — 南香里(妇幼保健院) — 香宁花园 — 柠溪 — 隧道南 — 竹苑 — 白莲洞公园 — 建业一路 — 中电大厦 — 交行大厦 — 珠海电台 — 洲仔 — 九洲港 (18站)
回程: 九洲港 — 石花东 — 珠海电台 — 交行大厦 — 中电大厦 — 白莲洞公园 — 竹苑 — 隧道南 — 柠溪 — 香宁花园 — 南香里(妇幼保健院) — 滨海楼 — 二中 — 人民医院 — 湾仔沙 — 百货公司 — 邮政大厦 — 凤凰北 (18站)
去程: 凤凰北 — 邮政大厦 — 百货公司 — 湾仔沙 — 二中 — 滨海楼 — 南香里(妇幼保健院) — 香宁花园 — 柠溪 — 隧道南 — 兰埔 — 银石雅园 — 前山桥东 — 华发新城 — 北山 — 南屏 — 北山工业区 — 威尔科技园 — 竹仙洞 — 南山 — 湾仔中学 — 鸿景花园 — 湾仔口岸 — 湾仔旅游码头 — 南湾南路北 — 银坑村 — 北大希望之星 — 南湾南路南 — 珠海保税区 — 横琴大桥南 — 洋环 — 银鑫花园 — 横琴规划展厅 — 横琴口岸 — 粗沙环 — 横琴 (36站)
回程: 横琴 — 粗沙环 — 横琴口岸 — 横琴规划展厅 — 银鑫花园 — 洋环 — 横琴大桥南 — 珠海保税区 — 南湾南路南 — 银坑村 — 南湾南路北 — 湾仔旅游码头 — 湾仔 — 鸿景花园 — 湾仔中学 — 南山 — 竹仙洞 — 威尔科技园 — 北山工业区 — 南屏 — 北山 — 华发新城 — 银石雅园 — 兰埔 — 隧道南 — 柠溪 — 香宁花园 — 南香里(妇幼保健院) — 滨海楼 — 二中 — 湾仔沙 — 百货公司 — 邮政大厦 — 凤凰北 (34站)
去程: 嘉园 — 嘉园东 — 招商花园城南 — 招商花园城 — 健华医院 — 恒隆学校 — 新香洲万家 — 安居园 — 仁恒星园 — 香洲区府 — 南村 — 公交新村 — 石竹苑 — 隧道南 — 竹苑 — 白莲洞公园 — 伙工殿大厦 — 建业一路 — 中电大厦 — 水湾北 — 华景花园 — 度假村 — 九洲花园 — 石花东 — 九洲港 (25站)
回程: 九洲港 — 九洲花园 — 度假村 — 华景花园 — 水湾北 — 中电大厦 — 白莲洞公园 — 竹苑 — 隧道南 — 石竹苑 — 公交新村 — 南村 — 香洲区府 — 仁恒星园 — 安居园 — 新香洲万家 — 上冲 — 恒隆学校 — 健华医院 — 招商花园城 — 招商花园城南 — 嘉园东 — 嘉园 (23站)
去程: 拱北 — 拱北口岸 — 水湾路南 — 华润万家 — 华侨宾馆 — 北岭 — 隧道南 — 柠溪 — 香宁花园 — 南香里(妇幼保健院) — 南坑 — 香洲总站 — 紫荆园 — 梅华东 — 华子石西 — 华子石东 — 中大五院 — 水拥坑 — 契爷岭 — 神前总站 (20站)
回程: 神前总站 — 美丽湾 — 契爷岭 — 水拥坑 — 中大五院 — 华子石东 — 凤凰桥头 — 为农市场 — 紫荆园 — 香洲总站 — 南坑 — 桃园新村 — 南香里(妇幼保健院) — 香宁花园 — 柠溪 — 隧道南 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 — 拱北 (20站)
去程: 华润万家 — 华侨宾馆 — 北岭 — 隧道南 — 石竹苑 — 公交新村 — 香华东 — 香华中 — 体育中心南 — 红山北 — 富康花园 — 旺角百货 — 葵竹苑 — 勇达大厦 — 恒雅名园 — 长沙圩 — 上冲检查站 (17站)
回程: 上冲检查站 — 恒雅名园 — 一职校 — 葵竹苑 — 旺角百货 — 富康花园 — 红山北 — 体育中心南 — 香华中 — 香华东 — 南村东 — 公交新村 — 石竹苑 — 隧道南 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 (17站)
去程: 跨境工业区 — 侨光西 — 华骏大酒店 — 华润万家 — 华侨宾馆 — 北岭 — 隧道南 — 武警支队 — 卓雅花园 — 暨大北门 — 凤山工业城 — 招商花园城 — 翠花苑 — 红山修理厂 — 华翠豪庭 — 红山路南 — 行政服务中心 — 梅华中 — 一中 — 特警支队 — 诚丰怡园 — 公安村 — 云顶澜山 (23站)
