华侨宾馆
去程: 香洲总站 — 南坑 — 桃园新村 — 银桦新村 — 新村 — 南村 — 香洲区府 — 仁恒星园 — 安居园 — 新香洲万家 — 上冲 — 明珠北临时站 — 翠微临时站 — 招商花园城南 — 海纳石鸣苑 — 中山亭 — 瀚林苑 — 前山 — 银石雅园 — 兰埔 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 — 拱北 (24站)
回程: 拱北 — 拱北口岸 — 水湾路南 — 华润万家 — 华侨宾馆 — 北岭 — 兰埔 — 圆明新园 — 银石雅园 — 前山 — 瀚林苑 — 中山亭 — 海纳石鸣苑 — 招商花园城南 — 翠微临时站 — 明珠北临时站 — 上冲 — 新香洲万家 — 安居园 — 仁恒星园 — 香洲区府 — 南村 — 新村 — 银桦新村 — 桃园新村 — 南坑 — 香洲总站 (27站)
去程: 香洲总站 — 翠香中 — 邮政大厦 — 百货公司 — 湾仔沙 — 公积金中心 — 望海楼 — 海滨公园 — 九洲城 — 吉大 — 中电大厦 — 白莲洞公园 — 竹苑 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 — 拱北 (17站)
回程: 拱北 — 拱北口岸 — 水湾路南 — 华润万家 — 华侨宾馆 — 北岭 — 竹苑 — 白莲洞公园 — 伙工殿大厦 — 建业一路 — 中电大厦 — 吉大 — 九洲城 — 海滨公园 — 望海楼 — 公积金中心 — 湾仔沙 — 百货公司 — 邮政大厦 — 翠香中 — 香洲总站 (21站)
去程: 华润万家 — 华侨宾馆 — 北岭 — 隧道南 — 柠溪 — 香宁花园 — 南香里(妇幼保健院) — 南坑 — 香洲总站 — 紫荆园 — 梅华东 — 华子石西 — 华子石东 — 中大五院 — 水拥坑 — 美丽湾 — 银星花园 — 银坑 — 叠石 — 鸡山 — 中山大学 — 白埔路口 — 唐家 — 唐家市场 — 裕华公司 — 渔村 — 海怡湾畔 — 珍珠乐园 — 南方软件园 — 经济港 — 国际赛车场 — 宝莱特科技 — 官塘 — 下栅 — 金鼎市场 — 金鼎医院 — 金鼎 — 上栅 — 中珠桥 — 外沙 — 麒麟啤酒厂 — 双喜电器 — 北山村 — 威士茂北门 — 河头埔 — 下栅检查站 (46站)
回程: 下栅检查站 — 河头埔 — 威士茂北门 — 北山村 — 双喜电器 — 麒麟啤酒厂 — 外沙 — 中珠桥 — 上栅 — 金鼎 — 金鼎医院 — 金鼎市场 — 下栅 — 官塘 — 宝莱特科技 — 国际赛车场 — 经济港 — 南方软件园 — 珍珠乐园 — 海怡湾畔 — 渔村 — 裕华公司 — 唐家市场 — 唐家 — 白埔路口 — 中山大学 — 鸡山 — 叠石 — 银坑 — 银星花园 — 美丽湾 — 水拥坑 — 中大五院 — 华子石东 — 华子石西 — 梅华东 — 紫荆园 — 香洲总站 — 南坑 — 南香里(妇幼保健院) — 香宁花园 — 柠溪 — 隧道南 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 (46站)
去程: 华润万家 — 华侨宾馆 — 北岭 — 隧道南 — 柠溪 — 香宁花园 — 南香里(妇幼保健院) — 南坑 — 香洲总站 — 紫荆园 — 梅华东 — 华子石东 — 中大五院 — 水拥坑 — 美丽湾 — 银星花园 — 银坑 — 鸡山 — 中山大学 — 唐家 — 唐家市场 — 裕华公司 — 海怡湾畔 — 珍珠乐园 — 南方软件园 — 经济港 — 国际赛车场 — 宝莱特科技 — 德豪润达 — 北理工 — 宁堂 — 京师家园 — 北师大 (33站)
回程: 北师大 — 京师家园 — 宁堂 — 北理工 — 德豪润达 — 宝莱特科技 — 国际赛车场 — 经济港 — 南方软件园 — 珍珠乐园 — 北师大附中 — 海怡湾畔南门 — 花果山 — 唐家市场 — 唐家 — 中山大学 — 鸡山 — 银坑 — 银星花园 — 美丽湾 — 水拥坑 — 中大五院 — 华子石东 — 梅华东 — 紫荆园 — 香洲总站 — 南坑 — 南香里(妇幼保健院) — 香宁花园 — 柠溪 — 隧道南 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 (34站)
