唐家
去程: 九洲港 — 石花东 — 珠海电台 — 交行大厦 — 吉大 — 九洲城 — 海滨公园 — 公积金中心 — 湾仔沙 — 百货公司 — 邮政大厦 — 凤凰北 — 华子石东 — 中大五院 — 水拥坑 — 契爷岭 — 美丽湾 — 银星花园 — 银坑 — 叠石 — 鸡山 — 中山大学 — 白埔路口 — 唐家 — 唐家市场 — 裕华公司 — 渔村 — 海怡湾畔 — 珍珠乐园 — 南方软件园 — 经济港 — 国际赛车场 — 宝莱特科技 — 官塘 — 下栅 — 金鼎市场 — 金鼎医院 — 一六八医院 — 景峰广场 — 收容教育所 — 宝刚公司 — 宏利药业 — 显兴包装 — 金鼎工业园 (44站)
回程: 金鼎工业园 — 宏利药业 — 宝刚公司 — 收容教育所 — 景峰广场 — 一六八医院 — 金鼎医院 — 金鼎市场 — 下栅 — 官塘 — 宝莱特科技 — 国际赛车场 — 经济港 — 南方软件园 — 珍珠乐园 — 海怡湾畔 — 渔村 — 裕华公司 — 唐家市场 — 唐家 — 白埔路口 — 中山大学 — 鸡山 — 叠石 — 银坑 — 银星花园 — 美丽湾 — 契爷岭 — 水拥坑 — 中大五院 — 华子石东 — 凤凰北 — 邮政大厦 — 百货公司 — 湾仔沙 — 公积金中心 — 海滨公园 — 九洲城 — 吉大 — 交行大厦 — 珠海电台 — 洲仔 — 九洲港 (43站)
去程: 九洲港 — 石花东 — 珠海电台 — 交行大厦 — 吉大 — 九洲城 — 海滨公园 — 公积金中心 — 湾仔沙 — 百货公司 — 邮政大厦 — 凤凰北 — 华子石东 — 中大五院 — 水拥坑 — 契爷岭 — 美丽湾 — 银星花园 — 银坑 — 叠石 — 鸡山 — 中山大学 — 白埔路口 — 唐家 — 唐家市场 — 裕华公司 — 渔村 — 海怡湾畔 — 珍珠乐园 — 南方软件园 — 经济港 — 国际赛车场 — 宝莱特科技 — 官塘 — 长园电力 — 创新三路南 — 赛迪生 — 海岸生活区 — 珠海北站 (39站)
回程: 珠海北站 — 海岸生活区 — 赛迪生 — 创新三路南 — 长园电力 — 官塘 — 宝莱特科技 — 国际赛车场 — 经济港 — 南方软件园 — 珍珠乐园 — 海怡湾畔 — 渔村 — 裕华公司 — 唐家市场 — 唐家 — 白埔路口 — 中山大学 — 鸡山 — 叠石 — 银坑 — 银星花园 — 美丽湾 — 契爷岭 — 水拥坑 — 中大五院 — 华子石东 — 凤凰北 — 邮政大厦 — 百货公司 — 湾仔沙 — 公积金中心 — 海滨公园 — 九洲城 — 吉大 — 交行大厦 — 珠海电台 — 洲仔 — 九洲港 (39站)
去程: 华润万家 — 华侨宾馆 — 北岭 — 隧道南 — 柠溪 — 香宁花园 — 南香里(妇幼保健院) — 南坑 — 香洲总站 — 紫荆园 — 梅华东 — 华子石西 — 华子石东 — 中大五院 — 水拥坑 — 美丽湾 — 银星花园 — 银坑 — 叠石 — 鸡山 — 中山大学 — 白埔路口 — 唐家 — 唐家市场 — 裕华公司 — 渔村 — 海怡湾畔 — 珍珠乐园 — 南方软件园 — 经济港 — 国际赛车场 — 宝莱特科技 — 官塘 — 下栅 — 金鼎市场 — 金鼎医院 — 金鼎 — 上栅 — 中珠桥 — 外沙 — 麒麟啤酒厂 — 双喜电器 — 北山村 — 威士茂北门 — 河头埔 — 下栅检查站 (46站)
回程: 下栅检查站 — 河头埔 — 威士茂北门 — 北山村 — 双喜电器 — 麒麟啤酒厂 — 外沙 — 中珠桥 — 上栅 — 金鼎 — 金鼎医院 — 金鼎市场 — 下栅 — 官塘 — 宝莱特科技 — 国际赛车场 — 经济港 — 南方软件园 — 珍珠乐园 — 海怡湾畔 — 渔村 — 裕华公司 — 唐家市场 — 唐家 — 白埔路口 — 中山大学 — 鸡山 — 叠石 — 银坑 — 银星花园 — 美丽湾 — 水拥坑 — 中大五院 — 华子石东 — 华子石西 — 梅华东 — 紫荆园 — 香洲总站 — 南坑 — 南香里(妇幼保健院) — 香宁花园 — 柠溪 — 隧道南 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 (46站)
去程: 华润万家 — 华侨宾馆 — 北岭 — 隧道南 — 柠溪 — 香宁花园 — 南香里(妇幼保健院) — 南坑 — 香洲总站 — 紫荆园 — 梅华东 — 华子石东 — 中大五院 — 水拥坑 — 美丽湾 — 银星花园 — 银坑 — 鸡山 — 中山大学 — 唐家 — 唐家市场 — 裕华公司 — 海怡湾畔 — 珍珠乐园 — 南方软件园 — 经济港 — 国际赛车场 — 宝莱特科技 — 德豪润达 — 北理工 — 宁堂 — 京师家园 — 北师大 (33站)
