龙濠路南
途径“龙濠路南”的公交线路
去程: 井岸 — 新鸿酒店 — 北澳市场 — 工业大道中 — 工业大道北 — 黄杨大道东 — 西湾东 — 西湾小学 — 西湾 — 斗门一中 — 林场 — 石门坑 — 金台寺 — 东兴 — 排山 — 田边 — 八甲 — 汉坑村口 — 斗门大道口 — 龙濠路南 — 龙山二路中 — 怡馨园 — 龙山社区 — 龙山大道北 — 濠冲路口 — 斗门镇卫生院 — 斗门镇 — 南门 (28站)
回程: 南门 — 斗门镇 — 斗门镇卫生院 — 濠冲路口 — 龙山大道北 — 龙山社区 — 怡馨园 — 龙山二路中 — 龙濠路南 — 斗门大道口 — 汉坑村口 — 八甲 — 田边 — 排山 — 东兴 — 金台寺 — 石门坑 — 林场 — 斗门一中 — 西湾 — 西湾小学 — 西湾东 — 黄杨大道东 — 工业大道北 — 工业大道中 — 北澳市场 — 新鸿酒店 — 井岸 (28站)