拱北
去程: 香洲总站 — 南坑 — 桃园新村 — 银桦新村 — 新村 — 南村 — 香洲区府 — 仁恒星园 — 安居园 — 新香洲万家 — 上冲 — 明珠北临时站 — 翠微临时站 — 招商花园城南 — 海纳石鸣苑 — 中山亭 — 瀚林苑 — 前山 — 银石雅园 — 兰埔 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 — 拱北 (24站)
回程: 拱北 — 拱北口岸 — 水湾路南 — 华润万家 — 华侨宾馆 — 北岭 — 兰埔 — 圆明新园 — 银石雅园 — 前山 — 瀚林苑 — 中山亭 — 海纳石鸣苑 — 招商花园城南 — 翠微临时站 — 明珠北临时站 — 上冲 — 新香洲万家 — 安居园 — 仁恒星园 — 香洲区府 — 南村 — 新村 — 银桦新村 — 桃园新村 — 南坑 — 香洲总站 (27站)
去程: 香洲总站 — 翠香中 — 邮政大厦 — 百货公司 — 湾仔沙 — 公积金中心 — 望海楼 — 海滨公园 — 九洲城 — 吉大 — 中电大厦 — 白莲洞公园 — 竹苑 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 — 拱北 (17站)
回程: 拱北 — 拱北口岸 — 水湾路南 — 华润万家 — 华侨宾馆 — 北岭 — 竹苑 — 白莲洞公园 — 伙工殿大厦 — 建业一路 — 中电大厦 — 吉大 — 九洲城 — 海滨公园 — 望海楼 — 公积金中心 — 湾仔沙 — 百货公司 — 邮政大厦 — 翠香中 — 香洲总站 (21站)
去程: 香洲港 — 北堤 — 燃气集团 — 凤凰北 — 翠香中 — 夏美 — 光明街 — 胡湾里 — 警察学校 — 六小 — 柠溪市场 — 青竹花园 — 柠溪 — 隧道南 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 — 国寿大厦 — 粤华西 — 侨光小学 — 夏湾 (21站)
回程: 夏湾 — 侨光小学 — 粤华西 — 国寿大厦 — 拱北口岸 — 水湾路南 — 华润万家 — 华侨宾馆 — 北岭 — 隧道南 — 柠溪市场 — 六小 — 警察学校 — 胡湾里 — 光明街 — 夏美 — 香洲总站 — 翠香中 — 凤凰北 — 华海中 — 香洲港 (21站)
去程: 吉大总站 — 免税商场 — 中医院 — 景乐南 — 交行大厦 — 中电大厦 — 白莲洞公园 — 竹苑 — 桂花北 — 桂花中 — 合罗山 — 供水总公司 — 银石雅园南 — 海荣新村 — 港昌中 — 拱北工商分局 — 夏湾 (17站)
回程: 夏湾 — 前河东临时站 — 前河东路中 — 港一路 — 银石雅园南 — 供水总公司 — 合罗山 — 桂花中 — 桂花北 — 竹苑 — 白莲洞公园 — 伙工殿大厦 — 建业一路 — 中电大厦 — 园林西 — 信海大厦 — 海滨南 — 吉大总站 (18站)
去程: 拱北 — 拱北口岸 — 水湾路南 — 华润万家 — 凉粉桥 — 合罗山 — 供水总公司 — 银石雅园南 — 前山 — 招商花园城南 — 翠微临时站 — 明珠北临时站 — 翠屏路 — 上冲客运中心 — 公交花园 — 长沙圩 — 坦洲路口 — 南溪 — 沥溪 — 和平市场 — 界涌工业区 — 界涌 — 安骅汽车 — 界涌北 — 华财古玩城 (25站)
回程: 华财古玩城 — 界涌北 — 安骅汽车 — 界涌 — 界涌工业区 — 和平市场 — 沥溪 — 南溪 — 坦洲路口 — 上冲检查站 — 长沙圩 — 公交花园 — 翠屏路临时站 — 明珠北临时站 — 翠微临时站 — 招商花园城南 — 前山 — 银石雅园南 — 供水总公司 — 合罗山 — 凉粉桥 — 华润万家 — 拱北 (23站)
去程: 拱北 — 拱北口岸 — 水湾路南 — 华润万家 — 华侨宾馆 — 北岭 — 隧道南 — 柠溪 — 香宁花园 — 南香里(妇幼保健院) — 南坑 — 香洲总站 — 紫荆园 — 梅华东 — 华子石西 — 华子石东 — 中大五院 — 水拥坑 — 契爷岭 — 神前总站 (20站)
回程: 神前总站 — 美丽湾 — 契爷岭 — 水拥坑 — 中大五院 — 华子石东 — 凤凰桥头 — 为农市场 — 紫荆园 — 香洲总站 — 南坑 — 桃园新村 — 南香里(妇幼保健院) — 香宁花园 — 柠溪 — 隧道南 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 — 拱北 (20站)