回程: 云顶澜山 — 公安村 — 诚丰怡园 — 特警支队 — 一中 — 梅华中 — 行政服务中心 — 红山路南 — 华翠豪庭 — 红山修理厂 — 翠花苑 — 招商花园城 — 凤山工业城 — 暨大北门 — 卓雅花园 — 武警支队 — 隧道南 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 — 华骏大酒店 — 侨光西 — 跨境工业区 (23站)
去程: 御温泉 — 斗门财所 — 南门 — 竹坑 — 斗门镇交警 — 艺匠家居 — 龙山工业区 — 汉坑村口 — 八甲 — 田边 — 排山 — 东兴 — 金台寺 — 石门坑 — 林场 — 斗门一中 — 西湾 — 西湾小学 — 西湾东 — 黄杨大道东 — 工业大道北 — 工业大道中 — 北澳市场 — 新鸿酒店 — 井岸大厦 — 银城酒店 — 尖峰花园 — 农业银行 — 龙珠花园 — 中兴南 — 尖峰 — 尖峰山 — 斗门行政中心 — 鳄鱼岛 — 白藤湖 — 湖中湖花园 — 东方威尼斯 — 德昌盛景 — 万威美地 — 西江月花园 — 白藤二路口 — 白藤头 — 湖心路口 — 鹤洲北 — 鹤洲东 — 灯笼路口 — 珠海大桥西 — 珠海大桥东 — 均昌 — 广昌 — 翠湾 — 公交信禾物流 — 广生 — 珠光汽车公司 — 蓝溪枫景 — 南屏水库 — 公交柏宁 — 南屏中学 — 南泉路口 — 南屏街口 — 北山 — 华发新城 — 银石雅园 — 兰埔 — 隧道南 — 柠溪 — 香宁花园 — 南香里(妇幼保健院) — 南坑 — 香洲总站 (70站)
回程: 香洲总站 — 南坑 — 南香里(妇幼保健院) — 香宁花园 — 柠溪 — 隧道南 — 兰埔 — 银石雅园 — 前山桥东 — 华发新城 — 北山 — 南屏街口 — 南泉路口 — 南屏中学 — 公交柏宁 — 南屏水库 — 蓝溪枫景 — 珠光汽车公司 — 广生 — 公交信禾物流 — 翠湾 — 广昌 — 均昌 — 珠海大桥东 — 珠海大桥西 — 灯笼路口 — 鹤洲东 — 鹤洲北 — 湖心路口 — 白藤头 — 白藤二路口 — 西江月花园 — 万威美地 — 德昌盛景 — 东方威尼斯 — 湖中湖花园 — 白藤湖 — 鳄鱼岛 — 斗门行政中心 — 尖峰山 — 尖峰 — 中兴南 — 龙珠花园 — 农业银行 — 尖峰花园 — 银城酒店 — 井岸大厦 — 新鸿酒店 — 北澳市场 — 工业大道中 — 工业大道北 — 黄杨大道东 — 西湾东 — 西湾小学 — 西湾 — 斗门一中 — 林场 — 石门坑 — 金台寺 — 东兴 — 排山 — 田边 — 八甲 — 汉坑村口 — 龙山工业区 — 艺匠家居 — 斗门镇交警 — 竹坑 — 南门 — 斗门财所 — 御温泉 (71站)
去程: 五山沙龙 — 沙龙新村 — 南山村口 — 骏德电业 — 荔山 — 乾务南 — 伟创力 — 新青科技园(珠峰大道) — 新青五路 — 斗门三职校 — 里维埃拉北 — 鳄鱼岛 — 白藤二路口 — 湖心路口 — 珠光汽车公司 — 南屏街口 — 华发新城 — 兰埔 — 隧道南 — 香宁花园 — 南香里(妇幼保健院) — 南坑 — 香洲总站 (23站)
回程: 香洲总站 — 南坑 — 南香里(妇幼保健院) — 香宁花园 — 隧道南 — 兰埔 — 华发新城 — 南屏街口 — 珠光汽车公司 — 湖心路口 — 白藤二路口 — 鳄鱼岛 — 里维埃拉北 — 斗门三职校 — 新青五路 — 新青科技园(珠峰大道) — 伟创力 — 乾务南 — 荔山 — 骏德电业 — 南山村口 — 沙龙新村 — 五山沙龙 (23站)
去程: 香洲总站 — 南坑 — 南香里(妇幼保健院) — 香宁花园 — 柠溪 — 隧道南 — 兰埔 — 银石雅园 — 华发新城 — 南屏街口 — 南泉路口 — 翠湾 — 湖心路口 — 东咀 — 金都大厦 — 金海岸中学 — 金沙湾豪庭 — 城建总公司 — 鱼弄 — 中南修理厂 — 月堂 — 唐人街 — 映月新村 — 三灶 (24站)
回程: 三灶 — 映月新村 — 唐人街 — 月堂 — 中南修理厂 — 鱼弄 — 城建总公司 — 金沙湾豪庭 — 金海岸中学 — 金都大厦 — 东咀 — 湖心路口 — 翠湾 — 南泉路口 — 南屏街口 — 华发新城 — 银石雅园 — 兰埔 — 隧道南 — 柠溪 — 香宁花园 — 南香里(妇幼保健院) — 南坑 — 香洲总站 (24站)