回程: 北师大 — 京师家园 — 宁堂 — 北理工 — 德豪润达 — 宝莱特科技 — 国际赛车场 — 经济港 — 南方软件园 — 珍珠乐园 — 北师大附中 — 海怡湾畔南门 — 花果山 — 唐家市场 — 唐家 — 中山大学 — 鸡山 — 银坑 — 银星花园 — 美丽湾 — 水拥坑 — 中大五院 — 华子石东 — 梅华东 — 紫荆园 — 香洲总站 — 南坑 — 南香里(妇幼保健院) — 香宁花园 — 柠溪 — 隧道南 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 (34站)
去程: 下栅检查站 — 河头埔 — 威士茂北门 — 北山村 — 外沙 — 中珠桥 — 上栅 — 金鼎 — 金鼎医院 — 金鼎市场 — 下栅 — 官塘 — 宝莱特科技 — 国际赛车场 — 经济港 — 南方软件园 — 珍珠乐园 — 海怡湾畔 — 渔村 — 裕华公司 — 唐家市场 — 唐家 — 白埔路口 — 中山大学 — 中大南门 — 清华科技园 (26站)
回程: 清华科技园 — 中大南门 — 中山大学 — 白埔路口 — 唐家 — 唐家市场 — 裕华公司 — 渔村 — 海怡湾畔 — 珍珠乐园 — 南方软件园 — 经济港 — 国际赛车场 — 宝莱特科技 — 官塘 — 下栅 — 金鼎市场 — 金鼎医院 — 金鼎 — 上栅 — 中珠桥 — 外沙 — 北山村 — 威士茂北门 — 河头埔 — 下栅检查站 (26站)
去程: 金鼎 — 金鼎医院 — 金鼎市场 — 下栅 — 官塘 — 宝莱特科技 — 国际赛车场 — 经济港 — 南方软件园 — 珍珠乐园 — 海怡湾畔 — 渔村 — 裕华公司 — 唐家市场 — 唐家 — 白埔路口 — 中山大学 — 鸡山 — 银坑 — 银星花园 — 美丽湾 — 契爷岭 — 水拥坑 — 中大五院 — 华子石东 — 华子石西 — 梅华东 — 党校 — 大镜山 — 城市广场 — 兴业中 — 新村 — 南村 — 香洲区府 — 仁恒星园 — 安居园 — 新香洲万家 — 恒隆学校 — 健华医院 — 翠花苑 (40站)
回程: 翠花苑 — 健华医院 — 恒隆学校 — 新香洲万家 — 安居园 — 仁恒星园 — 香洲区府 — 南村 — 新村 — 兴业中 — 城市广场 — 大镜山 — 党校 — 梅华东 — 华子石西 — 华子石东 — 中大五院 — 水拥坑 — 契爷岭 — 美丽湾 — 银星花园 — 银坑 — 鸡山 — 中山大学 — 白埔路口 — 唐家 — 唐家市场 — 裕华公司 — 渔村 — 海怡湾畔 — 珍珠乐园 — 南方软件园 — 经济港 — 国际赛车场 — 宝莱特科技 — 官塘 — 下栅 — 金鼎市场 — 金鼎医院 — 金鼎 (40站)
去程: 北师大 — 京师家园 — 宁堂 — 北理工 — 德豪润达 — 宝莱特科技 — 国际赛车场 — 经济港 — 南方软件园 — 珍珠乐园 — 海怡湾畔 — 渔村 — 裕华公司 — 唐家市场 — 唐家 — 白埔路口 — 中山大学 — 鸡山 — 银坑 — 银星花园 — 美丽湾 — 契爷岭 — 水拥坑 — 中大五院 — 华子石东 — 凤凰北 — 邮政大厦 — 百货公司 — 湾仔沙 — 公积金中心 — 海滨公园 — 九洲城 — 通信大厦 — 高级技校 — 四中 — 白莲新村 — 国土资源局 — 白莲洞公园 — 竹苑 — 兰埔东 — 圆明山庄 — 圆明新园 (42站)
回程: 圆明新园 — 圆明山庄 — 兰埔东 — 竹苑 — 国土资源局 — 白莲新村 — 四中 — 高级技校 — 通信大厦 — 九洲城 — 海滨公园 — 公积金中心 — 湾仔沙 — 百货公司 — 邮政大厦 — 凤凰北 — 华子石东 — 中大五院 — 水拥坑 — 契爷岭 — 美丽湾 — 银星花园 — 银坑 — 鸡山 — 中山大学 — 白埔路口 — 唐家 — 唐家市场 — 裕华公司 — 渔村 — 海怡湾畔 — 珍珠乐园 — 南方软件园 — 经济港 — 国际赛车场 — 宝莱特科技 — 德豪润达 — 北理工 — 宁堂 — 京师家园 — 北师大 (41站)
去程: 唐家 — 唐家市场 — 后环路口 — 唐淇路中 — 淇澳大桥南 — 淇澳大桥北 — 北大附校 — 婆湾 — 金苹果游乐园 — 沙丘遗址 — 淇澳 — 淇澳北 (12站)
回程: 淇澳北 — 淇澳 — 沙丘遗址 — 金苹果游乐园 — 婆湾 — 北大附校 — 淇澳大桥北 — 淇澳大桥南 — 唐淇路中 — 后环路口 — 唐家市场 — 唐家 (12站)
去程: 珠海北站 — 官塘 — 南方软件园 — 唐家市场 — 唐家 — 中山大学 — 中大五院 — 香洲总站 — 南坑 — 香宁花园 — 柠溪 — 华侨宾馆 — 华润万家 (13站)
回程: 华润万家 — 华侨宾馆 — 柠溪 — 香宁花园 — 南坑 — 香洲总站 — 中大五院 — 中山大学 — 唐家 — 唐家市场 — 南方软件园 — 官塘 — 珠海北站 (13站)