去程: 普陀寺 — 凤凰山 — 东坑 — 东坑市场 — 东坑公园 — 东坑新村 — 农科奇观 — 梅溪牌坊 — 长沙 — 长沙圩 — 公交花园 — 翠屏路临时站 — 明珠北临时站 — 翠微临时站 — 招商花园城南 — 前山 — 海荣新村 — 港昌中 — 拱北工商分局 — 侨光小学 — 粤华西 — 第二人民医院 — 新市花园 — 银都 — 粤海东 — 观澳平台 (26站)
回程: 观澳平台 — 口岸广场 — 水湾路南 — 粤海东 — 银都 — 新市花园 — 第二人民医院 — 炮台山公园 — 夏湾新村 — 粤华西 — 侨光小学临时站 — 前河东临时站 — 前河东路中 — 前山 — 招商花园城南 — 翠微临时站 — 明珠北临时站 — 翠屏路 — 上冲客运中心 — 公交花园 — 长沙 — 梅溪牌坊 — 农科奇观 — 东坑新村 — 东坑公园 — 东坑市场 — 东坑 — 凤凰山 — 普陀寺 (29站)
去程: 云顶澜山 — 公安村 — 梅界东 — 一中东门 — 金地伊顿山 — 巴士公司 — 体育中心西 — 三台石北 — 世邦家居世界 — 暨南大学 — 世邦广场 — 瀚林苑 — 前山 — 前山站西 — 前河东路中 — 港三路 — 拱北工商分局 — 夏湾 (18站)
回程: 夏湾 — 前河东路中 — 前山站西 — 前山 — 世邦广场 — 暨南大学 — 世邦家居世界 — 三台石北 — 体育中心西 — 金地伊顿山 — 一中东门 — 梅界东 — 公安村 — 云顶澜山 (14站)
去程: 夏湾 — 前河东临时站 — 前河东路中 — 前山 — 世邦广场 — 暨南大学 — 暨大北门 — 卓雅花园 — 武警支队 — 柠溪 — 香宁花园 — 南香里(妇幼保健院) — 南坑 — 香洲总站 — 紫荆园 — 党校 — 大镜山 — 城市广场 — 山场路中 — 电视台北门 — 交通大楼 — 梅华中 — 一中 — 勇达大厦 — 一职校 — 公交花园 — 翠屏路 — 上冲总站 (28站)
回程: 上冲总站 — 翠屏路 — 上冲客运中心 — 公交花园 — 恒雅名园 — 勇达大厦 — 一中 — 梅华中 — 交通大楼 — 市图书馆 — 电视台北门 — 山场路中 — 城市广场 — 大镜山 — 党校 — 紫荆园 — 香洲总站 — 南坑 — 桃园新村 — 南香里(妇幼保健院) — 香宁花园 — 柠溪 — 武警支队 — 卓雅花园 — 暨大北门 — 暨南大学 — 世邦广场 — 瀚林苑 — 前山 — 海荣新村 — 港昌中 — 拱北工商分局 — 夏湾 (33站)
去程: 拱北 — 拱北口岸 — 水湾路南 — 华润万家 — 凉粉桥 — 合罗山 — 供水总公司 — 银石雅园南 — 前山桥东 — 华发新城 — 北山 — 南屏街口 — 南泉路口 — 南屏中学 — 公交柏宁 — 南屏水库 — 蓝溪枫景 — 珠光汽车公司 — 广生 — 公交信禾物流 — 翠湾 — 广昌 — 均昌 — 珠海大桥东 — 珠海大桥西 — 灯笼路口 — 鹤洲东 — 鹤洲北 — 湖心路口 — 西湖城区 — 时代山湖海 — 二号闸 — 金湾高尔夫 — 青湾 — 新世界花园 — 遵义医学院 — 黄绿背 — 金龙花园 — 斜尾新村 — 城建总公司 — 鱼弄 — 日东涂料 — 中南修理厂 — 月堂 — 唐人街 — 三灶街 — 三灶医院 — 茅田 — 圣堂 — 中心村 — 灵岩洞 — 草堂湾 — 吉林大学南门 — 海澄工业区 — 上表 — 航展馆 — 田心 — 正表 — 候机大楼 — 珠海机场 (60站)
回程: 珠海机场 — 候机大楼 — 正表 — 田心 — 航展馆 — 上表 — 海澄工业区 — 吉林大学南门 — 草堂湾 — 灵岩洞 — 中心村 — 圣堂 — 茅田 — 三灶医院 — 三灶街 — 唐人街 — 月堂 — 中南修理厂 — 日东涂料 — 鱼弄 — 城建总公司 — 斜尾新村 — 金龙花园 — 黄绿背 — 遵义医学院 — 新世界花园 — 青湾 — 金湾高尔夫 — 二号闸 — 时代山湖海 — 西湖城区 — 湖心路口 — 鹤洲北 — 鹤洲东 — 灯笼路口 — 珠海大桥西 — 珠海大桥东 — 均昌 — 广昌 — 翠湾 — 公交信禾物流 — 广生 — 珠光汽车公司 — 蓝溪枫景 — 南屏水库 — 公交柏宁 — 南屏中学 — 南泉路口 — 南屏街口 — 北山 — 华发新城 — 银石雅园南 — 供水总公司 — 合罗山 — 凉粉桥 — 华润万家 — 拱北 (57站)