去程: 香洲港 — 北堤 — 燃气集团 — 凤凰北 — 翠香中 — 夏美 — 光明街 — 胡湾里 — 警察学校 — 六小 — 柠溪市场 — 青竹花园 — 柠溪 — 隧道南 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 — 国寿大厦 — 粤华西 — 侨光小学 — 夏湾 (21站)
回程: 夏湾 — 侨光小学 — 粤华西 — 国寿大厦 — 拱北口岸 — 水湾路南 — 华润万家 — 华侨宾馆 — 北岭 — 隧道南 — 柠溪市场 — 六小 — 警察学校 — 胡湾里 — 光明街 — 夏美 — 香洲总站 — 翠香中 — 凤凰北 — 华海中 — 香洲港 (21站)
去程: 拱北 — 拱北口岸 — 水湾路南 — 华润万家 — 华侨宾馆 — 北岭 — 隧道南 — 柠溪 — 香宁花园 — 南香里(妇幼保健院) — 南坑 — 香洲总站 — 紫荆园 — 梅华东 — 华子石西 — 华子石东 — 中大五院 — 水拥坑 — 契爷岭 — 神前总站 (20站)
回程: 神前总站 — 美丽湾 — 契爷岭 — 水拥坑 — 中大五院 — 华子石东 — 凤凰桥头 — 为农市场 — 紫荆园 — 香洲总站 — 南坑 — 桃园新村 — 南香里(妇幼保健院) — 香宁花园 — 柠溪 — 隧道南 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 — 拱北 (20站)
去程: 华润万家 — 华侨宾馆 — 北岭 — 隧道南 — 石竹苑 — 公交新村 — 香华东 — 香华中 — 体育中心南 — 红山北 — 富康花园 — 旺角百货 — 葵竹苑 — 勇达大厦 — 恒雅名园 — 长沙圩 — 上冲检查站 (17站)
回程: 上冲检查站 — 恒雅名园 — 一职校 — 葵竹苑 — 旺角百货 — 富康花园 — 红山北 — 体育中心南 — 香华中 — 香华东 — 南村东 — 公交新村 — 石竹苑 — 隧道南 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 (17站)
去程: 跨境工业区 — 侨光西 — 华骏大酒店 — 华润万家 — 华侨宾馆 — 北岭 — 隧道南 — 武警支队 — 卓雅花园 — 暨大北门 — 凤山工业城 — 招商花园城 — 翠花苑 — 红山修理厂 — 华翠豪庭 — 红山路南 — 行政服务中心 — 梅华中 — 一中 — 特警支队 — 诚丰怡园 — 公安村 — 云顶澜山 (23站)
回程: 云顶澜山 — 公安村 — 诚丰怡园 — 特警支队 — 一中 — 梅华中 — 行政服务中心 — 红山路南 — 华翠豪庭 — 红山修理厂 — 翠花苑 — 招商花园城 — 凤山工业城 — 暨大北门 — 卓雅花园 — 武警支队 — 隧道南 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 — 华骏大酒店 — 侨光西 — 跨境工业区 (23站)
去程: 圆明新园 — 圆明山庄 — 兰埔东 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 — 华骏大酒店 — 华发国际花园 — 华发世纪城 — 南山 — 湾仔中学 — 鸿景花园 — 湾仔口岸 — 湾仔旅游码头 — 南湾南路北 — 银坑村 — 北大希望之星 — 南湾南路南 — 珠海保税区 — 横琴大桥南 — 石博园 — 东方高尔夫 (22站)
回程: 东方高尔夫 — 石博园 — 横琴大桥南 — 珠海保税区 — 南湾南路南 — 银坑村 — 南湾南路北 — 湾仔旅游码头 — 湾仔 — 鸿景花园 — 湾仔中学 — 南山 — 华发世纪城 — 华发国际花园 — 华骏大酒店 — 国寿大厦 — 第二人民医院 — 新市花园 — 华侨宾馆 — 北岭 — 兰埔东 — 圆明山庄 — 圆明新园 (23站)