北大希望之星
去程: 凤凰北 — 邮政大厦 — 百货公司 — 湾仔沙 — 二中 — 滨海楼 — 南香里(妇幼保健院) — 香宁花园 — 柠溪 — 隧道南 — 兰埔 — 银石雅园 — 前山桥东 — 华发新城 — 北山 — 南屏 — 北山工业区 — 威尔科技园 — 竹仙洞 — 南山 — 湾仔中学 — 鸿景花园 — 湾仔口岸 — 湾仔旅游码头 — 南湾南路北 — 银坑村 — 北大希望之星 — 南湾南路南 — 珠海保税区 — 横琴大桥南 — 洋环 — 银鑫花园 — 横琴规划展厅 — 横琴口岸 — 粗沙环 — 横琴 (36站)
回程: 横琴 — 粗沙环 — 横琴口岸 — 横琴规划展厅 — 银鑫花园 — 洋环 — 横琴大桥南 — 珠海保税区 — 南湾南路南 — 银坑村 — 南湾南路北 — 湾仔旅游码头 — 湾仔 — 鸿景花园 — 湾仔中学 — 南山 — 竹仙洞 — 威尔科技园 — 北山工业区 — 南屏 — 北山 — 华发新城 — 银石雅园 — 兰埔 — 隧道南 — 柠溪 — 香宁花园 — 南香里(妇幼保健院) — 滨海楼 — 二中 — 湾仔沙 — 百货公司 — 邮政大厦 — 凤凰北 (34站)
去程: 华发新城总站 — 奥特美会所 — 前山桥西 — 东桥工业区 — 东桥 — 竹仙洞 — 南山 — 湾仔中学 — 鸿景花园 — 湾仔口岸 — 湾仔旅游码头 — 南湾南路北 — 银坑村 — 北大希望之星 — 南湾南路南 — 珠海保税区 — 连屏村口 — 国贸展示中心 — 天科路中 — 天科路北 — 光联科学园 — 保税区北门 — 保税区西门 — 香工路北 — 鉴隆玩具 — 元盛电子 — 香工路南 — 金地门道 — 琛龙船厂 (29站)
回程: 琛龙船厂 — 金地门道 — 香工路南 — 元盛电子 — 鉴隆玩具 — 香工路北 — 香工路口 — 保税区西门 — 保税区北门 — 光联科学园 — 天科路北 — 天科路中 — 国贸展示中心 — 连屏村口 — 珠海保税区 — 南湾南路南 — 银坑村 — 南湾南路北 — 湾仔旅游码头 — 湾仔 — 鸿景花园 — 湾仔中学 — 南山 — 竹仙洞 — 东桥 — 东桥工业区 — 前山桥西 — 奥特美会所 — 华发新城总站 (29站)
去程: 圆明新园 — 圆明山庄 — 兰埔东 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 — 华骏大酒店 — 华发国际花园 — 华发世纪城 — 南山 — 湾仔中学 — 鸿景花园 — 湾仔口岸 — 湾仔旅游码头 — 南湾南路北 — 银坑村 — 北大希望之星 — 南湾南路南 — 珠海保税区 — 横琴大桥南 — 石博园 — 东方高尔夫 (22站)
回程: 东方高尔夫 — 石博园 — 横琴大桥南 — 珠海保税区 — 南湾南路南 — 银坑村 — 南湾南路北 — 湾仔旅游码头 — 湾仔 — 鸿景花园 — 湾仔中学 — 南山 — 华发世纪城 — 华发国际花园 — 华骏大酒店 — 国寿大厦 — 第二人民医院 — 新市花园 — 华侨宾馆 — 北岭 — 兰埔东 — 圆明山庄 — 圆明新园 (23站)
环形车: 湾仔 — 湾仔口岸 — 湾仔旅游码头 — 南湾南路北 — 银坑村 — 北大希望之星 — 南湾南路南 — 珠海保税区 — 连屏村口 — 国贸展示中心 — 天科路中 — 宝湾路口 — 宝湾路东 — 宝湾路中 — 恒利工业园南门 — 中富实业 — 恒利工业园北门 — 保税区北门 — 连屏西 — 连屏北 — 养老院 — 珠海保税区 — 南湾南路南 — 银坑村 — 南湾南路北 — 湾仔旅游码头 — 湾仔 (27站)
去程: 香洲总站 — 南坑 — 桃园新村 — 银桦新村 — 新村 — 南村 — 香洲区府 — 仁恒星园 — 安居园 — 新香洲万家 — 上冲 — 明珠北 — 翠微 — 翠景工业区 — 明珠商业广场 — 千鹤广场 — 前山桥东 — 华发新城 — 北山 — 南屏 — 北山工业区 — 威尔科技园 — 竹仙洞 — 南山 — 湾仔中学 — 鸿景花园 — 湾仔口岸 — 湾仔旅游码头 — 南湾南路北 — 银坑村 — 北大希望之星 — 南湾南路南 — 珠海保税区 — 横琴大桥南 — 洋环 — 银鑫花园 — 横琴口岸 — 粗沙环 — 横琴 (39站)
回程: 横琴 — 粗沙环 — 横琴口岸 — 银鑫花园 — 洋环 — 横琴大桥南 — 珠海保税区 — 南湾南路南 — 银坑村 — 南湾南路北 — 湾仔旅游码头 — 湾仔 — 鸿景花园 — 湾仔中学 — 南山 — 竹仙洞 — 威尔科技园 — 北山工业区 — 南屏 — 南屏大桥 — 中臣花园 — 福石 — 造贝 — 二城广场 — 翠景工业区 — 翠微 — 明珠北 — 上冲 — 新香洲万家 — 安居园 — 仁恒星园 — 香洲区府 — 南村 — 新村 — 银桦新村 — 桃园新村 — 南坑 — 香洲总站 (38站)